Rise of the Argonauts

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه

rise-of-the-argonauts-ss4.jpg

Rise of the Argonauts جدیدترین عنوان Codemasters است که توسط Liquid Entertainment با موتور ـه
فوق العاده قویه :D Unreal Engine 3 :D در حال ساخت و توسعه است و امروز توسط یک CGI Trailer معرفی شد که میتونید از اینجا دانلود کنید.
داستان بازی در مورد Jason، شاه یونان است که بعد از به قتل رسیدن همسرش Alcmene توسط فردی ناشناس راهی سفری بس خطیر و خطرناک میشه برای کینه جوئی و انتقام.
سراسر بازی شاهد بناها، معابد، استادیوم های گلادیاتورها، موجودات اساطیری یونان و ... خواهید بود که به زیبائی طراحی شده اند.
در طول مسیر به جزیره های بسیار بزرگ خواهید رسید که زیر سلطه خدایان هستند مثل جزیره اتشفشانی که متعلق به Ares است و تعداد زیادی مرکز مبارزه ( Gladiator Arena ) دارد.

اطلاعات بیشتر و نسخه قابل بازی این اثر در E3 08 امسال در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

Rise of the Argonauts
1055.jpg

Publisher: Codemasters
Developer: Liquid Entertainment
Engine: Unreal Engine 3
Platforms: Microsoft Windows, Xbox 360, PlayStation 3
Genre: nervous action. Role-playing
Release date: September 2008

پیروز و بهروز باشیم

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
من كه عاشق اين نوع بازي ها هستم ( البته نوع داستانش )
فقط خدا كنه جيسون و اعضاي گروهش بخصوص هركول مثل اسطوره هومر باشند.
به هر حال من كه عاشق داستان پشم زرين هستم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من كه عاشق اين نوع بازي ها هستم ( البته نوع داستانش )
فقط خدا كنه جيسون و اعضاي گروهش بخصوص هركول مثل اسطوره هومر باشند.
به هر حال من كه عاشق داستان پشم زرين هستم.
امیدواریم شاهد "بیوولف" دیگری نباشیم! :D.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
لطفا وقتی یه بازی رو معرفی می کنین اطلاعات درست و کامل راجع بهش بدین، من از چند ماه قبل دنبال خبرهای این بازی بودم و یه سری چیزایی که گفته نشده رو می گم.

داستان بازی درسته که به صورت کلی روی داستان جیسون و آرگونات ها (بخشی از اساطیر یونان) بنا شده اما تفاوت های بزرگی با اون داره، به عنوان مثال هدف جیسون از این سفر پیدا کردن Golden Fleece برای زنده کردن همسرشه، چون توی این داستان اول بازی همسرش کشته می شه و او هم قاتل رو از بین برده و انتقام می گیره. در ضمن در بین آرگونات ها هرکول و همینطور آشیل وجود دارن، که مثلا برای پیوستن آشیل به گروه اول باید اون رو توی یه مسابقه در Arena شکست بدین.

یکی از نکات جالب بازی سیستم Combat شه که بنا بر گفته ی سازنده ها به شکلی کاملا متفاوت با بازی های دیگه است، برخورد ضربات با بدن حریف کاملا با موتور فیزیک و Collision Detection محاسبه می شه و دوم اینکه این طور نیست که شما یه سری ضربه به دشمن بزنید و Health اون تموم بشه، برعکس تمام این ها با موتور فیزیک رندر می شن و میزان Damage ی که شما وارد می کنین کاملا بستگی به نوع و قدرت حمله، و مکان برخورد اون با بدن حریف داره.

گرافیک بازی سبک خاصی داره (مخصوصا Model ها ) اما در عین حال در بعضی از Screenshot های استفاده های بسیار زیبایی از بعضی افکت ها (مثل Motion Blur ) وجود داره، در ضمن محیط های بازی چند سرزمین و جزیره هستند که هر کدام براساس یکی از خدایان ساخته شدن و تفاوت های زیادی با هم دارند. مثلا جزیره ی Artemis محیط جنگلی داره و اهالی اون اکثرا شکارچی اند، و یا جزیره ی Ares یک کوه آتش فشان و یک Arena ی بزرگ داره، و جزیره ی Apollo یک صحرای بزرگه. گیمر می تونه هر کدام از این سرزمین ها رو با آزادی کامل بگرده و Quest های مختلف انجام بده.

اینم بازی تمرکز زیادی روی داستان و روایتش و همینطور روی انتخاب های بازیکن و نتایج مختلف اون ها داره، بنابراین انتظار می ره با یه داستان کاملا غیر خطی روبرو باشیم.

مردم هر سرزمین بنا به وضعیتشون رفتار خاصی با جیسون خواهند داشت، بعضی مثل مردم Mycenae همسر جیسون رو دوست داشتند و بخاطر از دست دادن او جیسون رو سرزنش می کنن و حتی توی خیابان به تو توهین می کنین، در حالی که مردم بعضی سرزمین ها او رو دوست دارند.

سیستم دیالوگ بازی در اکثر مواقع چهار انتخاب می ده که هر کدوم بر اساس رفتار و ویژگی های یکی از خدایان است، مثلا دیالوگ Athena منطقی تره، همون طور که دیالوگ های Ares گستاخانه تر هستند. بعد از هر Quest جیسون می تونه به یک معبد بره و اون Quest رو به یکی از خدایان اهدا کنه تا بتونه Ability های جدید پیدا کنه. اعمالی مانند انتخاب دیالوگ و اهدای Quest تاثیر بسیاری روی خلق شخصیت مورد علاقه ی بازیکن دارن و در نوع خودشون یک نوآوری به حساب میان.

در بازی تعداد بسیار زیادی Item و سلاح و زره وجود داره که جدا از روش خرید و فروش از روش های متعدد دیگری به جیسون داده می شن.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
به به داش صبا... نموردیمو یه پست ازت تو BC دیدیم :biggrin1:
بعد از هر Quest جیسون می تونه به یک معبد بره و اون Quest رو به یکی از خدایان اهدا کنه تا بتونه Ability های جدید پیدا کنه.
چه جالب... ;)
فکر کنم این بازی به دلیل مسائل ضد دین از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی BAN بشه :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر