مشکل با Xplorer 360

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام

من میخوام Memory Card رو با Xplorer360 بخونم ولی هرکاری میکنم این پیغام رو میده:

Could not find a FATX drive

تمام درایورها رو چندبار پاک کردم و دوباره نصب کردم، حتی کارت حافظه رو یه بار با ایکس باکس فرمت کردم، ولی نمیشه که نمیشه، یه برنامه دیگه هم به نام XChange 360 با اون ست Transfer Kit بود که از کارت حافظه بک آپ میگیره، اون برنامه کارت رو میشناسه و قشنگ کار میکنه ولی Xplorer360 نه.

ممنون

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام

من میخوام Memory Card رو با Xplorer360 بخونم ولی هرکاری میکنم این پیغام رو میده:

Could not find a FATX drive

تمام درایورها رو چندبار پاک کردم و دوباره نصب کردم، حتی کارت حافظه رو یه بار با ایکس باکس فرمت کردم، ولی نمیشه که نمیشه، یه برنامه دیگه هم به نام XChange 360 با اون ست Transfer Kit بود که از کارت حافظه بک آپ میگیره، اون برنامه کارت رو میشناسه و قشنگ کار میکنه ولی Xplorer360 نه.

ممنون
دوست عزیز برای اینکه این مشکلت رومطرح کنی نیازی به ایجاد تاپیک مجزا نیست باید به تاپیک مشکلات
کنسول بری ومشکلت رواونجا مطرح کنی:love:

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
بخاطر اینکه Xplorer360 اصلا برای هارد ساخته شده و فقط اونو میتونی با PC شیر کنی نه Memory رو . بعد اینی که معرفی کرده برای Memory را میده ؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
آره با XPort360 خیلی قشنگ انجام شد ولی همه جا نوشته شده بود که Xplorer360 برای Memory هم هستش. اگر منوهاش رو هم ببینید نوشته Harddrive or Memcard

6e3ip1.jpg

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
ببخشید دوستان میشه یه نفر یه توضیحی بده که چطور میشه هارد ایکس باکس رو به پی وصل کرد و از طریق این برنامه بالا بیاریم؟؟
ایا میشه دموی قابل بازی که از بیرون خریدی با این روش تو هارد کنسول بریزی و از هارد بازی کنیم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر