مشكل در رندر بازي gta4

parish

کاربر سایت
Jun 8, 2007
8
نام
ءشائخخي
با سلام حضور اساتيد محترم
مدتيست با وارد شدن بازي gta4 به ليست بازيهاي 360 برخي مشكلات دستگاه يا بازي آشكار شده كه از اساتيد خواهشمندم در صورت داشتن اطلاعات جديد ما را راهنمايي نماييند.
در اجرا ي بازي gta زماني كه سرعت ماشين بالا ميرود تصاوير و خيابان دير ظاهر يا به قولي رندر ميشوند و مثل اين است كه ماشين در هوا حركت ميكند ، بعد از توقف ماشين بعد از چند لحظه تصاوير ظاهر مي شود (توضيح اين مطلب اينكه dvd بازي سالم بوده و در بعضي از دستگاههايي كه درايوشان سامسونگ بوده اين بازي درست عمل مي كند ولي در دستگاههايي كه درايوشان بنكيو مي باشد (روي 5 تا دستگاه امتحان شده) همين مشكل وجود دارد ).
لطفآ در اين ضمينه اگر در بازي ديگري هم مشكل رندر داريد عنوان و راهنمايي نماييد.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
با سلام حضور اساتيد محترم
مدتيست با وارد شدن بازي gta4 به ليست بازيهاي 360 برخي مشكلات دستگاه يا بازي آشكار شده كه از اساتيد خواهشمندم در صورت داشتن اطلاعات جديد ما را راهنمايي نماييند.
در اجرا ي بازي gta زماني كه سرعت ماشين بالا ميرود تصاوير و خيابان دير ظاهر يا به قولي رندر ميشوند و مثل اين است كه ماشين در هوا حركت ميكند ، بعد از توقف ماشين بعد از چند لحظه تصاوير ظاهر مي شود (توضيح اين مطلب اينكه dvd بازي سالم بوده و در بعضي از دستگاههايي كه درايوشان سامسونگ بوده اين بازي درست عمل مي كند ولي در دستگاههايي كه درايوشان بنكيو مي باشد (روي 5 تا دستگاه امتحان شده) همين مشكل وجود دارد ).
لطفآ در اين ضمينه اگر در بازي ديگري هم مشكل رندر داريد عنوان و راهنمايي نماييد.
راستشو بخوايد! منم اين مشكل دارم! البته من نميدونم وقتي ديسك نگاه كردم ديدم يك كم خش افتاده! اول فكر كردم لنز دستگاه ولي هرچي! ديسك گذاشتم توش مشكلي نداشت! حالا در كل
براي من هم اوايل اينجوري نبود ولي از اواسط بازي! دقيقا مثل مال شما مي شد. خيلي وقت ها محيط رندر نشده! باقي ميموند.البته به نظرم براي اون خش هايي! كه بوجود اومده يا روي ديسك بوده است.

اما شنيدم بعضي ديگه از بچه ها هم مشكل داشتن.

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
سلام
من هم همین مشکل دوستان رو دارم. دی وی دی هم سالمه و اصلا خش نداره. یه ایکس باکس الایت دارم با درایو بنکیو.

از دوستانی که این مشکل رو ندارن درخواست دارم تا راهنمایی کنن. مثلا از کدوم نوع dvd استفاده می کنن. ممنون

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
چند نفر هم اینو تو تاپیک gta iv گفتن که این مشکل از درایو بنکیو هست چون سرعت خوندن این درایو پایینه
من درایوم هیتاچی هست و دیسک هم ورباتیم و مشکلی ندارم

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
دوستان عزيز اين مشكل بيشتر در كنسول هايي كه درايوشون BenQ هست اتفاق ميوفته ، كاريشم نميشه كرد درايو نو هم باشه بازم اين مشكل پيش مي آيد براي كمتر شدن اين مشكل بايد از يه ديسك خوب استفاده بشه ( Verbatim با سرعت 2X )

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
بچه ها درایو بنکیو هیچ مشکلی نداره ذهنیت بچه ها رو در مورد این درایو بد نکنید این مشکل به این شرح است
سرعت کپی خور کردن درایو اگه پایین باشه این مشکل پیش میاد اون هایی که این مشکل دارن (که خودمم یکی از اون ها هستم)بدن بیرون یا خودشون فرمور درایوشون رو این دفعه با سرعت فقط 12Xبریزه
مال خود من 8 اما بازم این مشکل داره ولی .........
کسانی این مشکل دیر لود شودن تکسچر ها رو دارن اگه میخوان این درست شده این کارو بکنن
من از اول با این تغییر سرعت درایو مخالف بودم و هستم

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
من هم اولين DVD كه رو دستگاه انداختم اين بود. اگه ممكنه راهنماي كنين،‌ در مورد بنكيو بودن دي وي دي رام هم فكر نكنم ربطي به اين مساله داشته باشه ، از لحاظ علمي جور در نمياد .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
هیچ ربطی به توه درایو نداره
درایو بنده هم Samsung هست اما با سرعت گرفتن ماشین در برخی جاها مخصوصا رو پل هایی که می خوام برم به شهر دیگه این مشکل به وجود میاد نوع دیسک هم HP هست و از وست خریدم این مشکل به نظر من تنها دلیلش کیفیت نا مرغوب DVD و رایت با سرعت بالا هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر