دیدن زیرنویس فیلم در XBOX360

mehba

کاربر سایت
Mar 6, 2006
94
سلام . من یه سوالی داشتم . من وقتی یه فیلم رو با زیر نویس فارسی رو اجرا میکنم زیرنویسش اجرا نمیشه من اسم زیرنویس رو با اسم فیلم یکی کردم اما دوباره قبول نکرد از دوستان کسی میدونه مشکل از کجاست آیا باید فورمت زیرنویس رو تغییر بدم یا مشکل چیز دیگس اگه میشه منو راهنمایی کنید . ممنون.

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
نه ببين اگه خودت زير نويسو گزاشتی که اسمشو فارسی تايپ نکن اگرم فيلمی خريدی که زيرنويس داشته ممکنه بجای این که بنويسه زيرنويس فارسی مینويسه زيرنويس انگيليسی که اونو بزنی زيرنويس فارسی میآد :-":biggrin1:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
فعلا نمیشه فایل های DivX رو با زیرنویس اجرا کرد!
برای استفاده از زیرنویس باید اون رو بصورت DVD رایت رایت کنید ( که صد البته باید زیرنویس رو هم به اختیارات DVDـتون اضافه کنید! ) با فارسی هم مشکلی نداره.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اجرای فیلم hd

سلام.خوب این تاپیک رو با هزار زحمت پیدا کردم چون نمیدونستم سوالم رو کجا بپرسم دیدم این جا بهتره پس خواهشا کمک کنید.
من یه فیلم hd داشتم که هم رو مموری و هم رو دیویدی معمولی داشتم .دیویدی رو که تو xbox گذاشتم اصلا چیزی نیاورد و وقتی مموری رو زدم فایل رو آورد اما وقتی پلی میزدم ارور میداد و میگفت باید آبدیت کنید.آبدیت فلش رو من ریختم اما نمیدونم چیز دیگه ای هم نیازه؟
ممنون میشم کمک کنید>:d<

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
سلام.خوب این تاپیک رو با هزار زحمت پیدا کردم چون نمیدونستم سوالم رو کجا بپرسم دیدم این جا بهتره پس خواهشا کمک کنید.
من یه فیلم hd داشتم که هم رو مموری و هم رو دیویدی معمولی داشتم .دیویدی رو که تو xbox گذاشتم اصلا چیزی نیاورد و وقتی مموری رو زدم فایل رو آورد اما وقتی پلی میزدم ارور میداد و میگفت باید آبدیت کنید.آبدیت فلش رو من ریختم اما نمیدونم چیز دیگه ای هم نیازه؟
ممنون میشم کمک کنید>:d<

شما باید به لایو وصل بشد و دوباره اون فیلم رو اجرا کنید و وقتی که پیغام آپدیت رو داد در صورت تائید شما (OK) خودش از لایو یه آپدیت 5 مگی رو دانلود میکنه !

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
شما باید به لایو وصل بشد و دوباره اون فیلم رو اجرا کنید و وقتی که پیغام آپدیت رو داد در صورت تائید شما (OK) خودش از لایو یه آپدیت 5 مگی رو دانلود میکنه !

مرسی اما میشه فیلم hd تماشا کرد؟
برای کپی خور بودن مشکل ایجاد نکنه؟؟؟؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
مرسی اما میشه فیلم hd تماشا کرد؟
برای کپی خور بودن مشکل ایجاد نکنه؟؟؟؟
منظورت HD با چه فرمتی هست ؟
mkv پخش نمیکنه.
divx و h264 تا hd
xvid و wmv تا 1080p میتونه پخش کنه...(البته بیت ریت ویدئو نباید خیلی بالا باشه فکر میکنم نهایتش 8000)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر