راهنمای فارسی Trucha

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آره Sign رو زدم .
بعدشم چند تا از اون فایل ها(button.arc) هست. تو کدومشون replace کنم??!!؟؟
آقا فردین پرینس فیبل جان عزیز، اون صفحه اول لعنتی رو با تمام پست هایی که داره رو کامل و با دقت خوندین؟؟ نخوندین دیگه...........:evil:
پرینس جان این 12همین پست در صفحه اوله:
main.dol رو کاریش نداشته باش. اگه مود چیپت D2Ckey نیست(جدیدا نخریدی) باید ارور 001 رو برداری. فرقی نمیکنه با چی، فقط درست کار کن. با WiU1.1 هم قبل از رایت چکش کن که مطمئن باشی پتچ شده.
آره این سه تا رو با هم اسم خودش جایگزین کن. آدرس:پارتیشن دوم->ROOT->پوشه JpJapanese->بگرد تو دوتا پوشه LayoutData و MessageData فایل های هم نام اینا (سه تایی که دانلود کردی) رو پیدا کن، کلیک راست، repace، تک تک جایگزین کن، یادت نره Sign کنی، بعد Close ISO، رایت کن، حلللله. برو حالشو ببر....
آهان آقا فردین:
001 یه اروریه که از SMG به بعد تو بازیا گذاشته شده و کلا وقتی این ارور میاد یعنی دستگاه و دیسک و همه چی فهمیده این کنسول کپی خوره واسه همین بازی بالا نمی یاد.
در مورد سوال دومت. نیازی نیست مرحله های ساخت اون فایلهای رجیستری رو بری: به پست چهارم از صفحه اول دقت کن: اون فایلهایی که میلاد گذاشته رو دانلود کن و یکی یکی به ترتیب اجراشون کن. کار تمومه:biggrin1: حالا راحت می تونی با trucha کار کنی.
منظورت تغییر زبون کدوم بازیه؟؟ SMG؟ یا redsteel؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
اين بازى Rayman Raving Rabbids رو كه UC هست و تو دستگاهم هنگ ميكنه رو با Wiu به J تبديلش كردم.ولى بازم هنگ ميكرد.كاري نميشه كرد درست شه؟
ببخشيد زيادي پست ميدم:blushing:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
اين بازى Rayman Raving Rabbids رو كه UC هست و تو دستگاهم هنگ ميكنه رو با Wiu به J تبديلش كردم.ولى بازم هنگ ميكرد.كاري نميشه كرد درست شه؟
شما اینو باید با Language Patcher پچ کنی. مشکل زبونش هست که نمیاد...

Rayman Raving Rabbids (QwiiF):Tested on 3.2J & Wiikey 1.9g, Patched with Wii Game Language Patcher(WGLP)v2 using Auto patch an NTSC-U/PAL game (lang=en and ntsc=NTSC-U) or Manual mode option 1EN

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
با تشکر

من اینجا شخصا از علی آقا و برادرش (alimama) بخاطر کمک ها و راهنمایی هاشون نهایت تشکر رو دارم.امیدوارم همیشه موفق باشید. ;)

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
دوستان من فايلهاي dol بازيهاي red steel, okami و mario kart رو ميخواستم. اگه كسي اين بازيها رو درست كرده بي زحمت فايلهاشو بذاره وگرنه بشينم پاش خودم درستش كنم.
ممنون از همه

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دوستان من فايلهاي dol بازيهاي red steel, okami و mario kart رو ميخواستم. اگه كسي اين بازيها رو درست كرده بي زحمت فايلهاشو بذاره وگرنه بشينم پاش خودم درستش كنم.
ممنون از همه
با توجه به اینکه فایل *.dol حجمی نزدیک به 50 مگ داره برا همین آپلودش خیلی سخت میشه.
بهتره مشکلت رو بگی تا با هم حلش کنیم.
مشکلت کجاست؟؟
زبونش رو می خوای عوض کنی؟؟
001 می خوای برداری؟؟
کدومشون؟؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MK که فعلا درحالت تعلیق هست.(فعلا:-")
رد استیل رو صفحه اول کاملا خودم توضیح دادم چی کارش کنیم.
Okami هم چیزی شبیه رد استیل هست.
مشکلی بود در خدمتیم...:biggrin1:

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
مرسي از جوابت. 50 مگ؟! چند صفحه قبل كه يكي يه فايل گذاشته بود واسه Okami و حجمش زير دو مگابايت بود. :cheesygri

به هر حال. حالا كه اجازه دارم مشكلاتم رو كامل بگم!! بزرگترين مشكلي كه تابحال داشتم و هيچ جا در موردش چيزي نديدم و روم هم نميشد كه در موردش سوال كنم صفحه ي سياه بود! وقتي يه بازي نمياد و به جاش صفحه ي سياه مياد چه نشانه اي داره؟‌ و اينكه ارور **١ چه شكليه كه اگه باهاش برخورد كرديم بدونيم چيه؟

و اما در مورد Trucha. راستش من يه Okami داشتم كه مشكل صفحه ي سياه داشت. فايل .dol كه يكي از دوستان چند صفحه قبل براي اين بازي گذاشته بود رو جايگزين كردم. اما مشكلي كه بوجود اومد اينه كه يا اون صفحه مياد كه توش كلمه ي Off وجود داره يا يه صفحه ي جديد كه تابحال باهاش برخورد نكرده بودم و كلماتش همه ژاپني هستن و فقط كلمه ي wii توش انگليسي هست.
يه رد استيل هم داشتم كه ژاپني بود. وقتي با استفاده از language patcher انگليسيش كردم (با استفاده از همون گزينه ي اول) با همون مشكلي كه با اوكامي داشتم برخورد كردم. يعني اين بازي هم ارورهاي off يا اون كلمه ي wii رو مياورد. الانم ديگه نميدونم بايد چكار كنم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

ضمنا يه توصيه براي دوستاني كه ميخوان ايميج هاي مختلف رو براي تست رايت كنن. پيشنهاد ميكنم اگه از كار كردن ايميج ها مطمئن نيستن از DVD هاي Rewrite استفاده كنن كه دي وي دي بيخودي خراب نشه و بعد از تست اونو روي دي وي دي معمولي رايت كنن.
البته در مورد مشكل بالا من شك كردم كه شايد دي وي دي ريرايتم ايراد داره و واسه همين واسه تست روي يه دي وي دي معمولي تست كردم اما بازم ايراد داشت. و اينكه من قبلا بازيهاي ديگه اي روي اين دي وي دي ها رايت كرده بودم و از بابت دي وي دي ها مشكلي نيست.

پيشاپيش از همه ممنونم.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
و اما در مورد Trucha. راستش من يه Okami داشتم كه مشكل صفحه ي سياه داشت. فايل .dol كه يكي از دوستان چند صفحه قبل براي اين بازي گذاشته بود رو جايگزين كردم. اما مشكلي كه بوجود اومد اينه كه يا اون صفحه مياد كه توش كلمه ي Off وجود داره يا يه صفحه ي جديد كه تابحال باهاش برخورد نكرده بودم و كلماتش همه ژاپني هستن و فقط كلمه ي wii توش انگليسي هست.
سلام!

اون ارور هایی که میگی به احتمال خیلی زیاد به خاطر نوع دیسک یا سرعت رایت هستش؛ اونی که میگی فقط Wii توش انگلیسی بوده میگه که The game disk cannot be read. البته این ارور باید انگلیسی میومد، چون main.dol ـش انگلیسی ـه. از بابت فایل main.dol که مطمئن باش سالمه چون این همون فایلی هست که خودم باهاش رایتش کردم و کار کرد و بعد آپلودش کردم...

با سرعت 2x رایت کن و از یه DVD دیگه استفاده کن ببین شاید درست شد... ;)

يه رد استيل هم داشتم كه ژاپني بود. وقتي با استفاده از language patcher انگليسيش كردم (با استفاده از همون گزينه ي اول) با همون مشكلي كه با اوكامي داشتم برخورد كردم. يعني اين بازي هم ارورهاي off يا اون كلمه ي wii رو مياورد. الانم ديگه نميدونم بايد چكار كنم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
بازم میگم به احتمال زیاد به خاطر دیسک ها هست وگرنه نباید اینا اصلا مشکلی داشته باشن...

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
مرسي از پاسخت.
آخه مساله اينه كه من تمامي نكاتي كه دوستان گفته بودن رو با دقت رعايت كردم. با Image Burn و با سرعت ٢x رايت كردم. از دي وي دي T-Gate كه بچه ها تجربه ي استفادشو داشتن و راضي بودن استفاده كردم. بازيها رو دو بار روي T-Gate و دي وي دي ريرايت رايت كردم اما مشكل پابرجا بود.
باشه من يه بار ديگه هم تست ميكنم. آدم چي بگه از اين وست!

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=389674&postcount=9
این پست رو تو صفحه اول دیدی؟؟؟
این مربوط به En کردن رد استیل هست.Okamiهم یه فرایندی شبیه همین داره. یعنی اگه ISO رو با همین trucha باز کنی علاوه بر Main.dol که باید پچش کنی و زبونش رو تغییر بدی یه فایل دیگه به نام Okami.dol هم تو شاخه Root پارتیشن دوم هست که اون رو هم باید پچش کنی.
گرفتی؟؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگه این کارهایی رو که گفتم، انجام دادی و کارت را نیافتاد. احتمال داره اشکال از Truchaـت باشه.صفحه اول رو بخون.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سیاه شدن صفحه به هنگام لود شدن بازی دو دلیل داره:
1-آپدیت بازی
2-خراب بودن main.dol یا مربوط نبودنmain.dol داخل پارتیشن به بازی.

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
مرسي alimami. اما هنوز مشكل رفع نشده. من هم با generic patcher تست كردم هم با language patcher. اما بازم ارور off يا wii رو ميده!
بعيد ميدونم به trucha ربطي داشته باشه. چون از همين لينك دانلود كردم. در كل اين تاپيك رو حداقل ٣ بار با دقت خوندم. :confused:
امكان داره كه اين مشكل به خاطر آپديت كنسول باشه؟‌ چون واسه دسترسي به وي شاپ يه آپديت طولاني انجام داد و الان 3.3j هست.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
3.3 کردی دیگه اون بحثش جداست .ashkanmm یه پست داده بود که رو 3.3 دیگه نه trucha کار میکنه نه چیز دیگه(راستیتش خودم از پستش چیزی نفهمیدم حالا خودم پیگیرش می شم)

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
ببخشید من همه ی اون روش هایی مه گفته شده رو انجام دادم البته با کی های اماده دوستان و بعد تمام مراحل رو انجام دادم و روی یه دیوی دی چلاس ار با یه رایتر چایونر رایت کردم با امجبورن و با سرعت یک اون ارور 001 حدف شده ولی یه صفحه ی سیاه میستد و بعد هیچ یه بار زبان رو هم پچ کردم و یه بار اصلا دست کاریش نکردم ولی بازم کار نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر