MEGA SPOILERS: MGS4 Topic

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
من دیدم کل آخر بازیو... پیشنهاد میکنم نبینید.... خیلی تلخ بود.... خیلی هم حماسه آمیز....
به نظر من big boss is hero نه اسنیک

آخرین ویرایش:

gray-wolf

کاربر سایت
Oct 11, 2007
116
نام
احمد
سلام یه چند تا سوال دارم که دوست دارم بدونم.
بیگ باس مگه نمرده بود؟پس چطوری برگشت و میشه سرنوشتش بعد از متال گیر 2 رو بگید.
ایوا بعد از متال گیر 3 چی کار کرد؟
رایدن چرا ربات شده؟
دختر ولگا در اخر چی میشه؟
پاتریوت ها کیان و سرنوشتشون چی میشه؟
با تشکر

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
کمک
بچها کسی به ومپ رسیده میدونه چیکار باید کرد ؟ هرچی میزنمش باز بلند میشه !

سرنگی که داري رو Equip کنيد. بعد يه بار بزنيش vamp رو تا جونش تموم شه و بيفته . بعدش درست موقعی که داره بلند ميشه از پشت بگيريدش و مثلث رو بزنيد(همون سرنگ)

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
از وقتی این بازی تو ایران پخش شده ما که آروم و قرار نداریم و نمیدونید چقدر سخت میگذره . کاشکی یه Ps3 داشتیم الان نسخه ی چهارم رو بازی میکردیم

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
سلام
تو عكس ها ديدم اسنیک دوباره جوون شده؟شده حالا يا ماسکه؟ چه جورى؟

در act سوم بازی که در اروپا و به طور مشخص تر در جمهوری چک اتفاق می افته اسنیک متوجه میشه که یک نهضت مقاومتی به رهبری big mama که همون eva بشه در اونجا حضور داره و اونا جسد big boss را در اختیار خود دارند.ماموریت اسنیک هم اینه که در درجه اول با eva ملاقات کنه و در درجه دوم زودتر از patriot به جنازه big boss دست پیدا کنه .بنابراین برای اینکه هویتش اشکار نشه توسط ماسک تغییر چهره ای که از laughting octapus میگیره خودشو به شکل جوان شده ای در میاره .هرچند بعدا این حقه هم کارساز نمیشه .;)

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
سلام یه چند تا سوال دارم که دوست دارم بدونم.
بیگ باس مگه نمرده بود؟پس چطوری برگشت و میشه سرنوشتش بعد از متال گیر 2 رو بگید.
ایوا بعد از متال گیر 3 چی کار کرد؟
رایدن چرا ربات شده؟
دختر ولگا در اخر چی میشه؟
پاتریوت ها کیان و سرنوشتشون چی میشه؟
با تشکر

بله درسته big boss توسط اسنیک در زنزبار کشته میشه .
eva بعد از اتفاقات شماره سوم و پس از مرگ big boss به همراه اسلات درصدد زنده کردن big boss بر می ایند و با توجه به برداشتن ژنهایی از جسد liquid و solidus موفق به این کار می شوند .اما در این مدت بیگ باس از نظر ها پنهان بوده چون اگه patriot میدونستند که اون زنده هست دخلشو در می اوردند. البته خود eva و اسلات در ابتدا جزو patriot بودند اما بعدها با zero موسس patriot اختلاف پیدا کردند.zero قصد داشته رویاهای boss را که ایجاد یک ارتش بین المللی واحد است را به وقوع بپیونده اما بعدا دچار وسوسه قدرت میشه و قصد تصلی بر دنیا را پیدا میکنه .
جسدی که ایوا در اروپا فکر میکرده که برای بیگ باس بوده در واقع مطلق به سولیدوس بوده .
اما نقش اسلات در این بین از همه جالب تر بوده .در واقع از ابتدا هم liquid وجود نداشته و او در متال گیر 1 میمیره و در این وسط اسلات برای گمراه کردن patriot نقش لیکوئید را بازی میکنه .

رجوع شود به جمله بیگ باس در اخر بازی که به اسنیک میگه بعضی وقتها گربه ها دوست دارند نقش مارها را بازی کنند.( جوونی های اسلات را در متال گیر 3 یادتون هست که جزو گروه gru بود)
در مورد رایدن بعد از حوادث متال گیر 2 ریدن که الان توسط نانو ماشین هایی که در بدنش به کار رفته تبدیل به cyborg شده در ماموریتی sunny دختر الگا را از دست patriots نجات میده .
در پایان بازی هم در اثر عمل جراحی که روی بدنش انجام میدن به حالت طبیعی در میاد و با زنش rose و پسر بانمکش زندگی خود را از سر میگیرند.

patriots ها شامل zero,para medic,sigint,eva و اسلات هستند که در پایان بازی همشون میمیرند .البته سیگینت توسط اسلات کشته میشه و para medic هم توسط grey fox کشته میشه.

به طور کلی متال گیر میخواد بگه که دنیا را یک سری افراد پشت پرده اداره میکنند و ایران , امریکا , جورج بوش چه میدونم جنگ عراق اینا همه کشکه و اینا ظاهر دنیای امروز ما برای عوام فریبی است .اصل ماجرا جایه دیگه است کسایه دیگه ای پشت پرده هستند.

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
خوب اونایی که میخوان عکس های جدید بازی رو ببینن برن به لینک زیر :

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=312302

عکس های اون مدل های The Beauty and The Beast ها و اون قسمت کوتاه موتور سواری ترک ایوا و ... هم توشون هست.
کلا عکس های جالبی هستند حتما برید و ببینید.

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
big boss

آخره بازی نشون میده سنیک تو قبرستون هست که نصف صورتش هم سوخته بعد یه تیر میزاره تو تفنگ و دوربین آسمون رو نشون میده و بنگ ... بعد از چند دقیقه cut scene که مربوط به رایدن هست cast بازی رو می نویسه (در این بین شما داری انواع و اقسام فحش رو نصیب سازندگان می کنی :D ) ولی یه دفعه میبینی نوشته صداپیشگی big boss رو یه یارویی انجام داده تیتراژ همین جا وای میسه و دوباره برمیگردین به قبرستون و بیگ باس و زیرو رو می بینید !!!!!!!! بیگ باس بعد از یک عالمه حرف زدن با سنیک (همون جریان جسدی که ایوا و لیکوئید دنبالش بودن و معلوم میکنه که اون جسد سالیدوس بوده !! و پیتریوت ها و...) میره لوله اکسیژن زیرو رو قطع می کنه و خودش هم بعد از ادای احترام به باس میفته می میره !!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر