Tom Clancy`s H.A.W.X

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه

این دفعه شرکت Ubisoft با همکاری Tom Clancy سری جدیدی رو میسازه که مربوط به جنگهای هوایی هست.
این بازی با اسم کامل Tom Clancy`s H.A.W.X پاییز امسال برای PS3 , X360 , PC عرضه میشه و به وسیله Ubisoft Bucharest ( شعبه بخارست Ubisoft ) در حال آماده سازی هست. در H.A.W.X اجازه انتخاب بیش از 50 هواپیما به شما داده میشه و میتونین در نبردهای عظیم بازی شرکت کنین. بازی در سال 2012 اتفاق می افته و به رسم بازیهای اخیر در این بازی هم PMC ها در همه جای جهان پخش شده اند.

در H.A.W.X از سیستم Enhanced Reality یا ERS استفاده شده که کارها رو برای خلبان فوق العاده آسون تر میکنه. در این سیستم رادار , ردیاب موشکهای تعقیب کننده , سیستم ضد برخورد و تصادف هواپیما , سیستم کنترل آسیبها , نقشه تاکتیکی , پخش اطلاعات مورد نیاز , کنترل مسیر موشکها و اسلحه ها و ... وجود داره و به بازیکن اجازه میده به اسکادرانی که با هوش مصنوعی کنترل میشه فرمان بده. در حالت کمکی (Assistance Mode) هم خلبان هواپیما در ایمنی و سلامت کامل قرار میگیره و عملکردش مشابه همین سیستم در مسابقات رانندگی هست. اگه این سیستم رو غیرفعال کنین , آزادی عمل بیشتری دارین ولی از اون طرف خطر در کمین تون هست.
در H.A.W.X حالتهای مختلفی برای بازیهای چند نفره وجود داره. مثل حالت Co-Op چهار نفره داستانی و حالت Online با پشتیبانی از 16 نفر که با برنده شدن در اون میتونین پول گیر بیارین و اسلحه های جدید بخرین.

پیروز و بهروز باشید
باتشکر از اریا جون:biggrin1:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
ممنون فریدون خان این اولین تریلر

Tom Clancy's H.A.W.X Trailer

راستی لازم به ذکر هست این همون عنوان Tom Clancy's Air Combat که چند ماه پیش تایید شده بود الان با این نام به رسمیت شناخته میشه.

سایت (فروم) بازی اومد رو نت:

www.hawxgame.com

این لوگو بازی:

2u9hcb7.jpg

تصاویر تریلر:

10z484z.jpg

e88vo3.jpg

2926v6f.jpg

21lpeyu.jpg

آخرین ویرایش:

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
فریدون و رضای عزیز واقعا ممنون.
من عاشق این سبک بازی ها هستم ولی تا به حال هیچ عنوانی مثل ace combat منو ارضا نکرده.
تجربه ubisoft با blazing angels 1&2 باعث شد بخاد پا جای پای ace combat بزاره که با نسخه اخری که اینبار انحصارا برای xbox360 منتشر شد و فکر میکنم fires of libration نام داشت کمی رو به افول یا بهتره بگم تمراری شدن گذاشته.
البته اینکه ubisoft چقدر بتونه در کارش موفق باشه بعد از انتشار بازی معلوم میشه ولی برای من هیچ چیز ace combat نمیشه چون این عنوان علاوه بر گیم پلی زیبا و به اندازه سختش از موسیقی فوقالعاده زیبا و اتمسفر درگیر کننده ای هم بهره میبرد که روح بازیسازی شرقی درش نمایان بود ولی این قضیه pmc ها و تاکید بیش از حد غرب روی واقع گرایی که بعضا روی اعصاب میره!!! باعث میشه من هنوز ace combat رو انتخاب اول بدونم.
ضمن اینکه امیدوارم کنترل بازی خیلی casual کار نشه و لااقل در این زمینه از ace combat الگوبرداری خوبی بشه تا از این جهت بازی صدمه نخوره.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دست شما درد نکنه از مطلبتون ممنون
اخیرا متاسفانه قبل از اومدن بازیها انتظار ها بالا میره و وقتی که میان دیگه نمیشه
پیشبینی کرد چون من اکثر تجربه هام منفی بوده یعنی وقتی بازی میاد یا با یه تقلید
یا با در جا زدن و به جز چند تا عنوان معدود نمیشه گفت چیزه بدرد بخوری اومده باشه
البته تام کلنسی حسابش جدا بود ولی اونم با این وگاس 2 نا امیدم کرد اون چیزی نبود
که من انتظارش رو داشتم
این بازی هم فکر میکنم یه مشابه برای ace combat باشه
در هر صورت اگر تقلیده خوب هم باشه میشه باهاش حال کرد واشکالی نداره

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من الان دمو رو بازی کردم.

فقط میتونم بگم در مقابل Ace Combat حرفی برای گفتن نخواهد داشت. نه گرافیک. نه گیم پلی (البته اگه بشه گیم پلی رو کپی ای از روی AC ندونست)

نمیدونم چرا گرافیکش اینهمه با عکسها فاصله داشت. :sick:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
من فکر کنم اینم ميشه يکچيزی مثل End war ، گند ميزنن به بازی ، تمام عکس ها و حرفايی که ميزنن قبل از عرضه بازی ، با بعد از عرضه کاملا در تضاد هست .
يوبی چند وقتيه داره گند ميزنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر