کنترل چند رسانه ای Xbox 360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کنترل چندر رسانه ای جهت استفاده در XBox 360 ساخته شده و از کارهای آن می توان به تعویض آهنگ،عکس و جلو و عقب بردن فیلم اشاره کرد.این کنترل به کلید 4 رنگ سبز،آبی،قرمز و زرد که 4 کلید اصلی روی دسته XBox 360 می باشند مزین شده است و این 4 کلید تمامی کاربرد های 4 کلید اصلی روی دسته XBox 360 را دارا می باشند.
لازم به ذکر است کلید های مخصوص کار با دیسک های DVD و همچنین کلید های Volume نیز مانند یک کنترل TV در این کنترل جاسازی شده است.
با وجود چراغ های زیر کلیدها شما می توانید در تاریکی مطلق با این کنترل کار کنید.این کنترل برای روشن و خاموش کردن کنسول نیز استفاده می شود و سازگاری کامل با Windows Media Cener Edition و احتمالا Vista را دارا می باشد.شما با این کنترل می توانید از خاصیت باز و بسته کردن در درایو نیز استفاده نمایید.به عبارتی شما با داشتن این کنترل راحتی را احساس می کنید. :love:

box360UniversalRemote.jpg

packagingxbox360remote.jpg

اطلاعات بیشتر :

Code:
http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360universalremote/

arash_666

کاربر سایت
Feb 11, 2006
53
دوستان عزيز اول اينکه قيمت اين کنترل چند هست؟
دوم اينکه دو نمونه کنترل هست: يکی کوچکتر هست و ديگری بلندتر و با دکمه های بيشتر.آيا فرق چندانی با هم دارند؟
و آيا اينکه روی Arcade جواب ميده؟ چون من فقط باز و بسته کردن Tray بوسيله کنترل برام مهم هست

با تشکر فراوان

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان عزيز اول اينکه قيمت اين کنترل چند هست؟
دوم اينکه دو نمونه کنترل هست: يکی کوچکتر هست و ديگری بلندتر و با دکمه های بيشتر.آيا فرق چندانی با هم دارند؟
و آيا اينکه روی Arcade جواب ميده؟ چون من فقط باز و بسته کردن Tray بوسيله کنترل برام مهم هست

با تشکر فراوان

قیمتش 30-35 هزار تومان هست.
فرق خاصی فکر نمی کنم داشته باشن.
روی هر 3 مدل XBox 360 هم جواب میده. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر