Guitar Hero Aerosmith

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
درود ب همه :biggrin1:

gh_aerosmith.jpg

بازی بسيار محبوب امروز منتشر شده و در حال حاضر در فروشگاه Nextgen و West و .... موجود هست
خب این نسخه را نمیتوان يک نسخه کامل گفت زيرا تمرکز بازی بر روی گروه Aerosmith هست و اکثر اهنگ های این گروه در ان موجود است البته اهنگ های جديدی هم که از گروه Aerosmith نيست در ان گنجونده شده است اما نمیتوان این نسخه را نسخه ای کامل شمرد. در بازی تمامی اعضا گروه وجود دارد
خوش به حال Fanهای Aerosmith

همين قدر بسه کسايی که GHباز باشن خودشون اطلاعات بازيو دارن

Guitar Hero Aerosmith

Publisher: Activition
Developer: Neversoft Ent
Platforms: Xbox 360, PlayStation 3 , Wii , Play Station 2
Genre: Rhythm / Music
Release date: Jun 29, 2008

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,017
نام
آریا
عجب بازی Achievement خوریه ! ( البته در مقایسه با GH های قبلی , نه بازیهای دیگه ! )
توی GH III به سختی تونستم حدود 110 ~ 130 تایی Achievement بگیرم ( البته به جز بخش Co-op و آنلاینش ) ولی توی اون همون 20 دقیقه اول یه 90 ~ 100 تایی انگار داد !
از نظر تنوع آهنگها خب از اسم بازی مشخصه که تنوع کمتره ولی باز هم برای فنهای این سری بازی عالیه. حدودآ به اندازه هر 4 تا آهنگ Aerosmith اگه اشتباه نکنم 2 تا آهنگ از گروههای دیگه هم هست توش. کل آهنگها هم فکر کنم 31 بود.
به امید نمایش GH IV توی E3 !

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
خوب GH هم خز شد :biggrin1: با اجازه بزرگترا بازيرو روی Expert تموم کرديم :blushing::blushing:
بازی زيبا ای بود اهنگ های بازی بيشتر Rock بودن تا Metal
خلاصه شما بعد از هر دوتا اهنگ معمولی که از گروه Aerosmith نيست میزنيد بايد ستا اهنگ از گروه Aerosmith بزنيد
بازی به علت انکه اهنگ های ساده ای دارد بازی اسانتر شده است :-":-"
از نظر Achievement هم بايد بگم که کسی بتواند بازی را روی Expert تمام کند به راحتی 500تا از بازی گرفته :love::love:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
:biggrin1:به به منم بازی رو تموم کردم البته خیلی وقت پیش الان دارم پستشو میدم
580 تا هم ازش گرفتم
نمیدونم هم که شما رو بازی رو چطور تموم کردی چون اهنگ اخر بازی رو expert واقعا سخته:biggrin1:
ولی اگه تموم کرده باشی کارت خیلی درسته

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
نه کیوان جان این اهنگ نیست :biggrin1:
من خودم خیلی خیلی تعجب کردم چون crazy هم توش نبود :biggrin1:
گرافیکشم مثل نسخه ی سشه
تازه اگه نگیم کمتر شده:biggrin1:

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
من تو 2روز hard.expert تموم کردم توی هارد همه اهنگا 5ستاره و حدود 16 تا ازونا 100%
تو اکسپرت همه اهنگا 5ستاره به جز kept a rollin اونو 4ستاره زدم و 9تا اهنگ 100%
گیم اسکور هم ازش :730 تا گرفتم;)
(بازی خوب بود ولی نبود crazy و i dont want miss a thing یه نموره از خوبیاش کمید);)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,017
نام
آریا
بازی خوبی بود ولی یه ذره تکراری میشد وسطاش به بعد ( خب طبیعیه وقتی 90% آهنگا برای یه گروه باشه این طوری میشه دیگه ! )
ولی چیزی که جالب بود نحوه دادن Achievement هاش بود. من توی GH II , III روی هم شاید بین 300 تا 400 تا ( شایدم کمتر حتی ) Achievement گرفتم ولی توی این خیلی راحت بدون اینکه هیچ کدوم از حالتهای Online و Co-Op رو برم 530 تا اگه اشتباه نکنم بهم داد ! اچیومنتهایی که عمرآ بتونم بگیرم یکی اون 300 و خورده ای امتیاز روی آهنگ آخر بود که ... ! یکی هم گرفتن همه گیتارها که پولشو نداشتم و چند تایی باقی موند !
از نظر راحتی هم فوق العاده آسونتر شده بود. توی GH II من بعد از 20 بار امتحان کردن هم آخرش نتونستم دو تا آهنگ رو روی Expert بزنم ( میسیرلو و یکی دیگه ) و توی GH III هم توی همون One رو هارد موندم ! :D ولی این رو به جز آهنگ آخر که به خاطر اچیومنت 10 بار باختن توی یه آهنگ رو گرفتم (!) بقیه رو راحت توی Expert زدم و خوبیش این بود که با تموم کردن Expert اچیومنت سختی های قبلی رو هم داد :D

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
ولی چیزی که جالب بود نحوه دادن Achievement هاش بود. من توی GH II , III روی هم شاید بین 300 تا 400 تا ( شایدم کمتر حتی ) Achievement گرفتم ولی توی این خیلی راحت بدون اینکه هیچ کدوم از حالتهای Online و Co-Op رو برم 530 تا اگه اشتباه نکنم بهم داد ! اچیومنتهایی که عمرآ بتونم بگیرم یکی اون 300 و خورده ای امتیاز روی آهنگ آخر بود که ... ! یکی هم گرفتن همه گیتارها که پولشو نداشتم و چند تایی باقی موند !

اريا جان من بدون انلاين و Co-Op 615 تا گرفتم :p
این آهنگرم من خودمو کشتم ازش تونستم 170 هزار تا بگيرم که حالا نمیدونم این اچيومنتو چجوری حساب کردنو گزاشتن :confused:
گيتارارم که میگی نمیشه اگرم پولشو داشته باشی بگيری چون هر کدوم از درجاتو همه ی آهنگاشو 5 ستاره بزنی يه گيتار ديگه هم به غير از تموم کردن ان درجه میده که خوب 2 تا اهنگ هست که اصلا نمیشه رو Expert زد ;);)

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
با سلام من اين بازي رو هنوز نگرفتم ميشه يكم توضيح بديد چجوريه؟در ضمن من خوره ي همه ي گيتار هيرو ها هستم تا چند روزه ديگه مي خوام ADSL بگيرم هر كس به live وصله بياد رو كم كني
icon13.gif
(از گيتار 2 530 تا GM بدونCO-OP و گيتار 3 225 GM بدون CO-OP كه...پاره شد تا گرفتم)

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
نه کیوان جان این اهنگ نیست :biggrin1:
من خودم خیلی خیلی تعجب کردم چون crazy هم توش نبود :biggrin1:
گرافیکشم مثل نسخه ی سشه
تازه اگه نگیم کمتر شده:biggrin1:
اگه crazy رو میذاشتن تا آخر آهنگ کلهم 10 تا tap هم نمی شد ریتم cracy بره این سبک بازی خیلی آرومه !
راستی من هنوز نگرفتمش dram on که حتما توش هست ؟! :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر