Winning Eleven Pro Evolution Soccer 2008 دریبل ها و کنترل توپ

Quick

کاربر سایت
Jan 29, 2007
116
نام
میلاد
سلام دوستان عزیز
می خواستم ازتون خواهش کنم که دریبل هایی رو که بلد هستید رو اینجا یاد بدید.

ممنون
میلاد

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
یه دفعه بگو استراتژی بازی برات بگن فقط یک چیز کلی برات بگم که اگر با PC بازی میکنی حتما با یه گیم پد (مشابه ps) بازی کنی چون خیلی از دریبل ها رو با کیبورد نمیشه صحیح زد و یا اصلا زد ... یکی از دریبل های رایج که خیلی از فن های WE استفاده میکنند اینه .
در مسیر مستقیم که حرکت میکنی یک حرکت ترکیبی (اگر به سمت راست حرکت میکنی بالا+ راست + R2 ***** پایین + راست + R2 برای حرکت در مسیر چپ نیز عکس همین کار باید انجام بدین ) زیبا هست که مخصوصا توی محوطه جریمه خیلی به درد میخوره و پنالتی گیری خوبی داره :biggrin1:
بقیه اش هم بعدا میگم فعلا برو همینو تمرین کن ;)

آخرین ویرایش:

Quick

کاربر سایت
Jan 29, 2007
116
نام
میلاد
ممنون دوست من عالی بود حتما تمرین میکنم
در ضمن من روی 360 بازی می کنم ممنون میشم اگه کارایی R1 رو بهم بگین که ببینم توی 360 کدومه!

ZX360 عزیز من تازه کارم کلا می خواستم بدونم چه دریبل هایی داره اگه چیزایی که بلدی یادم بدی ممنون
میشم....

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آخه مشکل قسمت آموزشی این هست که چیزهای از پیش تعیین شده هست و اون حرکت ها خفن توش نیست که آدم تمرین کنه بلکه فقط دکمه ترکیبی را نوشته و همچنین تاتیک ها آدم باید اینگلیسیش بیش از متوسط خوب باشه

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
ممنون دوست من عالی بود حتما تمرین میکنم
در ضمن من روی 360 بازی می کنم ممنون میشم اگه کارایی R1 رو بهم بگین که ببینم توی 360 کدومه!

ZX360 عزیز من تازه کارم کلا می خواستم بدونم چه دریبل هایی داره اگه چیزایی که بلدی یادم بدی ممنون
میشم....
والا نسخه x360 بازی نکردم نمیدونم کدوماش با مال ps2 یکیه، اگر طالب بود مال ps2 رو بگم اگر هم اصلا متوجه نمیشی همونطوری که سیاوش (darkfi1ld) گفت می تونی start بزنی از خود بازی اطلاعات بگیری ... در کل ما در خدمتیم اگر کمک خواستی خبر کن :biggrin1:

zx360

کاربر سایت
Jul 22, 2007
340
اولا این اشتباهه، ثانیا هر چیزی که لازمه بدونی وسط بازی یه استارت میزنی توی command list همه چیز رو نوشته، نخواستید هم تو قسمت تمرین همرو آموزش میده، مگر چندتا چیز جزیی...

[LB+RT+RB] یادم رفته بود RB رو بگم.
اگه شما میگی توی command list همه چیزو نوشته میتونی به من بگی چه جوری توپ رو از رو زمین بلند میکنن:-":-"

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
بچه ها موقعي كه تكل ميكنم دوستم توپ رو ميندازه بالا ازم رد ميشه خودش هم از روم ميپره
اينو ميشه بگيد چطوريه ؟

چجوری بعد گل لباس در میاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مردین اینو جواب بدین
:eek:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بچه ها موقعي كه تكل ميكنم دوستم توپ رو ميندازه بالا ازم رد ميشه خودش هم از روم ميپره
اينو ميشه بگيد چطوريه ؟

:eek:

توپ رو که گفتم چه جوری میندازی هوا، پریدن از روی تکل هم R2 یا همون RT ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر