Guitar Hero: World Tour

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
درود ب همه :guitar::guitar:

باید سری guitar hero را یکی از پر درامد ترین بازی های شرکت Activition دانست که در هر شماره با رفع مشکلات قبلی خود و اضافه کردن یک سری موارد جدید نه تنها محبوبیت خود را از دست نداده بلکه به ان افزوده است
ولی این بازی هم مثل هر بازی دیگری بعد چند شماره برای جلو گیری از افتادن در ورطه ی تکرار یک سری تغییرات کلی در سبک خود داده است که بر خلاف اکثر بازی های محبوب و تغیراتشان زیاد رسیکی نبوده و تقریبا تمامشان پیشاپیش تایید شده هستند
دیگر شما در این شماره نباید از بین چند کارکتر از پیش تعریف شده ی ساده یکی را انتخاب و شروع به بازی کنید چون ساخت این کارکتر به طور تمام و کمال دست خودتان است
شما میتوانید قیافه لباس استیل و همین طور حرکات کارکتر خود را در Character Customization به نحوی دلخواه تنظیم کنید :eek::eek:

944200_20080620_embed001.jpg

البته سازنده ها پا را از این هم فرا تر گزاشته اند ;);)
شما میتوانید اهنگ های موجود در بازی را edit کنید و یا اهنگ مورد نظر خود را بسازید:excited::excited:
Neversoft سازنده ی بازی در این باره میگوید شاید یه نفر دلش نخواهد اهنگ rock گوش بده خب حق داره تا اهنگ مورد علاقه ی خودشو خودش بسازه
البته اهنگ های خود بازی هم نسبت به شماره های قبلی پیشرفت چشم گیری داشتند و از 42 به 85 تا افزایش پیدا کرده اند :rolleyes::rolleyes:

944200_20080620_embed004.jpg

یکی دیگر از قسمت های بازی که سازنده ها روش خیلی مانور میدن ولی به نظر خود من یه نقطه ی قوت محسوب نمیشه اضافه شدن درام و میکروفون به بازی است
خیلی راحت میشه فهمید که این دو مورد اضافه شده یه تقلید کامل از بازی rockband هست
البته میگن یه تقلید خوب بهتر از یه نو اوری بده و Guitar Hero هم این موضوع رو به طور تمام و کمال ثابت کرده چون با دیدن نقاط ضعف rockband در این زمینه و تبدیل اون ها به نقطه ی قوت تو این زمینه هم فعلا پیش تازه

944200_20080620_embed002.jpg

در مورد درجه ی سختی هم باید گفت که نسبت به شماره ی قبلی اسان تر نشده و در بهترین شرایت میشه گفت که همونه :cheesygri:cheesygri
در زمینه ی گرافیک هم بازی نسبت به شماره ی قبلی پیشرفت خوبی داشته و مدل شخصیت ها نور پردازی و همین طور تماشاچی ها پیشرفت خوبی داشتند
لازم به ذکره که GH : World Tour بوسيله Neversoft ساخته و Activition انرا در یک چهارم پایانی 2008 منتشر خواهد کرد

Guitar Hero : World Tour

Publisher: Activition
Developer: Neversoft Ent
Platforms: Xbox 360, PlayStation 3 , Wii , Play Station 2 , PC
Genre: Rhythm / Music
Release date: Jun 29, 2008

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
شبکه gameone یه برنامه داشت که چند تا درامر آورده بودن برا تست درامز این بازی

در این برنامه عنوان شد که صفحه های این شبه درامز(!) به میزان ضربه حساس هستند و هر چی محکمتر بزنید ، صدا بلندتره
یعنی شما میتونین یه آهنگ رو ده بار بزنید، هر دفعه هم یه مدل درامز، البته از نظر میزان صدا و فراز و فرود :D

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
به میزان ضربه حساس هستند و هر چی محکمتر بزنید ، صدا بلندتره
خب این یه چیز طبیعیه قبلا تو بازی Rock band هم چنین چیزی بود.و الان تو تمامی درام های الکتریک روی هرپد که هر چه بزنید صدا بلندتر بلکه صدا فرق میکنه چون کلا Layer بندی این گونه درام ها به این گونه است;)

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
سلام خدمت عزیزان چند سوال:
1:این شماره جدیدترینه؟یعنی از aerosmith جدیدتره؟
2:کی عرضه میشه تو ایران
3:rock band چه بازی ای هست؟مثل همون gh3 و aerosmith هست؟
4:این گیتار ها انحصار ایکس باکس دیگه؟آره؟
بعدش اون دستگاهی که آقای city sport عکسشو گذاشته واسه ایکس باکسه دیگه؟تو ایران هست؟اگه هست قیمتش چنده؟بنظر خیلی باحال میاد....من چند تا عکس گیتار دیدم این همین دستگاه..اینا که تو ایران هست...از قیمت خبر دارید...؟؟
یک سوال بیربط هم دارم:چه طوری عکس توی پست ها بزارم...
خواهشن جواب بدید...(همه رو)

آخرین ویرایش:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
سلام خدمت عزیزان چند سوال:
1:این شماره جدیدترینه؟یعنی از aerosmith جدیدتره؟
2:کی عرضه میشه تو ایران
3:rock band چه بازی ای هست؟مثل همون gh3 و aerosmith هست؟
4:این گیتار ها انحصار ایکس باکس دیگه؟آره؟
بعدش اون دستگاهی که آقای city sport عکسشو گذاشته واسه ایکس باکسه دیگه؟تو ایران هست؟اگه هست قیمتش چنده؟بنظر خیلی باحال میاد....من چند تا عکس گیتار دیدم این همین دستگاه..اینا که تو ایران هست...از قیمت خبر دارید...؟؟
یک سوال بیربط هم دارم:چه طوری عکس توی پست ها بزارم...
خواهشن جواب بدید...(همه رو)

1. بله این شماره از Aerosmith هم جدیدتره
2. تو ماه های مهر و ابان میاد
3. Rock Band هم رقیب اصلی این بازی به شمار میاد و بازیو سازنده های قبلی بازی میسازن
4. نه برای هر کنسولی وجود داره
اون Drum نسخه جدید بازیه بازم میگم برای تمامی کنسول ها وجود داره هنوز هم عرضه نشده که قیمتش معلوم شده باشه
:-":biggrin1::love:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
از زیر چند تن خاک کشیدمش بیرون تاپیکو :cheesygri
اقا زمانی به انتشار بازی نمونده
بیاین دوباره دسته هامون رو بترکونیم :biggrin1:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
حیف که نمیشه چنین کرد ...:biggrin1:
بازی برای مبارزه با خزیت شدیدی که بهش دست داده بود (شوخی میکنم:biggrin1:) طی یک حرکت اساسی فقط گیتار خور شده !!
من که انشاالله یکی از اون گیتار جدیداش گنده ترا که تو E3 نشونش دادنو میگیرم حتما !!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
حیف که نمیشه چنین کرد ...:biggrin1:
بازی برای مبارزه با خزیت شدیدی که بهش دست داده بود (شوخی میکنم:biggrin1:) طی یک حرکت اساسی فقط گیتار خور شده !!
من که انشاالله یکی از اون گیتار جدیداش گنده ترا که تو E3 نشونش دادنو میگیرم حتما !!
کوروش جان حیف که قیمتش بالا 100 میباشد وگرنه خودم یدونه گیتار استاد میکردم
حالا به نظرت این از لجند اف راک بهتره ؟

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
والله من که اصلا خوشم نیومد با لیست اهنگا ولی خوب همه میگن باحاله لابد باحاله دیگه ...:D
.............
ولی من همین جا به همه قول میدم این بازی اصلا و ابدا سود اوری نسخه ی سومش رو نخواهد داشت چون هم یکمی پیچیده شده (ساختو...) هم همین ماجرای درامو دسته غیر قابل استفاده شدن و... که حتی برای خود خارجکی ها پول هم نباشه برای کژوال گیمر ها که قشر کسیری از دوستداران بازی رو هم تشکیل میدن کیج کننده و...ست که میشه یه چیزی تو مایه رای راکبند به توان 2 !!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
والله من که اصلا خوشم نیومد با لیست اهنگا ولی خوب همه میگن باحاله لابد باحاله دیگه ...:D
.............
ولی من همین جا به همه قول میدم این بازی اصلا و ابدا سود اوری نسخه ی سومش رو نخواهد داشت چون هم یکمی پیچیده شده (ساختو...) هم همین ماجرای درامو دسته غیر قابل استفاده شدن و... که حتی برای خود خارجکی ها پول هم نباشه برای کژوال گیمر ها که قشر کسیری از دوستداران بازی رو هم تشکیل میدن کیج کننده و...ست که میشه یه چیزی تو مایه رای راکبند به توان 2 !!
چون شما خوشت نماد پس خیلی باحاله :biggrin1:( شوخی کردم )
اخه پیرمرد 50 ساله کارتی(ببخشید گیتار) میخواد برا کجاش :biggrin1::biggrin1:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نگران نباشید همین فروشنده های ایرانی هم یکم گیر بدین حتما میارن
من پسر داییم از فرانسه اومده بود و ست کامل راک بند خودش هم آورده بود صفحه هاش پاره شده بود گفتم میجنگی بهاهاش گفت تو هم یکم درجه رو سخت تر انتخاب کنی از اطراف یهو از وسط ترک میخوره
خدا کنه این یکم صفحه قوی تری داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر