Dark Void | Xbox360 Version

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه دوستان
مطبی رو خواهید دید نوشته دوست عزیزم کسرا ( 619 ) است. با تشکر از زحمت ایشون:

thumb.php

بازي Dark Void يكي ديگر از بازي هاي بزرگي هست كه قرار هست امسال منتشر شود . بازي اكتبر سال پيش توسط Capcom هم زمان با معرفي SF IV و عرضه Lost Planet براي PS3 معرفي شد . بازي توسط استوديو Airtight Studios واقع در امريكا ساخته خواهد شد . نكته جالب اين است كه اين بازي توسط UE3 ساخته ميشود و اولين بازي در بين بازي هاي Capcom در اين نسل هست كه توسط UE3 ساخته ميشود ( ليسانس UE3 براي بار دوم به تازگي توسط Capcom براي ساخت يك بازي نامعلوم كه در شبعه كپكام اروپا ساخته ميشود ليسانس شد ) . بازي در نمايشگاه E3 در غرفه Capcom به صورت قابل بازي وجود دارد .

بازي Dark Void يك بازي ديگر در سبك sci-fi action-adventure هست . بازي مخلوطي از مبارزات در هوا و زمين است كه در دنيايي متوازي به نام Void اتفاق مي افتد . در بازي شما نقش فردي به نام Will رو بر عهده ميگيريد .. ويل كه يك خلبان هست در شرايط خارق العاده اي قرار ميگيره. وي خلبان مخصوص حمل بار بود كه سقوط در مثلث برموردا باعث به طله افتادنش در Void ميشه. در حالي كه قهرمان ما زماني به خودش مياد كه خود در يك كشمكش و درگيري بزرگ پيدا مكينه . وي براي نجات جان خودش سر دسته گروهي به نام باز مانده ها ميشود ( The Survivors ) . اين گروه كه در Void به تله افتاده براي مقابله در برابر تهاجم بيگانگان استادگي ميكنند تا جلوي پيشروي انها به زمين بگيرند .

Dark Void يك تركيب فوق العاده بين مبارزه هاي در زمين و اسمان هست كه تجربه اي پر هيجان رو بين بازي هاي سوم شخص به وجود اورده ., مبارزات عمودي در Dark Void به بازكنان اجازه ميدهد كه از ارتفاع 1000 فوتي معلق باشه و دشمنانشو از بالا و پايين پرتاب كنه. به مبارزه طلبيدن جاذبه زمين تنها بخشي از مبارزات شما در Dark Void است . ويل ميتونه راكت قدرتمند خودش تقويت كنه كه اين كار به اون اجازه ميده تا در حال حركت در هوا هر موجودي در روي زمين رو هدف بگيره و به اون تير اندازي كنه.

• - بازي Dark Void يك بازي در سبك Sci-Fi Action-Adventure هست كه تجربه مبارزات هوايي و زميني رو در سبك سوم شخص به وجود اورده .
  • - درسيستم عمودي مبارزات / جاذبه زمين كمكي هست براي از بين بردن دشمنان
  • - سيستم گريپ فوق العاده به بازيكنان اجازه ميده تا از يك بلندي به بلندي ديگر بپرندو همچنين سفينه هاي فضايي( UFO ) رو در هوا بدزدند
  • - Void يك سياره متوازي هست در جايي كه موجودات بيگانه شيطان صفتي به نام The Watchers منتظر شما هستند .
  • - داستان اسرار اميز بازي برگرفته از تئوري خيانت و پديده هاي عجيب شكل گرفته است .
  • - كاراكتر اصلي ويل يك خلبان هست كه به يك قهرمان فوق العاده تبديل ميشه براي نجات بشريت

943726_20080603_embed001.jpg

Developer: Airtight Studios
Publisher: Capcom
Platform: Xbox 360, PlayStation 3, Microsoft Windows
Release date: TBA 2008
Genre: Action, Third-person shooter, Platform
Mode: Single-player, Multiplayer
Media: Blu-ray Disc, DVD
پیروز و بهروز باشیم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,941
نام
نـــــــویـــــــــد
به نظر شما بازيه خوبي ميشه ؟! :biggrin1: من كلا يه جورايي با بازي هايي كه روبات داره مشكل دارم ! چون خون نداره :biggrin1:

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
به نظر شما بازيه خوبي ميشه ؟! :biggrin1: من كلا يه جورايي با بازي هايي كه روبات داره مشكل دارم ! چون خون نداره :biggrin1:

در اینکه بازیه قشنگیه که شکی نیست ! :biggrin1:
اما خوب اینکه خون نداره یه بحثه دیگست ! ( فکر جماعت سادیسمی رو نکرده بودن :biggrin1: ! )
همه بازیا که نباید خون داشته باشن ! یکم باید متنوع هم باشه دیگه !:biggrin1:

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
یه خبر جالبی که چند روز یش خوندم این بود که Kim Swift از Valve جدا شده و به Airtight اومده تا کمک کنه که بازی بهتری شکل بدن. وظیفشم فکر کنم رهبری کل تیم هست. کسانی هم که خانم Swift رو نمیشناسند بدونند که ایشون کارگردان بازی فوق العاده ی Portal بودند که پارسال تو Orange Box عرضه شد.
1 ماه دیگه به انتشار بازی مونده. با توجه به تریلر های E3 من که خیلی به این بازی امیدوارم و مطمئنم نمره کمتر از 7.5 ، 8 نمیگیره.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
یه خبر جالبی که چند روز یش خوندم این بود که Kim Swift از Valve جدا شده و به Airtight اومده تا کمک کنه که بازی بهتری شکل بدن. وظیفشم فکر کنم رهبری کل تیم هست. کسانی هم که خانم Swift رو نمیشناسند بدونند که ایشون کارگردان بازی فوق العاده ی Portal بودند که پارسال تو Orange Box عرضه شد.
1 ماه دیگه به انتشار بازی مونده. با توجه به تریلر های E3 من که خیلی به این بازی امیدوارم و مطمئنم نمره کمتر از 7.5 ، 8 نمیگیره.
خانم Kim Swift قراره یک پروزه غیر از DV رهبری کنه. ساخت DV خیلی وقته تموم شده و الان بازی توی مرحله پلیش هست.

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
جالب شد. مثل اینکه این مدرسه بد جوری تاثیر روم گذاشه از همه لحاظ. ولی کاش در همین پروژه هم بود. مخش خوب کار می کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر