Wolfenstein

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
انتظار ها به پایان رسید. مطلب زیر از دوست عزیزم کسرا ست:

wolfenstein2.jpg

امروز اولين اطلاعات از نسخه جديد بازي Wolfenstein توسط Neogaf افشا شد . اين اطلاعات از طريق شماره اگوست مجله Game Informer بدست امده است . اين طور كه به نظر ميايد با توجه به اين مطالب و برنامه Spike TV مطمئنا بازي در E3 2008 به نمايش در ميايد

- سازنده هاي بازي استوديو هاي Raven Software بهمراه ID Software هستند و ناشر بازي شركت بزرگ Activision خواهد بود
- قهرمان بازي ( BJ ) از قدرت هاي ماورا الطبيعه استفاده ميكند .
- بازي در طي جنگ جهاني دوم و در مقابل نازي ها اتفاق ميافتد
- در اين بازي اتفاقات درون يك شهر ميافتد . ماموريت ها و كوست ها تو رو در موقعيت هاي متفاوتي قرار ميدهد . هر وقت كوستي رو به درستي انجام ميدهيد قسمت بيشتري از شهر ازاد ميشود . بازي يه جور مسير غير خطي دارد .
- چيز هايي به صورت Random در مسير وجود دارد كه راه تو رو سد ميكند
- نوعي نيروي مقاومت در بازي وجود دارد كه در بعضي مواقع به تو كمك ميكند ( حدس ميزنم ياد نيروي مقاومت در بازي MGS4 افتاديد ؟ )
- شما همچنين وارد Shroud ميشويد . يك نمونه واقع گرايانه از يك شهر . جايي كه ترسيم كننده قدرت براي نازي ها است .
- بازي براي X360 .PS3. PC عرضه ميشود .

در اخر كسي كه مطالب در Neogaf گذاشته ميگه عكس هاي بازي بسيار خوب و زيبا به نظر ميرسيد و گفته مطمئنم اين اسكنها به زودي در جايي به نمايش در ميادي تا همه ان را ببينند

لحظه شماری میکنیم برای تریلر و تصاویر این بازی :love:
پیروز و بهروز باشیم

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
ممنون.
امیدوارم این نسخه چیز خوبی از آب در بیاد.خداییش جای یک fps ترسناک-تخیلی خوب تو این نسل خالیه.نسخه ی اولش در کنار cod و alied assualt بهترین fpsی بود که نسل قبل بازی کردم.
امیدوارم فضاسازی و محیط های مخوف و ترسناکش دوباره تکرار بشه.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
من نسخه قبلی رو اندازه موهای سرم رفتم عجب چیزی بود خدای وقتی شنیدم شماره جدیدش تو راهه اشک تو چشمام جمع شد.
اون مرحله مومیایی رو یادتونه ... Health های بازی باحال لود مرغ بریون..:cheesygri.

هنوز یادمه با R لگد میزد.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ازنظر داستان که یه چرت محضه ولی طرفدارهای بازیهای ترسناک رو ارضا میکنه من روپی سی بازی کردم واخر
هم ولش کردم چون اعصاب اینجوربازیها روندارم

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
عزیز ممنون از اطلاعاتتون اما فکر میکنم یک چیز مهم را فراموش کردید اینکه تاریخ امدن بازی را ذکر کنید لطفا مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر