تبادل بازی ارجینال xbox360

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
درود بر دوستان
تو این تاپیک هر کسی xbox360 داره اول بگه که چه مدلی داره ntsc یا pal بعد بگه که چه بازی هایی داره تا بتونیم با هم بازی هارو عوض کنیم
البته هنوز 360 من نیومده ولی بزودی میاد بهتره بازی تکراری نخریم تا بتونیم با هم بازی هارو عوض کنیم
من حساب کردم اگه 10 نفر بشیم و نفری یه بازی بخریم واسمون نفری 6 یا 7 تومان میفته و به این زودی ها به مود چیپ نیاری نداریم بازی اورجینال داریم و بهتره تازه اگه بازی کپی هم بیاد کمتر از 6 یا 7 تومان نیست

آخرین ویرایش:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
آقا من 360 م Ntsc هست و هنوز بازی نخریدم ولی به فامیلمون گفتم قراره بازی های گاست ریکن جدیده و بازی Lotr: The Battle For The Midle Earth2 رو برام بفرسته

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
آها این که تا زمستون 86 کپی خور میشه اون هم خیلی خوب خیاله باطله
اون وقت فکر این که یه ماه دیگه Team Xctuter (اشتباه نوشتم) 360 رو کپی خور می کنه خیال باطل نیست!:)

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
تا زمستون 86 كي ميتونه صبر كنه.اون موقع من ميخوام در كنار 360 يه ps3 بخرم كه تا اون موقع اونم كپي خور شده كه فكر نميكنم

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
آقا بازی های ما مالید رو ما حساب نکنید

بفرما، این از اولیش
یک ماه دیگه
فقط یک ماه دیگه همدیگه رو میبینیم که کدومتون 360 تش کپی خوره:)

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
مهبد حالت خوبه؟؟؟
میخوای بجای360 یه ps2 از رده خارج بخری!!!!! که بیشتر بازیهاش رو میتونی با کیفیتی بسیار بسیار بالاتر روی pc اجرا کنی عزیز من اگرم نمیخوای 360 بخری کامیت رو ارتقا بده .
راستی mt3691 طرحت عالی من مهر 360 در هر صورت میخرم اون موقع پایه این طرحم البته اگر تا اون موقع کپی خور نشده باشه.

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
خوب من اولیش.
من یک dead or alive4 دارم که ntsc/u است و روی pal هم کار می کند.
اقا من این بازی را تمام کردم.کسی perfect dark zero یا ghost recon را ندارد؟

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
نوشته شده توسط gameware:
دروغ....
بازی روی دستگات نمیاد
دوروزه نمیشه تمومش کرد;)
اره اول نمیومد ولی وقتی کنسول رو دوباره intifitial setup(نمیدونم درست نوشتم یا نه؟) کردم درست شد و اومد.ولی خداییش بازیش خیلی با حال بود.بعدشم من قسمت story بازی را تمام کردم.عجب cut-sence های باحالی هم داشت.الان هم دارم لباس های جدیدشونو باز می کنم.

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
نوشته شده توسط OiLeS:
اره اول نمیومد ولی وقتی کنسول رو دوباره intifitial setup(نمیدونم درست نوشتم یا نه؟) کردم درست شد و اومد.ولی خداییش بازیش خیلی با حال بود.بعدشم من قسمت story بازی را تمام کردم.عجب cut-sence های باحالی هم داشت.الان هم دارم لباس های جدیدشونو باز می کنم.
من نمی دونم بین این همه بازی توپ تو چرا اینو خریدی ؟ خوب چرا از همون اول graw یا همون بازی که دوست داری رو نخریدی ؟ این هم نتیجه مشورت نکردن !

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اين بازي حرف نداره.
ولي واقعا به اين اسوني ها تموم شدني نيست و خيلي طول ميكشه تا مامه مدهاش رو باز كني.
دموهاش هم حرف نداره مخصوصا اون زنه كه با سوزن نخاع يارو رو قطع ميكنه يارو مثل مجسمه ميمونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر