آداپتور شبکه Wireless

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این آداپتور برای استفاده از شبکه های بی سیم برای XBox 360 ساخته شده است.
از 2 باند 5 گیگاهرتزی و 4.2 گیگاهرتزی استفاده می کند و با شبکه بی سیم خانگی A/B/G نیز سازگاری دارد.
شما با داشتن این وسیله نیازی به کشیدن سیم LAN از کامپیوتر یا مودم به پشت کنسول ندارید و فقط لازم است مودم شما Wireless Support باشد یا یک Access Point در محل زندگی شما موجود باشد.

boxxbox360wirelessnetadapt.jpg

packagingxbox360wirelessne.jpg

اطلاعات بیشتر :

Code:
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360wirelessnetadapter/

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
چون این وسیله یه کمی گرون هستش (حدود 80 یورو) و کار خاصی هم انجام نمیده، من ارتباط بین دستگاه XBox 360 و اینترنت رو با یه روتر بیسیم اضافی حل کردم (که ارزونترین اون رو نو میشه حدود 20 یورو پیدا کرد) و با همین روش خیلی ارزونتر این کار رو انجام دادم. اگر کسی خواست بگه که براش آموزش ارتباط بین دو روتر بیسیم رو بذارم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
چون این وسیله یه کمی گرون هستش (حدود 80 یورو) و کار خاصی هم انجام نمیده، من ارتباط بین دستگاه XBox 360 و اینترنت رو با یه روتر بیسیم اضافی حل کردم (که ارزونترین اون رو نو میشه حدود 20 یورو پیدا کرد) و با همین روش خیلی ارزونتر این کار رو انجام دادم. اگر کسی خواست بگه که براش آموزش ارتباط بین دو روتر بیسیم رو بذارم.

این تاپیک فقط جهت معرفی بود.

پیشنهاد می کنم این آموزش رو حتما بذاری... ;)

خیلی از دوستان هستن که به این روش نیاز دارن... :love:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
خیلی شرمنده، ولی راستش این تایپیک رو دیدم یاد خودم افتادم که کلی دنبال این وسیله بودم ولی هربار قیمت بالای اون منصرفم میکرد.
آموزش رو هم چشم، حتما در اولین فرصت میذارم.
البته با Wireless Adapter خودش خیلی تمیزتر در میاد ، ولی خوب خیلی مشتاقم که نحوه کارتون رو بدونم...

bmw360

کاربر سایت
Jul 25, 2008
10
نام
بی نام
سلام بچه ها الان من از اینتر نت وایرلس استفاده میکنم میشه اون رو بین دو دستگاه share کرد یا حتما از این دستگاهها میخواد؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر