Conan

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
سلام.همین اول بگم که من تمام راه هایی رو که برای گرفتن آچیومنت ها مینویسم ازتجربیات خودمه برای همین چون بازی رو خیلی وقت پیش تمام کردم شاید اسمی رو اشتباه بنویسم که امیدوارم ببخشید.
تعداد آچیومنت:48
امتیاز کل آچیومنت ها:1000
درجه ی سختی:متوسط
حداقل دفعات لازم تمام کردن بازی برای گرفتن تمام آچیومنت ها:2 بار.چون درجه ی سختی king از ابتدا باز نیست و باید یک بار بازی را بر روی hard یه پایان برسانید تا آزاد شود.

+XvsqQ==.jpg
1-Hands-On:
10 امتیاز
5 دشمن را با پرتاب از بین ببرید.سعی کنید این کار را در اولین مرحله ی بازی(در جزیره)انجام دهید.کافیست به نزدیک دشمن رفته و B را و سپس دوباره B را فشار دهید.هر دشمن با یک یا دوبار پرتاب از بین میرود.

+XvsqQ==.jpg
2-: Man Handle
15 امتیاز
50 دشمن را با پرتاب از بین ببرید.

+XvsqQ==.jpg
3-:Death Grip
20 امتیاز
250 دشمن را با پرتاب از بین ببرید.

+XvsqQ==.jpg
4-: Fatal Touch
30 امتیاز
500 دشمن را با پرتاب از بین ببرید.

+XvsqQ==.jpg
5-: Shish Kabob
10 امتیاز
یک دشمن را به سیخ بکشید.برای این کار باید دشمنان را به طرف سیخ هایی که معمولا روی دیوار وجود دارد و تعدادشان نیز کم نیست پرتاب کنید اما باید توجه داشته باشید که در مراحل بالا بیشتر دشمنان را
نمی توانید پرتاب کنید.

+XvsqQ==.jpg
6-Enemy Appetizers:
30 امتیاز
100 دشمن را به سیخ بکشید.

+XvsqQ==.jpg
7-Now You See It, Now You Don't:
10 امتیاز
یک دشمن را خلع سلاح کنید.فنونی در بازی وجود دارند که با آن ها میتوانید این کار را انجام دهید.البته توجه داشته باشید که تمام این فنون one-hunded هستند.

+XvsqQ==.jpg
8-Master Looter:
30 امتیاز
100 دشمن را خلع سلاح نمایید.

+XvsqQ==.jpg
9-Rock of Ages:
30 امتیاز
100 دشمن را با پرتاب سنگ از بین ببرید.برای این کار میتوانید از سنگ های زیادی که در بازی وجود دارد استفاده کنید.

+XvsqQ==.jpg
10-Free Fall:
10 امتیاز
یک دشمن را به وسیله ی پرتاب از ارتفاع از بین ببرید.برای اینکار شما باید دشمنی را به وسیله ی B بلند کرده و سپس او را از ارتفاع به پایین پرتاب کنید.

+XvsqQ==.jpg
11-Death Rain:
30 امتیاز
100 دشمن را به وسیله ی پرتاب از ارتفاع از بین ببرید.
بهترین مکان برای این کار هنگام مبارزه با giant squidهست.برای اطلاعات بیشتر به آچیومنت زیر مراجعه کنید.

+XvsqQ==.jpg
12-Slice 'n Dice:
10 امتیاز
100 عضو بدن را قطع کنید.بهترین مکان برای این آچیومنت و دو آچیومنت بعدی هنگامی است که با giant squidمبارزه میکنید.پس از کمی مبارزه او بازو هایش را بر روی کشتی میزند.در این هنگام دیگر به بازو های او کاری نداشته باشید و فقط به اون موجودات سیاه حمله کنید.من خودم خیلی از آچیمنت ها رو این جا گرفتم.برای این که عضو بدن رو هم قطع کنید بهترین و شاید تنها راه؟اینه که دشمن رو بلند کنید و سپس هر یک از دکمه های X وy رو یزنید.در ضمن مقداری هم گوی سبز به عنوان bonus به دست میارید.

+XvsqQ==.jpg
13-Chop Shop:
20 امتیاز
500 عضو بدن را قطع کنید.

+XvsqQ==.jpg
14-Meat Market:
30 امتیاز
1000 عضو بدن را قطع کنید.

+XvsqQ==.jpg
15-: Parry Farm
10 امتیاز
تمام حرکات parry را اجرا کنید.برای اجرای این حرکات باید دقیقا هنگامی که شمشیر دشمن داشت به شما می خورد block کنید.در این هنگام دکمه ای از بین سه دکمه ی X وYوBنمایش داده میشود که باید به سرعت آنرا بزنید.در ضمن هر کدام از سه دسته ی Two handed-dual wield-one handed حرکات مخصوص به خود را دارند.

+XvsqQ==.jpg
16-: Parry Assassin
15 امتیاز
با حرکت های parry 100 دشمن را بکشید.

+XvsqQ==.jpg
17-Parry King:
20 امتیاز
با حرکت های parry 200 دشمن را بکشید.

+XvsqQ==.jpg
18-: Chained Attacker
10 امتیاز
شمارنده ی کمبو را به عدد 100 برسانید.

+XvsqQ==.jpg
19-: Chain of Fools
20 امتیاز
شمارنده ی کمبو را به عدد 325 برسانید.
فکر کنم برای انجام دادن این آچیومنت و آچیومنت بالایی احتمالا یک جایی خاصی تو بازی هست.

+XvsqQ==.jpg
20-Mob Massacre:
15 امتیاز
5 دشمن را با هم از بین ببرید.برای این کار پس از این که قدرت fireball را به دست آوردید کافیست پنج دشمن را در یک محل جمع نرده و سپس این جادو را اجرا کنید.

+XvsqQ==.jpg
21-Treasure Seeker:
10 امتیاز
5 صندوق گنج را پیدا کنید.این صندوق ها که تعداد آنها زیاد است در همه ی مراحل پیدا میشوند و پیدا کردن آن ها خیلی سخت نیست.

+XvsqQ==.jpg
22-Treasure Hunter:
20 امتیاز
50 صندوق گنج را پیدا کنید.

+XvsqQ==.jpg
23-Filthy Rich:
30 امتیاز
تمام صندوق های گنج را پیدا کنید.

+XvsqQ==.jpg
24-Noble Conan:
10 امتیاز
یک دوشیزه رانجات دهید.

+XvsqQ==.jpg
25-Triumvirate Seeker:
10 امتیاز
5 حلقه ی Triumvirate را فعال کنید.
متاسفانه من از این آچیومنت و آچیومنت پایینی چیزی یادم نیست برای همین اگه کسی میدونه لطفا بگه.

+XvsqQ==.jpg
26-Triumvirates United:
20 امتیاز
تمام حلقه های Triumvirates را فعال کنید.

+XvsqQ==.jpg
27-: The Legendary Set
10 امتیاز
تمام قطعات زره را پیدا کنید.هر کدام از قطعات زره را پس از شکست باس ها به جز graven (آخرین آن ها)به دست می آورید.

+XvsqQ==.jpg
28-Mighty Conan:
30 امتیاز
بازیی را برروی درجه ی سختی hard به پایان برسانید.

+XvsqQ==.jpg
29-Master Conan:
50 امتیاز
بازیرا بر روی درجه ی سختی king به پایان برسانی.این درجه ی سختی پس از اتمام بازی بر روی hard آزاد میشود.

+XvsqQ==.jpg
30-Bill of Health:
20 امتیاز
تمام آپگرید های سلامتی را پیدا کنید.

+XvsqQ==.jpg
31-Armored Up:
20 امتیاز
تمام آپگرید های قدرت را پیدا کنید.با این کار به نوار آبی که برای استفاده از جادو به کار میرود بلند تر میشود.

+XvsqQ==.jpg
32-Adrenaline Rush:
20 امتیاز
تمام آپگرید های Song of Death را پیدا کنید.

+XvsqQ==.jpg
33-Master Swordsman:
10 امتیاز
در تمام فنونی که با اسلحه های one-handed اجرا میشوند استاد(master)شوید.برای این که ببینید در هر فن چه قدر استاد هستید باید دکمه ی back را فشار دهید و در قسمت توضیحات فن مورد نظرتان خطی به نام mastry وجود دارد که با اجرای فن پر میشود.وقتی فن را اجرا میکنید نیز در قسمت شمارنده ی کمبو درصد استاد بودن شما رانشان داده میشود.مثلا هر نفر که توسط آن فن از بین میبرید 5 درصد به mastry شما اضافه میشود.
نکته:بعضی از فنون خط mastry ندارند مثل فن هایی که میتوانید از ابتدای بازی اجرا کنید.

+XvsqQ==.jpg
34-Master Dual Wielder:
10امتیاز
درتمام فنونی که با اسلحه های Dual Wield اجرا میکنند استاد(master)شوید.

+XvsqQ==.jpg
35-Master Two-Handed Swordsman:
10 امتیاز
در تمام فنونی که با اسلحه های Two-Handed اجرا میشوند استاد(master)شوید.

+XvsqQ==.jpg
36-Bring out the Gimp:
15 امتیاز
زمانی که با giant squid مبارزه میکنید حداقل 25 نفر را بکشید.این کار بسیار آسان است چون دشمن های شما در زمان مبارزه اون موجودات سیاه رنگ هستند که بسیار ضعیف میباشند.

+XvsqQ==.jpg
37-Losing His Mind:
20 امتیاز
بک کاپیتان(دشمن های که نسبت به بقیه قوی تر هستند و سلاح هایtwo handed حمل میکنند)را با سپر شکست دهید.این کار بسیار آسان است.یک سپر بردارید و هنگامی که کاپیتان حمله کرد block کنید و بعد از آن بلافاصله حمله را شروع کنید.هنگامی که کاپیتان را کشتید این آچیومنت آزاد میشود.

+XvsqQ==.jpg
38-Untouchable:
40 امتیاز
یک ماموریت را بدون صدمه دیدن به پایان برسانید.

+XvsqQ==.jpg
39-High and Mighty:
10 امتیاز
در یک مرحله 20000 امتیاز بگیرید.در پایان هر مرحله میتوانید امتیاز خود را مشاهده کنید.برای به دست آوردن این آچیومنت سعی کنید مرحله را در زمان کمتری به پایان برسانید صدمه ی کمتری ببنید و صندوق های گنج پیدا کنید.

+XvsqQ==.jpg

40-The Bloody Crown:
40 امتیاز
در کل بازی 100000 امتیاز بگیریددر پایان هر مرحله میتوانید امتیاز خود را مشاهده کنید.

+XvsqQ==.jpg
41-Rest In Peace:
40 امتیاز
Graven را شکست داده و بازی را تمام کنید.

+XvsqQ==.jpg
42-My Hero:
20 امتیاز
تمام دوشیزه ها را نجات دهید.

+XvsqQ==.jpg
43-Defeat Cleaver's Army:
10 امتیاز
Bone Cleaver و یارانش را شکست دهید. Bone Cleaver اولین باس بازی است.

+XvsqQ==.jpg
44-Dragon Slayer:
10 امتیاز
Sand Dragon را شکست دهید. Sand Dragon دومین باس بازی است.

+XvsqQ==.jpg
45-Demon Slayer:
20 امتیاز
Elephant را شکست دهید.

+XvsqQ==.jpg
46-Snake Charmer:
20 امتیاز
Sorceress Queen را شکست دهید.

+XvsqQ==.jpg
47-Who's your Daddy?:
30 امتیاز
Bone Cleaver را شکست دهید.توجه کنید که این Bone Cleaver و اون Bone Cleaver مثل هم نیستند.

+XvsqQ==.jpg
48-Strength of 10 Men:
40 امتیاز
10 دشمن را با هم از بین ببرید.خود من هنگامی که در درجه ی سختی hard با Sorceress Queen میجنگیدم این آچیومنت را گرفتم.هنگامی که برای دومین بار سربازهایش را زنده کرد و هنگامی که آن ها به سوی من می آمدند من با استفاده از جادوی fireball 10 نفر از آن ها را با هم کشتم و این آچیومنت را دریافت کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر