The Bourne Conspiracy

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
سلام
بچه دیدم فریدون تاپیک این بازی نزده خودم زدم:biggrin1:
تاریخ ریلیز بازی
امریکا :3June
اروپا :27JUNE

اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست فعلا همین داشته باشید تا بعدن

فریدون کجایی بیا توضیح بده:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

logo.jpg

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
والا اطلاعات از بازي خيلي زياده :biggrin1:

خب بازي برگرفته شده از داستان هاي معروف جيسون بورن نوشته Robert Ludlum هست . بازي براي X360 و PS3 توسط High Moon Studios كه سابقه ساخت بازي جذاب Dark Watch ساخته ميشود وتوسط موتور UE3 در حال ساخت هست .

شخصيت بازي جيسون بورن هست كه جاسوس امريكا هست به وي ماموريتي داده ميشه اما وي در لحظات اخر از كشتن سوژه مورد نظر انصراف داده و به اين گونه هست كه بهش تير اندازي ميشه و وي در ردون اب سقوط ميكنه . وي توسط يك كشتي ايتالياي اگه درست گفته باشم پيدا ميشود و بعد از خوب شدندش ميفهمه كه بد جوري دولت قصد داره وي بميره و.............. كه اگه خيلي دوست دارنيد بريد سه گانه اين فيلم با بازي مت ديمون ببنيد . خب داستان بازي عملا همون بعد از قسمت يك يعني هويت بورن هست اما سازنده ها گفتند كاملا داستان جديد هست . در بازي هم از مت ديمون استفاده نشده . البته بايد بگم كه بورن قبلا در استخدام بخشي به نام Treadstone بوده . بازي به صورت اكشن هست كه شامل مبارزات با اسلحه و مبارزه تن به تن تقسيم ميشود . در جه بازي هم T هست .

در مورد گيم پلي اين كه بازي دوربين و حركاتشو تا حدوده زيادي از GOW برگرفته و البته بازي شامل فايتينگ هم هست در تريلر ها بازي داري فيزيك و كرافيك خوبي بود اميدوارم بازي چيز جالبي از اب دربياد فكر كنم توي همين ماه هم دمو بازي در LIVE و PSN عرضه شده باشد و يا ميشود .

255px-The_Bourne_Conspiracy.png

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
در مورد گيم پلي اين كه بازي دوربين و حركاتشو تا حدوده زيادي از GOW برگرفته و البته بازي شامل فايتينگ هم هست در تريلر ها بازي داري فيزيك و كرافيك خوبي بود
البته كسري جان بنظرم اين بازي از بابته اين Element هاي كه گفتي بيشتر شبيه Uncharted هست تا GeOW !! مخصوصا اون Near Fighting هايي كه اشاره كردي !!:cheesygri

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
البته كسري جان بنظرم اين بازي از بابته اين Element هاي كه گفتي بيشتر شبيه Uncharted هست تا GeOW !! مخصوصا اون Near Fighting هايي كه اشاره كردي !!:cheesygri
اره سعيد جان باهات موافقم مخصوصا زمان هدف گرفتن و حتي دوربين بازي شديدا شبيه Uncharted هست . البته سعيد جان Near Fighting ه Uncharted خيلي لذت بخش تر هست اما خب فرقش اينطوري كه من ديم اين بود يه جورايي يه سري زمان ها GUN نداري بايد Fighting كني اما توي Uncharted اينوطري نبود

البته من اميدوارم مثل دوربين Uncharted نباشه هر چند اين بازي مطمئنم به پاي Uncharted نميرسه :biggrin1:

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
من توی سایت westgame دیدم نوشته نسخه free اش موجود است.
من مانده ام چرا این بازی اینقدر بی سروصدا هستش:confused:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
من بازی رو گرفتم فوق العاده است انگار دارید فیلم نگاه میکنید گیم پلی نواری زیادی داره گرافیک بازی هم درست مثل sp:double agent هست که به نظر من باید یکم بیشتر بهش میپرداختن.در کل بازی عالی است از دست ندید.

tonymontana

کاربر سایت
May 27, 2008
241
نام
فری
من بازی رو گرفتم فوق العاده است انگار دارید فیلم نگاه میکنید گیم پلی نواری زیادی داره گرافیک بازی هم درست مثل sp:double agent هست که به نظر من باید یکم بیشتر بهش میپرداختن.در کل بازی عالی است از دست ندید.
گرافیکش مثل double agent هست :laughing:
اصلا میدونی گرافیک چی هست:sick:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من هم هر سه فیلم رو دیدم.

ممنون که خبر دادید بازی رو آوردند ، حتما" میرم بگیرمش.

بازی ای که فریدون ازش خوشش بیاد 100% ارزش دو دور تموم کردن رو داره.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من هم هر سه فیلم رو دیدم.

ممنون که خبر دادید بازی رو آوردند ، حتما" میرم بگیرمش.

بازی ای که فریدون ازش خوشش بیاد 100% ارزش دو دور تموم کردن رو داره.
ما چاکرتیم :p. مبارزه هاش خیلی خوبه. قسمت ماشین سواریش که حرف نداره ( با اون ماشین کوچولوها :D). صحنه های سینمائی که تا دلت بخواد داره ( تصادف ها مخصوصا ). انیمیشن های خیلی خوب کار شدن. Boss داره جونور :D. اون بخشی که باید از درست Sniper فرارکنی که دیگه ... . خلاصه یک اکشن هیجان انگیز اقتباسی ه خیلی خوبه :love:
شما خودت خريدي خوشت اومد؟اخه اين بازيهايي كه از روي فيلما ميسازن اكثرا خوب در نمياد.
موفق باشي
بلی. نکته انحرافی همین جاست:D. این بازی از روی کتاب های "بورن" ساخته شده و میشه نه از روی فیلمهاش. حتی برای ساختن چهره و ظاهر بورن از توصیف های کتاب استفاده کردن نه جناب " مت دیمند" :D.

پ.ن. فقط یکم بگی نگی سیستم Button Machine ـش زیاده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر