Face Breaker

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
بازی فیس بریکر رو باید یکی از نواورانه ترین بازی های شرکت EA دونست که با سبک زیبا و نو اورانه ی خودش خیلی ها رو چشم انتظار خودش نگه داشته
این بازی زیبا که نوع جدیدی از بازی بوکسه با رغیب خودش فایت نایت فرق های زیادی داره از جمله فرق های بازی به فانتزی بودنش میشه اشاره کرد که با این که در نگاه اول ممکنه بچه گانه به نظر برسه ولی میشه گفت یکی از بهترین هاست
944712_20080703_embed001.jpg

در مورد گیم پلی هم که تا این جا مشکلی دیده نمیشه
شما در بازی میتونید از دگمه ی A برای ضربه های سریع ولی با قدرت پایین استفاده کنید و همین طور از دگمه ی X برای ضربات اهسته ولی قوی و نیز با استفاده ی به موقع از RB از خود دفاع کنید و با استفاده از جویستیک RS مکان فرود امدن مشت خود را مشخص کنید
شما باید در بازی جان هریف را به مقدار مورد نظر کم کرده و بعد با یک حرکت سلوموشن و نهایی وی را روی زمین ولو کنید:biggrin1:
در کل میتوان گیم پلی فیس بریکر را اسان سریع و با کشش بالا دانست
944712_20080703_embed002.jpg

در مورد گیم مود بازی هم باید گفت شما بازی را با طراحی شخصیت مورد نظر خود شروع میکنید و در طی مسابقات نسبت به عمل کرد خود امتیاز های برای قوی تر کردن کارکتر خود و یا خریدن وسایل جدید دریافت میکنید
یکی از نکات خوب بازی انتخاب سبک و روش کارکتر است و شما میتوانید نوع حرکات کارکتر خود را بسته به سلیقه ی خود انتخاب کنید
((البته در باره ی مورد اخر بگم که این موضوع هیچ جا اعلام نشده و من خودم از روی چند تا عکسی که دیدم این حدس رو زدم و این موضوع هنوز قطعی نشده ولی احتمالش خیلی زیاده))
در کل این بازی خیلی امید وار کننده به نظر میرسه و اگر EA مشکل خاصی رو به وجود نیاره میتونیم شاهد یکی از بهترین بازی های ورزشی سال باشیم
موفق باشید

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
به به :-":-"
کورش تو هم اره :biggrin1::biggrin1:
اقا اینم بزن تنگش يا نزن بزار هميجا بمونه

Face Breaker

Publisher: EA Sports
Developer: EA Canada
Platforms: Xbox 360, PlayStation 3 , Wii
Genre: Boxing
Release date: Sep 5, 2008

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
به به :-":-"
کورش تو هم اره :biggrin1::biggrin1:
اقا اینم بزن تنگش يا نزن بزار هميجا بمونه

Face Breaker

Publisher: EA Sports
Developer: EA Canada
Platforms: Xbox 360, PlayStation 3 , Wii
Genre: Boxing
Release date: Sep 5, 2008
نه بابا:biggrin1:
من تازه داشتم روی یه مصاحبه ی خیلی مامان تر کار میکردم به به خاطر یک سری دست های پشت پرده نتونستم بزارمش:biggrin1:
گفتم حالا واسه دل خوشی اینو بزارم اقلکن:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یک بازی مزخرف با گرافیک مزخرف فقط برای خالی کردن جیب ملت ساخته شده که نصف گرافیک Jet Grind Radio رو هم نداره :laughing:.
ممنون و متشکر بابت تاپیک و اطلاعات :love:.

پ.ن. البته Jet Grind Radio شاهکار رو نباید با این ....... مقایسه کرد.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
یک بازی مزخرف با گرافیک مزخرف فقط برای خالی کردن جیب ملت ساخته شده که نصف گرافیک Jet Grind Radio رو هم نداره :laughing:.
ممنون و متشکر بابت تاپیک و اطلاعات :love:.

پ.ن. البته Jet Grind Radio شاهکار رو نباید با این ....... مقایسه کرد.
ا چرا
من که به شخصه خیلی به بازی امید دارم
کلا هم با این سبک گرافیک و بازی خیلی حال میکنم
فکر کنم فریدون تو به خاطر این که از EA بدت میاد نا خود اگاه نظرت در مورد بازی بد شده

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام
میگم هیچ کس این جا دموی بازی رو نگرفته ؟؟:confused:
من که گرفتم و میتونم بگم عالی بود البته همه ی جزابیت های بازی یک طرف حضور مور افسانه ای هم طرف دیگه........ کلا از دموش خیلی خیلی خوشم اومد چه گرافیک و چه گیم پلی و قطعا نسخه ی نهاییش رو هم میخرم..........
اگر از بقیه ی دوستان هم کسی بازی رو خریده بیاد و همین جا نظرش رو بگه

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
آره دقیقا همونه که PETER MOORE هم توش هست.
این رو هم حمیدرضای عزیز در بخش اخبار گذاشت/
Bleszinski و Mark Rein در رینگ EA !
پس از تایید وجود پیتر مور در بازی Facebraker حال نوبت دو تن از سران Epic Game است.Cliff Bleszinski و Mark Rein قرار است در Facebraker حضور داشته باشند و کاراکتر قابل بازی هستند.

34zwqhx.jpg

منبع:http://www.ripten.com/2008/08/02/cli...rk-reins-face/
====
=====
سلام
میگم هیچ کس این جا دموی بازی رو نگرفته ؟؟:confused:
من که گرفتم و میتونم بگم عالی بود البته همه ی جزابیت های بازی یک طرف حضور مور افسانه ای هم طرف دیگه........ کلا از دموش خیلی خیلی خوشم اومد چه گرافیک و چه گیم پلی و قطعا نسخه ی نهاییش رو هم میخرم..........
اگر از بقیه ی دوستان هم کسی بازی رو خریده بیاد و همین جا نظرش رو بگه

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دستت درد نکنه بابته اطلاع رسانی ولی این واقعا چه چیزی داره و اونی که میخواد 60 دلار بابتش بده چی فکر میکنه ؟
من که 4000 تومنم بالاش نمیدم

خدایی وقتی فکرش رو میکنم میبینم اگر این و امثاله این بازین پس MGS4 . GOW .GeOW و.... چی هستن؟

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
دستت درد نکنه بابته اطلاع رسانی ولی این واقعا چه چیزی داره و اونی که میخواد 60 دلار بابتش بده چی فکر میکنه ؟
من که 4000 تومنم بالاش نمیدم

خدایی وقتی فکرش رو میکنم میبینم اگر این و امثاله این بازین پس MGS4 . GOW .GeOW و.... چی هستن؟
ببخشید شما در طول سال فقط این بازی هایی که گفتی رو بازی میکنی ؟؟ بعدم الان مشکلت با این بازی چیه از گرافیک ناراضی هستی یا گیمپلی یا صداگزاری و موسیقیش ؟(اگر خواتسی جواب بدی این کار رو با مثال انجام بده لطفا)
ایول دموشو گرفتی؟یه کم از گیم پلیش و آدماش بگو .
کلا دو تا از زمین هاش تو دمو بازه و با چهار پنج تا ادم ........ هر کسی هم روش کاملا مختص خودشو برا بازی داره و غیره
گرافیکشم که گفتم از عالی یکم پایین تره و بقیه ی موارد هم به همین شکل.........

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
شما چرا ناراحت میشی؟
منظورت چیه با مثال؟
کلا از این دلقک بازیایه EA حالم به هم میخوره :sick: اگه شما ناراحت نمیشید

در کل من از شما به دلیله زحمتی که کشیدی تشکر کردم و محض اطلاع شما بگم
نه .فقط اونایی که گفتم رو بازی نمیکنم ولی برایه هر چیزی هم وقتم رو تلف نمیکنم

من نظرم رو گفتم و فکر نمیکنم ممنوع باشه؟

NINTENDONIMA

کاربر سایت
Sep 8, 2008
7
بابا اين بازي عرضه شده شما ها چقدر بي حالين نميدونم شايد من از بازي هاي ورزشي فانتزي خيلي خوشم مياد گويا از گيم اسپاتم 5 گرفته اينگار گيم اسپات اين روزا همه يبازي رو 5 ميده نكنه امتياز دهيشون رو 5 قفل كرده؟

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
شما چرا ناراحت میشی؟
منظورت چیه با مثال؟
کلا از این دلقک بازیایه EA حالم به هم میخوره :sick: اگه شما ناراحت نمیشید

در کل من از شما به دلیله زحمتی که کشیدی تشکر کردم و محض اطلاع شما بگم
نه .فقط اونایی که گفتم رو بازی نمیکنم ولی برایه هر چیزی هم وقتم رو تلف نمیکنم

من نظرم رو گفتم و فکر نمیکنم ممنوع باشه؟

یعنی به نظر شما هر بازی باید با اره یارو رو به 2نیم بکنی و خونش پخش شه به دوربین بازی و 2 تا خنده ی وحشیانه هم بکنه اونوقت شما به اون میگید بازی؟؟هرکی به خلاقیتی داره هرکسی هم یک سلیقه
شما از اون نوع سبک خوشت میاد دلیل نمیشه بگید وقت تلف کردنه....همین teamfortress هم از این نوع گرافیک و سبک(البته ژانرشون فرق داره ولی کلی گفتم)استفاده کرده و همه هم ازش اسقبال کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر