The Last Remnant

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه

last-remnant-per-xbox.jpg

یکی دیگر از عناوین جدید شرکت محبوب Square Enix که شخصا در حال تهیه و توسعه این بازی ست. LR اولین محصول Square Enix ست که با موتور قدرتمند Unreal Engine 3 (:D) تولید میشود.

112028-1-1.jpg

از دستاندرکارن تولید این بازی میتوان به Hiroshi Takai (کارگردان)، Kimihiko Miyamae ( کارگردان هنری )، Tsuyoshi Sekito ( موسیقی ) و Yusuke Naora ( تهیه کننده ) اشاره کرد.

thelastremnant_8a.jpg

امروز Square Enix اعلام کرد که بازی Last Remnant ابتدا بر روی کنسول XBOX 360 و در زمستان امسال در سراسر جهان منتشر خواهد شد.این بازی بر روی کنسول PS3 هم خواهد آمد ولی تاریخی برای عرضه آن مشخص نشده است.
جزییات بیشتر از این بازی قرار است که در E3 امسال ارائه بشود. یک Trailer هم از بازی امروز بر روی XBLM قرار خواهد گرفت که البته معلوم نیست که این موضوع برای سراسر جهان باشد و یا فقط در ژاپن.
شخصیت اصلی بازی که شمشیرزن جوانی ست به نام Rush Sykes بهمراه خواهرش Irina که میتونید اطلاعات بیشتر رو انجا ببینید.
The main protagonist is an 18 year old swordsman named Rush Sykes, who is designed primarily for fans of traditional Japanese role-playing games.[7] He is trying to rescue his sister, Irina who is kidnapped by a mysterious man. The siblings hail from the peaceful Eulam Village, but soon Rush finds himself involved in a global conflict centering around the Remnants. Both characters were designed to appear as part of a "normal" family that is sucked accidentally into an adventure that is far from normal.

Accompanying Rush is 19 year old David Nassau, the young, authoritative Marquis of Athlum. He aims to gain independence from a nation called Celapaleis. Despite being of royalty, he joins the battlefield alongside Gae Bolg, a devastating cannon-shaped Remnant. He is described as calm and collected and is known to have a deep relationship with a female character with silver hair. He has a similar appearance to Bart from Xenogears.

Another character is an older man with long silver hair and crimson clothes, known simply as The Conqueror, and is designed to appeal to Western gamers. Many screen shots of him show him with blood splattered all over him which is thought, allegedly, to be the "blood of his victims". The Conqueror is a collector of remnants ; he is also linked to Rush, although the nature of this link is unknown.

Yusuke Naora has stated that many main characters have yet to be revealed, some of whom will be playable. Naora did already reveal that the character shown in the new trailer, a battle scarred woman with silver hair and blue schemed clothes named Emma, has a deep relationship with David.

An English actor who appeared in James Cameron film Titanic, Emmett James, voices the character Wilfred Hermeien, a politician and chairman of the congress.​

The Last Remnant

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Platform: Xbox 360 &PlayStation 3
Genre: Role-Playing Game

شاتهای بزرگتر:
باتشکر از دوست خوبم کیوان
پیروز و بهروز باشید

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اینSquare Enix رو ناش رو باRPGو دیگه خیلی پیش بره یکjهم اول جانر بازی هاش میزاره
ما مردیم ازاین سبکrpgاصلا طرفش نمیرم چون وقت تموم کردنشون رو ندارو و بیشترم حوصلشو

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
فكر نكنم به پاي lost oddesey برسه:biggrin1:

این که 100 درصد هست خوده Square هم گفته که این بازی نمی تونه به اندازه LO موفق باشه حتی اونا گفتن که بازی های بزرگی مثل LO و BD هم روی این کنسول موفق نبودن دلیلش هم فروش کم x360 در ژاپن هست
پ.ن : واسه همین که قرار واسه PS3 هم عرضه بشه
------------------------------
من که با دیدن این چند تا شات دیوانه شدم !!
واقعا کاراکتر ها رو با تمام تخیلشو طراحی کردن
چیزی که Mistwalker درش ضعیفه البته حق هم داره تا الان 3 تا بازی بیشتر نساختن !
فکر کنم گراقیکشم از LO بهتره با توجه به اینکه موتور گرافیکیه هر دو UE 3.0 هست !
فقط خدا کنه که نسخه J انگلیسی هم داشته باشه !

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نمیدونم علی جان واقعا به نظرت Blue dragon موفق بود؟
و lost odyssey یه بازی خوب بود هیچوفت نمیتونه به پای شاهکار های اسکوار برسه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
نمیدونم علی جان واقعا به نظرت Blue dragon موفق بود؟
و lost odyssey یه بازی خوب بود هیچوفت نمیتونه به پای شاهکار های اسکوار برسه
آره عزیز من BD روی فروش X360 در ژاپن خیلی تاثیر گذار بوده
یعنی می خوای بگی که The Last Remnant شاهکار هست ؟ :laughing: یا FFXII که تنها دلیل موفقیتش داستانش بوده ؟
حسام خوده Square همچین حرفی نزده

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
تو تریلر جدیدش رو ببین میفهمی شاهکار چیه .من تا حالا چند بار دیدم بسیار منو به یاد فاینال 12 میندازه.حاضرم شرط ببندم که این بازی یه چیزی میشه;)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
تو تریلر جدیدش رو ببین میفهمی شاهکار چیه .من تا حالا چند بار دیدم بسیار منو به یاد فاینال 12 میندازه.حاضرم شرط ببندم که این بازی یه چیزی میشه;)
یه چند دقیقه پیش دانلود کردم و دیدم چیزه خواصی ندیدم ;)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اوکی اینطور که پیش میره این بحث جایی به پیش نمیبره .انگاری بلو درگون واقعا بهت خیلی ساخته:cheesygri

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ن فکر میکنم اینم میخواد مثل FF یه بازی دنباله دار طولانی طولانی بشه. و مطمئنم که از LOو FF جلو میزنه
بابا چه فکر هایی میکنی ؟مطمئنآ با این وضع ساختن بازی تو این نسل ها فکر نکنم هیچ شرکتی از اولش یه بازی دنباله دار و طولانی به ذهنش خطور کنه
.تو هم خیلی خوشبین هستیا

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
بازی شدیدا به FF XII شبیه شده.خصوصا اون شاتی که یکی از شهرهای بازی رو نشون میده.اما از طرفی الان فهمیدم منظور یاشار از حرفهایی که از گرافیک این بازی میزد چیه.من کلا با UE3.0 مشکل دارم و اصلا نمیدونم چرا SQUARE این انجین رو برای بازیش انتخاب کرده در حالی که همونطور که یاشار گفت گرافیک بازی یکی از مرده ترین گرافیکهاییه که تا الان با UE3.0 ساخته شده و چه بسا که در کل هم همینطور باشه.
من موفقیت خاصی رو برای این بازی متصور نیستم مگر اینکه SE معجزه کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر