Prototype | PC

با سلام خدمت تمام 21,399 کاربر BC

-------------------

PROTOTYPE
PREVIEW

این بازی یکی از عناوینی است که انتظار میرود بتواند موفق عمل کند. بازی دارای داستانی جالب است و شباهتهایی به فیلم جدیدی به نام I Am Legend با هنرمندی Will Smith (که هم اکنون بر روی پرده های سینما میباشد) دارد. بازی در سال 2008 و در شهر New York اتفاق می افتد. آزمایشات بر روی تغییرات بیولوژیکی انسان اختلالاتی پیدا کرده است و با آزاد شدن این موجودات تغییر یافته شهر در آشوب است. بازی شما را در نقش یکی از آن انسانهای تغییر یافته قرار میدهد و نیروهای نظامی سعی در مقابله با این موجودات تغییر یافته دارند. البته شخصیت شما دارای تکامل بسیار بیشتری نسبت به دیگر تغییر یافته ها دارد. شما به مبارزه با افراد تغییر یافته ای که شباهت زیادی به زامبی دارند و دارای پوستی سبز رنگ میباشند نیز میپردازید.

داستان بازی آنگونه است که شما به عنوان شخصی به نام Alex Mercer در داستان بازی قرار میگیرید. شخصی که چیزی از گذشته خود به یاد نمی آورد و ناخودآگاه قدرتهای خارق العاده ای مانند دویدن با سرعت بسیار بالا، پریدن از لبه ای به لبه دیگر با فاصله زیاد، بالا رفتن از دیوارهای بلند، قدرت بلند کردن و پرتاب اجسام بسیار سنگین و ..... را در خود می یابد. او با زدن ضربه ای به زمین باعث بیرون آمدن تیغ های بلندی در چند قدمی خود میشود و این قدرت میتواند بسیار موثر باشد. طیف توانایی های شخصیت بازی به اینجا ختم نمیشود و او قدرت تغییر شکل و فیزیک خود را نیز دارد. او میتواند دست خود را به شکل شمشیر در آورده و از آن برای سلاخی افراد دشمن استفاده کند و یا بر روی بدن خود یک زره بسیار مقاوم ایجاد کند. جالبتر اینکه او حتی میتواند قدرت افراد دشمن را در اختیار بگیرد و یا خود را به شکل آنها در آورده و مخفیانه به میان آنها برود.

نمونه عملی این تعریفها را کمپانی Radical Entertainment تحت یک دمو به نمایش گذاشته است. در دموی مذکور دیده میشود Alex بر روی یک بیلبورد بسیار بزرگ نشسته است و ناگهان با یک پرش زیبا در وسط جاده فرود می آید. او با سرعتی بسیار بالا شروع به دویدن میکند و سپس از دیوار یک ساختمان بلند با سرعت بالا میرود. با نمایان شدن یک پایگاه نظامی او به سمت پایگاه رفته و با حرکتی آکروباتیک، نگهبان را سرنگون کرده و با تغییر ظاهر به شکل او، با نهایت آرامش به دورن پایگاه میرود و با پیشروی باعث منهدم شدن پایگاه نظامی میشود.

شما برای مبارزه با افراد تغییر یافته شهر گاهی به زحمت می افتید و بعضی از آنها دارای یک یا چند قابلیت شما میباشند. البته میتوانید از شرایط موجود استفاده کرده و با ترفندهایی دو گروه نظامیان و تغییر یافته ها را با هم روبرو کنید و شاهد از بین رفتن افراد دو گروه باشید. گروهی که احتمالاً موجب دردسر میشوند، افراد ویژه ای هستند که به صورت پیش گیرانه برای این شرایط و سرکوبی تغییر یافته ها طراحی شده اند. البته توضیحات کاملی از این افراد در دست نیست ولی آنطور که عنوان شده است مبارزه با آنها مانند مبارزه با رئیس مراحل است.

بازی حالت پیشروی در مراحل به صورت دو نفره را داراست و در این حالت بازیکن دوم یک کپی از Alex است. با توجه به گفته های شرکت سازنده در نسخه نهایی گرافیک بازی بسیار واقعی و چشم گیر بوده و صداگذاری با توجه به استفاده از تکنولوژی THX 7.1 بسیار گیرا است و مهم اینکه این بازی اولین بازی است که از این تکنولوژی برخوردار است. همچنین طراحی ها تا حد امکان واقعی بوده و شهر New York تا 70 الی 80 درصد به واقعیت نزدیک خواهد بود. بازی مذکور در پاییز 2008 بر روی سه پلتفورم PC , XBOX360 , PS3 عرضه خواهد شد.

Game Wallpaper
Prototype-Xbox-360-998.jpg
---------------
متن بالا از سایت VGs گرفته شده و من تنها آن را به اینجا منتقل می کنم...

آخرین ویرایش:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
با سلام خدمت تمام 21,399 کاربر BC

---------------------

Chris Ansell يكي از سازنده هاي بازي PROTOTYPE هست كه مصاحبه اي اختصاصي با PlayStation.com داشته

Chris Ansell يكي از سازنده هاي بازي پر سر و صداي PROTOTYPE هست كه در Radical Entertainment ساخته ميشود استوديوي كه در Vancouver كانادا هست

1- در باره Prototype به ما توضيح بديد به صورت كلي و مختصر ؟

Prototype يك بازي اكشن به صورت open world هست و درباره فردي به نام Alex Mercer هست بازي در سال 2008 اتفاق ميافته و ما براي اولين بار اجازه داديم به بازكنها كه كسي كه دوست دارندباشند . بازي NEW YORK اتفاق ميافته و 1000 راه براي براي دعوا و جنگ هست كه شما تا به حال نديديد در مقابل دشمنان بي رحمتون . در داستان بازي يك راز و دسيسه اي نهفته است .
ما در بازي سعي كرديم به بازي كننده ها نشان بديم يك OPEN WORLD جديد
داستان درباره Alex هست كه و خاطاراتي كه به ياد مياره . درباره خيانت و دسيسه اي كه شكل گرفته براش و فقط خودش ميتونه ايم ماجرا رو حل كنه . برعكس بازي هاي ديگه 40 دقيقه cut-scenes براي توضيح دادن هر چيز در اين بازي ما داستاني رو مطرح ميكنيم كه بسيار دروني تر هست به قولي organic هست و خود بازيكن بايد از اون سر در بياره

2- Radical Ent چه مدت هست كه بر روي بازي در حال كار هست ؟

در حال حاضر ما دو سال هست كه بر روي بازي كار ميكنيم . ايده Prototype مطمئنا يكي از بهترين ايده ها بوده . ما با تمام قدرت و تكنولوژيمون در حال ساخت بازي هستيم تا به هدمون برسيم

wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 1280x720 می باشد.
10xgj0k.jpg

3- در PROTOTAYPE چه ويژگي هاي منحصر به فردي وجود داره ؟

خب GAME PLAY بازي بسيار جالب هست ما ميخواستيم راحتي و ازاد بودن به بازيكن ها نشون بديم در اين بازي در مبارزه با دشمنها مثلا ما به بازكنها اجازه داديم كسي كه دوست دارند باشند و هر چيزي رو در NEW YORK خراب كنند همچنين شما ميتونيد به صورت دو نفره و به صورت co-op و انلاين به بازي بپردازيد
اينها يك سري كار هست كه الكس ميتونه انجام بده

- جك ميتونه وسايل نظامي رو به پرواز در بياره هر چيزي رو كه فكر كنيد !!!- وي ميتونه هوا پيما رو هدايت كنه هر وقت كه شما بخواهيند

- انداختن موشك توسط هيليكوپتري كه دزديديد و از بين بردن دشمنان براي حفاظت از دوستانتان

- GAME PLAY به صورت RUN &GUN - استفاده كردن از لوازم ارتشي و گرفتن اسلحه هاي اونها براي خود

- قدرت هاي عجيب و ماورا الطبيعه - رفتن به جاهاي مختلف فرستادن ماشين ها . مردم . دشمنان و فرستادن اونها به هزاران متر در اسمان !!!!!!!!!!!

همه اينها با هم چه لذتي داره !!!!!!!

4 - دمو يي كه شما به ما نشان داديد عالي و بي نقص بود شما چه گونه اين كار انجام دايد ؟

ما افراد بسيار باهوش و با استعدادي در Radical داريم و هر كسي كار خود انجام ميده ما در حال تكميل engine خود هستيم . در تيم ما همه كار به خوبي انجام ميدند تا يه بازي واقعي و زيباي next-gen تحويل بدهند . هزاران ماشين هزاران افراد . ميحيط بزرگ و زيبا بدون load time' اين چيزي هست كه بازي باز ها منتظرشن

5- شما چه گونه اين بازي رو بر وري PS3 به اين شكل درست كرديد ؟

خب دليلش اينه كه تكنولوژي و موتور رو خودمون طراحي كرديم و اين دليلش هست

wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 1280x720 می باشد.
1607uxw.jpg

6 - تاثير و الهامي شما از كجا و چه منبعي بود براي ايده و طراحي و شخصيت هاي درون بازي Prototype ؟

تيم سازنده Prototype در استوديو radical علاقه زيادي به داستان هاي كميك دارند . همچنين اونها بسيار علاقه مند و با اشتياق هستند نسبت به graphic novels همچنين بازي ها . موسيقي و فيلم هاي مختلف . اخرين بازي ما يعني Hulk: Ultimate Destruction درباره يكي از بزرگترين همين قهرمان هاست كه به دنياي بازي پا گذاشته . در حال حاضر ما خودمون بازي رو درست كرديم وبامحدوديت ديگر مواجه نيستيم

7 - ما شنيديم كه بازي الهام هايي از نظريه توطئه در دنياي واقعي گرفته ميشه به ما در موردش كمي توضيح بديد ؟

HAHA..... بله ما ههمون طرفداراي تندرو نظريه توطئه هستيم { از جمله خودم } و به همين خاطر توجهات زيادي رو جلب ميكنه اين عنواني هست توجه بيشتري رو به خودش جلب ميكنه . خط داستاني ما در PROTOTYPE 40 ساله كه در حال ساخته و گيمر ها وقتي امسال بازي رو انجام بدند رگه هايي در اين زمينه خواهند ديد

8 - در حال حاضر چه قدر با هدفتون فاصله داريد ؟ در چه زماني prototype در دست بازيكن ها قرار ميگيره ؟

ما در حال حاضر به 50 درصد شون رسيديم و تمام تلاشمون اينه كه اين بازي تا اخر امسال حاضر بشه

9 - چه مدت در Radical هستي و نقشت چيه هست ؟

من مسئول بخش ماركتينگ اين شركت هستم وما در حال توسعه دادن با همكارمونو با با بخش جهانيمون هستيم كه در LA هست . در حال حاضر دو سال هست كه توي Radical هستم . البته خيلي متفاوت هست از اون زماني كه در قسمت ماركتينگ Blizzard اسيا بودم

wol_error.gif
23lywet.jpg

10 - Prototype يكي از زيباترين و برزگترين بازي هاي سال 2008 در اخر اگر مطلبي از بازي و يا رازي هست ميتونيد بگيد ؟

بهترين جواب اينه كه ............ بازي كه تا به حال نديده ايد

ممنون كريس

بازي prototype قراره در 3 ماه سوم 2008 و تابستان فعلا براي PC .360. PS3 عرضه بشود.

-----------------------
متن بالا توسط آقا کسری ( 619 ) نوشته شده است و من تنها آن را به این تاپیک منتقل کرده ام...

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
سلام !

چيزي حدود 1 ماه از بازگشايي سايت رسمي PROTOTYPE ميگذره . بازي كه طبق اعلام قبلي سازنده هاي ان قرار بود در پاييز امسال عرضه شود . 2 پيش روز طي خبري گفته شد كه تاريخ ريليز بازي در ليست Game Stop به 2009 موكول شده و همين باعث شد كه اين شايعه به وجود امد كه بازي به 2009 موكول ميشود

امروزسايت LUSO PLAY اعلام كرد كه Sierra Entertainment ناشر بازي رسما تاييد كرد كه براي داشتن زمان بيشتر براي ساخت بازي توسط Radical Entertainment بازي به زماني نامشخص در 2009 موكول شده است . چيزي كه معلوم است اين هست كه اين بازي رو امسال نميتوانيم ببينيم اما اين كار ميتونه گزينه خوبي باشه براي Radical Entertainment كه بتوانند بيشتر بر روي بازي كار كنند و بازي بهتري رو در سال اينده عرضه كنند
PROTOTYPE_eb0ow26_hsthtb3d.jpg

ممنون از کسری

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
احتمالاً یکی از بهترین بازی های سال بعد می شه
منم امیدوارم که بشه چون معمولا بازی هایی که توشون نواوری هست دچار مشکلات زیادی میشن

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
سلام دوستان.
پلتفرم بازي چيه؟
آخرین جمله پست اول:
بازی مذکور در پاییز 2008 بر روی سه پلتفورم PC , XBOX360 , PS3 عرضه خواهد شد.
لطفاً قبل از اینکه فقط پست بزنید مطالب تاپیک رو بخونید. ( حداقل پست اول رو بخونید. )

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
درود...

Prototype_Logo_thumb.jpg

الکس مرسر ( Alex Mercer )، شخصی که اصلاً خوشتان نمی آید تا با او دعوا کنید ( یا حتی نزدیکش شوید. ). او کسی است که می تواند از دست خود تیغه ای بسازد تا هر چه سر راهش است را تکه تکه کند. به قدر کافی بلند بپرد که بتواند با فرود روی یک تانک، آن را نابود سازد. قدرت الکس به این جور حرکات محدود نمی شود. با تشکر از Demo بازی Prototype من الکس را دیده ام که بدون دلیل به هوا می پرد و عده ای از مردم بی گناه را از سر بلند می کند و آن ها را آنقدر می فشارد تا به ابری از خون منفجر شوند و بعد آن ها می بلعد.
بعد از مدت زمانی بسیار طولانی بالاخره تاریخ عرضه Prototype رسماً مشخص شد. Prototype در 5 ژوئن 2009 وارد مغازه های اروپا و در 9 ژوئن 2009 وارد مغازه های آمریکای شمالی می شود. شما در نقش الکس مرسر، یک تغییر چهره دهنده ( Shapeshifter ) بدون حافظه که با بلعیدن و هضم کردن دیگران ( طی عملیاتی توسط زائده هایی سیاه که از بدن شما خارج می شوند.) و استفاده از حافظه آنان سعی دارید گذشته خود را به یاد بیاورید. چیز زیادی از الکس نمی دانیم جز اینکه از روی یک تخت جراحی در یک مرده خانه بلند می شود و با تبدیل شدن به دیگران، انواع وسایل سلاخی یا یک هیولا عصبانیت خود را تخلیه می کند.

prototype-20090408055017021_640w.jpg

Demo
با شهری که به جهنم تبدیل شده و پر از مردم، پلیس و جانورانی است که به دنبال شما می گردند، شروع می شود. در بخشی که ما بازی می کردیم، الکس باید وارد منطقه ای نظامی می شد و هلیکوپتری را می دزدید. برای این کار شما می توانید از راه های مختلفی استفاده کنید. می توانید بدون هیچ نقشه بدوید و وارد منطقه شوید و همه را تکه تکه کنید یا با نقشه ای از پیش تعیین شده به آرامی و بدون جلب کردن کوچکترین توجهی به خود وارد آن منطقه شوید. در HUD بازی دو دایره که با خطی نازک به همدیگر وصل شده اند وجود دارد. این دایره به شما کمک می کند تا متوجه شوید آیا کسی به شما توجه می کند و به شما مشکوک شده یا خیر. هنگامی که دایره بسته است یعنی کسی به شما مشکوک نشده است، اما هنگامی که دایره باز و قرمز رنگ شود یعنی باید سریع تر خود را از منطقه ای که هستید دور کنید، چون یک ارتش تعقیبتان می کند. به کمک این دایره ها بود که من به پشت بام خانه ای رفتم و منتظر ماندم تا سربازی تنها نزدیکم شود تا وی را ببلعم و قیافه خود را مانند او کنم. حالا من کاملاً شبیه سربازی بودم که بلعیده بودم. هیچ کس به من مشکوک نشده بود، پس راه خود را به سوی جایی که هلیکوپتر بود پیش گرفتم. در راه از بالای چندین حصار پردیم و از زیر چندین سیم خاردار سینه خیز رد شدم اما این چیزها باعث نمی شود تا دشمنان من متوجه چیز غیرعادیی بشوند و کوچکترین شکی به من بکنند، چون من کاملاً مانند آن سربازی که بلعیده بودم، بودم.
حالا به مشکلی برمی خوریم چون نه الکس و نه سربازی که بلعیده بودیم قابلیت کنترل هلیکوپتر را ندارد. خوشبختانه یک خلبان در نزدیکی من در نقشه دیده می شد. وارد حیاط اصلی شدم و به طرف وی رفتم. چون مردم در حال دیدن من بودند، دایره زرد رنگ شد. نزدیک خلبان شدم و او را به درون خود مکیدم.فلش هایی کوتاه و عکس هایی از حافظه وی نشان داده شد که حاوی اطلاعاتی درباره نشاندن یک هلیکوپتر در یک خیابان بود. این فلش ها همگی ذخیره می شوند و با کامل کردن آن ها داستان Prototype شکل می گیرد.
درست است که هوش مصنوعی بازی کمی ضعیف است اما دیگر وقتی یک خلبان را با زائده هایی سیاه رنگ له می کنید و می بلعید، مردم متوجه کمی غیرعادی بودن شما می شوند. دایره ها قرمز رنگ شدند. حالا ارتش به دنبال من بود. به روی یک ساختمان پریدم و با تمام سرعت خود را از آن منطقه دور کردم. به نقطه ای رسیدم که می توانستم خود راه به شکل آن خلبان تغییر دهم. حالا دیگر آشوب کمی آرام شده بود. سوار هلیکوپتر شدم و از زمین جدا شدم.

prototype-20090408055039521_640w.jpg

کنترل هلیکوپتر شبیه هلیکوپترهایی بود که شما در بازی های دیگر کنترل کرده اید، اما با این تفاوت که این یکی درجه گرما و سردی نیز داشت. هرچه درجه گرما بالاتر می رفت به هدف خودمان نزدیک تر می شدیم. دلیل دزدین این هلیکوپتر جستجو به دنبال یک شکار بود. یکی از هیولا های بنفش رنگی که احتمالاً در تریلرها دیده اید. همانطور که در شهر می چرخیدم، به منبع آبی رسیدم که هیولا پشت آن پناه گرفته بود. با شلیک چند موشک ضعیفش کردم و سپس از هلیکوپتر به بیرون پریدم و وارد مبارزه تن به تن با هیولا شدم. مبارزه شروع شد و الکس چند ضربه شدید خورد. مجبور شدم برای پر کردن جان الکس چند نفر از مردمان را ببلعم. در آخر پس از مبارزه ای سخت موفق به کشتن هیولا شدم.
سازندگان Prototype چندین قابلیت دیگر نشان دادند که من اجازه اشاره کردن به آن ها را ندارم. چند چیز جدیدی که دیدم و می توانم به آن ها اشاره کنم عبارتند از : صد ها مرحله جانبی که با انجام آنان امتیازاتی دریافت می کنید که می توانید توسط آن ها قدرت های الکس را افزایش دهید. یک چرخ که به 10 قسمت تقسیم می شد و می توانستید قدرت های خود را در آن قرار بدهید تا برای استفاده آماده شوند. در انتهای هر ماموریت نیز پنجره ایی باز می شود و خسارتی که به شهر وارد کرده اید را به دلار نشان می دهد.
Prototype یک بازی پر خون و هیجان می باشد که حقیقتاً ارزش بازی کردن را دارد. حالا که بازی یک تاریخ عرضه مشخص دارد منتظر خبر هایی جدیدی در هفته های آینده باشید.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
Minimum Specs are as follows:

• Windows® XP (with Service Pack 3) and DirectX® 9.0c or (Windows Vista® with Service Pack 2)
  • Video Card: 256 MB 3D hardware accelerator card required - 100% DirectX® 9.0c with Shader Model 3 support*
  • Processor: Pentium(R) Intel Core® 2 Duo 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 3800+ or better
  • RAM: 1 GB of RAM for Windows ® XP / 2 GB Windows ® Vista systems
  • Hard Drive Space: 8 GB of uncompressed hard disk space (Plus 500MB for swap file.)
  • Sound Card: DirectX 9.0 –compliant sound card
  • DVD-ROM: DVD-ROM

timthumb.php

Peripheral:

• 100% Windows(R) XP/Vista - compatible mouse, keyboard and drivers
  • 100% Windows(R) XP/Vista - compatible 4X DVD-ROM drive or better (600
    K/sec sustained transfer rate) and drivers
Supported Chipsets for Windows(R) XP and Vista

• All NVIDIA® GeForce™ 7800 256 MB and better chipsets
  • All ATI® Radeon™ X1800 256 MB and better chipsets

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
من خیلی وقته تو این تاپیک یه چیزی درباره این بازی بگم گفتم نگم فن های بازی ناراحت نشن ولی می گم:biggrin1:
بازی عیناً کپی Spiderman: Web of Shadows هست و تنها فرقی که با اون داره اینه که لباس اسپایدی با الکس عوض شده !
حتی کمبو های داخل بازی هم تویه SM هستن و مپ بازی هم شباهت بسیار زیادی به اون داره ! و در اواخر SM هم شهر اون شکلی می شد !
دلیل نگه داشتن Prototype توسط Activision هم همینه ! ( تنبل بودن بازی جدید بسازن ! )

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
Minimum Specs are as follows:

• Windows® XP (with Service Pack 3) and DirectX® 9.0c or (Windows Vista® with Service Pack 2)
  • Video Card: 256 MB 3D hardware accelerator card required - 100% DirectX® 9.0c with Shader Model 3 support*
  • Processor: Pentium(R) Intel Core® 2 Duo 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 3800+ or better
  • RAM: 1 GB of RAM for Windows ® XP / 2 GB Windows ® Vista systems
  • Hard Drive Space: 8 GB of uncompressed hard disk space (Plus 500MB for swap file.)
  • Sound Card: DirectX 9.0 –compliant sound card
  • DVD-ROM: DVD-ROM

timthumb.php

Peripheral:

• 100% Windows(R) XP/Vista - compatible mouse, keyboard and drivers
  • 100% Windows(R) XP/Vista - compatible 4X DVD-ROM drive or better (600
    K/sec sustained transfer rate) and drivers
Supported Chipsets for Windows(R) XP and Vista

• All NVIDIA® GeForce™ 7800 256 MB and better chipsets
  • All ATI® Radeon™ X1800 256 MB and better chipsets

اقا من يكي دوتا تريلر در يو تيوب ديدم واقعا مجذوب شدم :eek:
در اين سبك بازي ها ( اوپن وُرلد) گرافيكش در حد ميانست گويا . يعني يه چيزي بين جي تي اي و اسسينز كريد (:biggrin1:) از نظرم
اما خيلي بايد زيبا باشه !
به نظر شما 8600 جي تي 256 ميشه راحت بازيش كرد ؟ :confused:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
به نظر شما 8600 جي تي 256 ميشه راحت بازيش كرد ؟ :confused:
کاملا بستگی به بقیه قطعات داره...اگر CPu قوی و رم به اندازه کافی داشته باشید میتونید medium بازی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر