Mirror's Edge از UE3 استفاده ميكند !!!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

امروز EA يك خبر بسيار عجيب اعلام كرد ! بازي Mirror's Edge كه توسط استودويو بزرگ DICE ساخته ميشود توسط موتور UE3 ساخته ميشود . اگر مقداري با DICE اشنا باشيد اين خبر عجيب تر هم برايتان ميشود . همانطور ميدانيد DICE خودش موتوري بسيار قوي و استثنايي به نام Frostbite رو دراا است كه قابليت هاي فوق العاده اي دارد و صرفا براي كنسول هاي نسل بعد يعني PS3 و X360 ساخته شده است . به گفته تيم سازنده علت اين كار اينه كه شروع ساخت بازي قبل از تكميل پروژه و در اوايل ساخت Frostbite شروع شده و براي همين تيم سازنده تصميم به استفاده از موتور UE3 گرفته است . اما يكي از نكات خوب اين بازي اينه كه بر عكس ديگر بازي هايي كه از اين موتور استفاده كردند اين بازي داراي رنگ بندي بسيار زنده و زيبايي هست
بايد اعتراف كنم واقعا متوجه نشدم بازي با UE3 ساخته ميشود قبل از اعلام اين خبر جالب از سوي EA

منبع

mirrors-edge-01-490.jpg

موفق باشيد !!

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
باور نکردنی یه چیزی اونور تر! اصلا به گرافیکش نمی خورد که UE3 باشه. دقیقا همون طور که گفتی شدیدا بازیه شاد و زنده ایست و رنگ داره. این هم یک دلیل دیگر باری تحسین DICE که تونسته یک بازی UE3 بسازه که اصلا شبیه دیگر عناوین این موتور نیست.

از بابت این خبر بس جالب اما غیر منتظره شدیدا ممنونم.

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
مگه موتور ue3 چشه که نتونه همچین بازی باهاش بسازند ؟ اگر رنگ بندیش بد باشه گرافیک بازیهاش الحق والنصاف خوبه نه ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,797
نام
امین
مگه موتور ue3 چشه که نتونه همچین بازی باهاش بسازند ؟ اگر رنگ بندیش بد باشه گرافیک بازیهاش الحق والنصاف خوبه نه ؟
اخه اگه به بازیهایی که با UE ساخته میشن نگاه کنی همشون یه رنگ بندی ثابت و خشک داره خیلی عجیب بود که این بازی با UE ساخته بشه:)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,009
نام
آریا
اریا کجاس؟! .. :biggrin1:.
فریدون فکر نکنم کسی وجود داشته باشه که تریلر رو دیده باشه و حتی 1% به ذهنش برسه که UE3 در کاره ! ( من هنوز شک دارم واقعآ ! ) بعد از اون همه بازی تیره و تاریک و قهوه ای حالا این یکی کلآ یه سبک خاص و فوق العاده دلنشین و روشن رو ارائه میکنه. باید به DICE تبریک گفت البته اگه تا آخر کار هم این کیفیت حفظ بشه و مثل خیلی بازیهای دیگه یه دفعه توی E3 یه افت گرافیک و گیم پلی رو نبینیم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فریدون فکر نکنم کسی وجود داشته باشه که تریلر رو دیده باشه و حتی 1% به ذهنش برسه که UE3 در کاره ! ( من هنوز شک دارم واقعآ ! ) بعد از اون همه بازی تیره و تاریک و قهوه ای حالا این یکی کلآ یه سبک خاص و فوق العاده دلنشین و روشن رو ارائه میکنه. باید به DICE تبریک گفت البته اگه تا آخر کار هم این کیفیت حفظ بشه و مثل خیلی بازیهای دیگه یه دفعه توی E3 یه افت گرافیک و گیم پلی رو نبینیم.
موافقم. شدید تعجب زدم وقتی خبر رو دیدم!:biggrin1:. خلاصه از اونجائی که Anti UE3 هستی و یک آلرژی خاصی نسبت به این موتور داری، گفتم الان باید صورتت دیدنی باشه.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
با اين امر باز دوباره به قدرت ue3 پي ميبريم اين جواب خوبي به كساي كه ميگن اين موتور قدرت خلق تصاوير متفاوت رو نداره .
به هيچ وجه نميشه گفت اين موتور ue3 است خيلي فرق داره فكر كنم خوده مارك رين هم تو كفش مونده.

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
البته اين بازي بعد از BioShock دومين بازي هست كه UE3 استفاده ميكنه ولي رنگبندي زنده و شادي داره ، حتي از بايوشاك هم بهتره از نظر رنگبندي !

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
نه بابا بایوشاک هم تیره بود ولی این دیگه روشن هست من خداییش تا الان توی UE3 رنگ سفید اینطوری ندیده بودم کارشون درست هست ایول

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من که تا حالا ندیدم با UE 3 رنگبندی روشنی دیده باشم و اصلا وجود نداشته و بیشتر بازیها که از این موتور استفاده کردند همه حالت تیره داشتند نمونش GEOW .:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر