Left 4 Dead

سلام بر تمامی 21,478 دوست بازی سنتری:love:

l4dtitle.jpg

نام بازی : Left 4 Dead
شرکت تولید کننده : Valve | Turtle Rock Studios
شرکت پخش کننده : EA | Electronic Arts
تاریخ انتشار : November 2008

بازی L4D آخرین بازی پس از Orange Box شرکت Valve می باشد که به سبک FPS و Survival Horror می باشد. در این بازی بیشتر از همه به کار های گروهی یا همان Team Work احتیاج دارید تا گروه سه نفری خود را در دنیای زامبی ها زنده نگاه دارید !!!
مبارزه در بازی بسیار سریع و هیجان انگیز است و حتی یک لحظه فرصت عطسه کردن هم ندارید...
هوش مصنوعی بازی بسیار بالاست به طوری که زامبی های بازی واقعاً زامبی اند تا یک عده انسان تیکه تیکه شده افلیج:biggrin1:
زامبی ها سریعاً در مقابل شما واکنش نشان می دهند و به محض اینکه شما را ببینند به قصد تیکه تیکه کردن شما به طرفتان می دوند !!!
اگر زامبی ها به اندازه کافی به شما نزدیک شوند به شما با دستان خالی حمله می کنند و اگر شما را به زمین بیاندازند به هر چیزی که دارند به شما صدمه می رسانند و تنها راه نجات شما رسیدن دوستانتان و کلت کمری اتان است...
بازیL4D بیشتر بر روی کار گروهی تمرکز دارد و شما غیر ممکن است بتوانید به تنهایی ادامه دهید...
منتظر این بازی در نوامبر امسال می باشیم:love:
موفق باشید...
امیر حسین

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
چندتا اسکرین شات از بازی:love:

February 29, 2008

February 29, 2008

February 29, 2008

February 29, 2008
February 29, 2008

February 29, 2008

February 29, 2008

February 29, 2008
February 29, 2008

February 29, 2008

February 29, 2008

February 29, 2008

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
left4dead.jpg

valve هميشه يك شركت سازنده خوب و چشمگير به حساب مي آمد. اين شركت هميشه وقت كافي به روي بازي هايش مي گذاشت و آن ها را به بهترين صورت ممكن مي ساخت. حالا با هم به انجام چند مرحله از جديدترين بازي ‌اين شركت يعني Left 4 Dead مي پردازيم.

left_4_dead_25.jpg

مرحله ما از روي يك پشت بام پر از اسلحه و مهمات و جعبه هاي كمك اوليه شروع شد. بعد از اينكه تيم 4 نفري ما تجهيزات خود را كامل كرد به شوي در خروجي رفتيم. هنگامي كه در را باز كردم يك زامبي پشت در منتظر بود منم كه از اين شروع سريع شوك شده بودم تونستم خودم رو خيلي سريع جمع و جور كنم و سر زامبي رو قطع كنم. بعد كمي در ساختمان به دنبال راه خروجي گشتيم و در راه به چند زامبي نيز سلام رسونديم. هنگامي كه از ساختمان خارج شديم به دو گروه تقسيم شديم و زامبي ها اين رو به خوبي فهميدند و ما را محاصره كردند و و صدتاصدتا به ما حمله كردند بعد از كمك به هم و كلي سختي و سر و كله زدن با زامبي ها به راه خودمون به سمت ساختمان بعدي رو در پيش گرفتيم. در راه مراقب بوديم كه اصلاً صداي آژير خطر ماشين ها رو به صدا در نياوريم آخه زامبي ها خيلي به صداي بلند حساس اند. ( قبلاً اين كارو كرده بوديم و به شدت پشيمون شده بوديم !‌ )
left_4_dead_24.jpg
به ساختمان بعدي رسيديم و تازه فهميديم تا اينجا تمريني بوده و تازه بازي شروع شده!
داخل ساختمان ابتدا يك فضاي بزرگي بود كه ميليوني زامبي از سقفش مي ريخت و ما با اونا به شدت درگير بوديم. با نوع جديدي از زامبي ها روبرو شديم كه زبان خود را دراز مي كردند و شما رو مي گرفتند و به طرف خودشون مي كشيدند و ضمن اينكه شما رو از گروهتان جدا مي كردند از جونتون هم كم مي كردند و نوع ديگري نيز بود كه كه اسيدي كور كننده گلاب به روتون روي سورتون مي ريختند. بعد از اينكه به اتاق امني در اين ساختمان رفتيم خود را آماده كرديم و نفسي تازه كشيديم. رفتيم كه داخل ساختمان رو بگرديم كه با اولين غول بازي روبرو شديم.
اين زامبي كوچولويه ما كمي از هالك بزرگتر بود و با كمي سلام عليك با صورت نازش مي شد از پا درآوردش. بعد از كشتن اين غول عزيز به اتاق بعدي رفتيم و اينجا بود كه دموي بازي تموم شد...
left_4_dead_23.jpg
سيستمي كه روش بازي رو اجرا كرديم بدون هيچ مشكل و افت فريمي حتي در شلوغ ترين صحنه ها بازي رو اجرا كرد. طراحي ها بسيار خوب انجام گرفته بود و ما از آنها بسيار لذت برديم.
بازي براي 4 نوامبر 2008 آماده عرضه مي باشد.

منيع
منتظر خبر هاي بعدي از اين شاهكار باشيد...
موفق باشيد...
سعي كردم مطلب رو به صورت خيلي محاوره اي و خودموني ترجمه كنم تا احساس كوچكترين غريبه اي نكنيد. اگر از اشكالي در ترجمه بود ببخشيد:love:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

من چند تا گیم پلی از بازی دیدم ولی انگار یک حالت Run & Gun تابلویی داشت و تقریبا مثل کانتر بود همراه با زامبی!:biggrin1:
امیدوارم بازی نهایی انقدر ساده نباشه!

Payman-m

کاربر سایت
Nov 22, 2006
139
نوشته شده توسط jack sparrows مشاهده گفتگو
با سلام

من چند تا گیم پلی از بازی دیدم ولی انگار یک حالت Run & Gun تابلویی داشت و تقریبا مثل کانتر بود همراه با زامبی!
امیدوارم بازی نهایی انقدر ساده نباشه!

نوشته شده توسط cotole مشاهده گفتگو
كاملا بات موافقم .

منم با دوتاتون موافقم

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
لطف كنيد پست هاي بي ربط و تنها براي اينكه تعداد پستاتون زياد بشه نديد !!!
تذكر دادن اين جور چيزها كار من نيست پس ديگه تكرار نكنيد تا توسط كساني ديگر باهاتون برخورد جدي نشده.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دموی بازی برای PC بیرونه:
http://www.gamestop.com/gs/landing/l4dearly/default.aspx
لازم به نوشتن Transaction ID نیست.
دانلود کنید برای ما تعریف کنید:D برای منکه جواب نداد البته، اما یکی میگه جواب میده. در هر صورت یکعالمه فیلم ازش گرفتن میتونید ببینید.

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
دمو رو یه دو سه ساعتی بازی کردم باید بگم حرف نداره،هیجان تو بازی موج میزنه،اکشن خیلی تندی داره،تعداد زامبیها وحشتناک بالاس و یه چیزی که خیلی بازی رو جذاب می کنه حالت Random یا تصادفی دشمنها و آیتمهاس، مثلا من دفعه دوم که دمو رو داشتم می رفتم تو یه کوچه مطمئن بودم که الان زامبیا از روبرو حمله می کنن ولی این جوری نشد:-" اونا این دفعه از پنجره بالای سرم ریختن پایین،حالا این خصوصیاتی که گفتم و درنظر بگیرین تا متوجه بشین Co-Op بازی چه لذتی داره، البته یه مد Versus هم داره که تو Demo نذاشتن تا تو خماریش بمونیم:biggrin1:
یه سری نکاتم در مورد زامبیا و جونورای تو بازی هست که گفتنش بد نیست.. زامبیهای بازی نسبت به صدای اژیر و بوق حساسن مثلا یه جا تیر یکی از بچه ها به یکی از ماشینهای تو خیابون برخورد کرد و صدای دزدگیرش دراومد و بعدش زامبی بود که از در و دیوار می ریخت رو سر ما یا یه سری بمبهای دست ساز تو بازی هست که از لوله درست شدن اینارو وقتی پرت می کنی شروع می کنه به بیب بیب کردن و باعث میشه زامبیا دورش جمع بشن بعدش بوم...
علاوه بر بر زامبیهای معمولی یه سری زامبیها و موجودات ویژه هم هستن که نسبت به زامبیهای معمولی خطرناکترن مثل Hunter که یهو مثل جن می پره رو آدم و دیگه کاری از دستت بر نمیاد تا زمانیکه یکی از هم تیمی ها به دادت برسه یا Boomer که وقتی می ترکه همه جارو کثافت ور میداره:sick: اگه نزدیکش باشی دیگه نمی تونی درست ببینی و ممکنه دوست بدبخت و بزنی، یا Witch که به نظر من از همشون خوفناکتره، صدای گریه شو میشه از دور شنید(طفلکی):((:biggrin1:

من فکر می کنم L4D تبدیل به یه اف پی اس Online پر طرفدار بشه، مخصوصا مد Versusش.

دموی بازی برای PC بیرونه:
http://www.gamestop.com/gs/landing/l4dearly/default.aspx
لازم به نوشتن Transaction ID نیست.
دانلود کنید برای ما تعریف کنید:D برای منکه جواب نداد البته، اما یکی میگه جواب میده. در هر صورت یکعالمه فیلم ازش گرفتن میتونید ببینید.

متوجه نمیشم یعنی شما Demo رو دانلود کردین بعد اجرا نشد؟برا این می پرسم چون خودم با اجراش مشکل داشتم

راستش به علت سایز بالاست علاقه نداشتم دانلود کنم تا اصل بازی رو بخرم که یک هفته دیگه عرضه میشه. ولی با این تعاریف مجبورم کردید بشینم gcf هاشو دانلود کنم!!

%100 دانلودشو بهتون توصیه می کنم:love:

آخرین ویرایش:

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
راستش به علت سایز بالاست علاقه نداشتم دانلود کنم تا اصل بازی رو بخرم که یک هفته دیگه عرضه میشه. ولی با این تعاریف مجبورم کردید بشینم gcf هاشو دانلود کنم!! :cheesygri (با pacsteam راحت میشه بازیش کرد و مشکلی هم نداره. یا steamboster در هر حال این بازی فکر کنم فقط روی استم عرضه بشه. هم دمو و هم نسخه اصلی به همین دلیل بازی کردن اون روی نسخه های کرک شده استم بهتره)
ممنون.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
بازی واقعا جالبیه من که خیلی حال کردم به هر حال باید انلاین بازی کنی تا جذاب بشه

از cs بهتره به نظر من در کل پیشنهاد میکنم بازی رو بگیرین در 2 دی وی دی عرضه شده که به خاطر پچ و ... هستش

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بازی واقعا جالبیه من که خیلی حال کردم به هر حال باید انلاین بازی کنی تا جذاب بشه

از cs بهتره به نظر من در کل پیشنهاد میکنم بازی رو بگیرین در 2 دی وی دی عرضه شده که به خاطر پچ و ... هستش
چطوری؟؟؟؟
نصب شدش 4 گیگه!!
من دانلودش کردم 2.7 گیگ بود بعد 2 تا دی وی دی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر