Tom Clancy's EndWar

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
فرمول ساده ای شده. UbiSoft + Tom Clancy = یک بازی خوب و کم نقص. یکی از جدیدترین عناوین Ubisoft که این بار در ژانر بسیار متفاوت قرار دارد، EndWar است.
tom%20clancy.jpg
+
050422_ubisoft.jpg
=
end-war-logo.jpg

ماجرا از جای اغاز میشود که ( 7 سال بعد پایان GRAW 2 ) در سال 2020 تروریست های آذربایجان پالایشگاه صنعتی نفتی USSR را از بین بردند Politburo هم برای جوابگویی به این اقدام حوضه های نفتی خلیج فارس را به تصرف خود در می اورد.به خاطر ترس از NATO نیروهای USSR از استراتژی "غلبه کردن و تقسیم کردن" استفاده کردند مثل چهره منفور المان غربی که باعث شده طی یک عهدنامه از حمله به پالایشگاه های روسیه دست بر دارد.

tom-clancys-endwar-20070820040405937-000.jpg

سپس عهدنامه با نام SLAMS (Space-Land-Air Missile Shield)اسلحه های اتمی و موشک های قوی در فضا از کل اروپا و آمریکا حفاظت می کنند.همچنین یک بحران انرژی کل جهان را در بر گرفته.اروپا یک تشکیلات خود مختار را منهای روسیه و بلاروس تشکیل می دهد.مثل بازی Red Storm Rising روسیه به طور غیر قانونی از یکی از کشورهای اروپایی نفت میگیرد اون کشور اوکراین است.واکنش آمریکا بسیار هوش مندانه است.اونها یک موشک فضایی را به فضا پرتاب می کنند که می تواند ظرف 90 دقیقه کل زمین را دور بزند.همان طور که انتظار می رود واکنش جهان در ارتباط با این موشک که با خود سلاح اتمی نیز دارد بسیار تند است و کل کشورها به این امر اعتراض می کنند.
این داستان خیلی هوشمندانه نوشته شده و ارتباط مستقیمی با سیسات های مدرن در این جهان است.

Tom-Clancy-s-EndWar-2.jpg

گیم پلی بازی هم به اندازه داستان آن گیرا و خوب طراحی شده.یک بازی RTS جذاب با کشمکش های خود در یک دنیای واقعی همراه با المان های تخیلی مثل بازی بزرگ Command & Conquer 3: Tiberium Wars.تمام لوکشین های بازی در اروپا و امریکا میگذرد و شامل مکان های آشنایی مثل Washington DC,Paris و Moscow می شود.یکی از با ارزش ترین نکات بازی انهدام پذیری محیط است که بسیار جالب است که در این بازی می توان بناهای عظیمی مثل برج ایفل و کاخ سفید را دید و آنها را منهدم کرد.

endwar_preview2.jpg

به خاطر این که بازی برای PC عرضه نمی شود به طور مستقیم برای نسل بعد طراحی شده.در این بازی یک نقشه وجود دارد که کارهای هر گروه را به صورت پویا و سه بعدی نمایش می دهد.همچنین محل اسقرار نیروهای دشمن و ادوات نظامیشان را نیز نمایش می دهد.وشما برای حمله به هر یک از مناطق نظامی دشمن می بایست از تاکتیک های درست در زمان درست استفاده کنید تا بتوانید پیروز شوی.

endwar6.jpg

کنترل بازی با استفاده از صدا دیگر نوآوری بزرگ این بازی است که به نظر می رسد یوبی با این تکنولوژی قصد متحل کردن بازی های RTS را دارد.با این قابلیت می توانید پس از تنظیم صدا ها با دستورات یک تجربه جدید از بازی های استراتژی همزمان داشته باشید.
هنوز استفاده از Vision Camera در نسخه 360 بازی مبهم است ولی انتظار از استفاده این دوربین را در نسخه نهایی بازی داشته باشید.
دیگر نکته درباره بازی با دیدن عکس های جدید از این بازی آن است که سربازان در این بازی شباهت هایی با دیگر بازی های Clancy دارند ولی دقیقا همان سربازان در GRAW نیستند که نشان از دقت فراوان سازندگان به بازی است.

img_46.jpg

از نکات دیگر این عنوان:

- بازی دارای سه دسته متفاوت اروپایان مدرن و الکترونیک - آمریکاییان تخیل اندیش - روسیه خاکستری! تشکیل میشود.

- اسلحه های AK-47 و اسنایپ مدل OSV-120 در بازی تایید شده است.

- تمامی اسلحه های رزمی ما بین سال های 1974 تا 2020 در بازی دیده خواهد شد.

- در این بازی ساپورت از مناطق land, air, و sea امکان پذیر هست یعنی شما با دستور میتوانید گروه های کمکی خود را با توجه به شرایط از زمین - هوا و دریا به منتطقه اعزام کنید.

- در بازی سیستم walkie-talkies به واقعی ترین حالت شبیه سازی موجود میباشد.

f_Endwar360com_00ecc16.jpg

Developer: Ubisoft Shanghai
Publisher: Ubisoft
Platform: Xbox360, ps3, PC
Genre: Real-Time Strategy
Release date: Q3 08

با تشکر از بهزاد و رضا جان
پیروزو بهروز باشید

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
فری جان خیلی لطف کردی این تاپیک رو زدی بازی درنوع خودش بازی بزرگی هست فقط خداکنه همزمان با هیلو
وارز زیلیز نشه راستی فریدون اگه تونستی یکی دوتا ازتریلر هاش رو بزار من هنوز با اپلود کردن مشکل دارم

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
با وجوده اینطور بازیهاس که باید از مایکروسافت به خاطره امکانی که فراهم کرده( میخواد بکنه)
و اونم دشبورده جدید هست ( بازی از رو هارد ) باید تشکر کرد
چون فکر کنم چندین ساعت بشه باهاش ور رفت
فری جون دست و پنجولت درست
خیلی وقت پیش pmc یه تریلر ازش نشون داد اونم باحال تحلیلش کرد:biggrin1:

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
آقا ما این بازی رو گرفتیم
خیلی باحاله
فقط حیف که باید انگلیسی بلد باشی تا ازش لزت ببری
من که بد جور ضد حال خوردم

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام...........خدمت عزیزان........
بنده هم بازی رو یه 2 روزی گرفتم........
نکته جالب این بازی که از قبل هم در موردش بحث بود نحوه حرکت یونیتها بوسیله صدا هست........
جالبه که اگه ابتدا بخواین بازی رو حالت داستانیش برین حتما حتما باید یه تست گفتاری بدین در غیر اینصورت نمیتونید وارد بازی بشید از طرف دیگه وقتی این تست رو تموم کردین هم بهتون اچیومنت میده هم اینکه دیگه تو خود بازی هم میتونید از صداتون کمک بگیرید و هم بدون اون ماموریت انجام بدین..........نکته مهم اینه که شما اولا باید نسبتا زبان انگیلیسیتون خوب باشه در ثانی لهجه و تلفظتون هم باید تا حدی کامل باشه.....(یه چیز تو مایه های خودم.......:biggrin1: :biggrin1: :-" )
گرافیک بازی هم که انصافا کمی از World in Conflict با دایرکت ایکس 10 نداره.....(البته بعضی انفجاراش معمولیه.......) و به تمام دوستداران این سبک توصیه میکنم.......در ضمن یه نکته جالبم بگم و اون اینه که تو یه دونه از مراحل که با ارتش امریکا رفتم یکی از همکاران و فرماندهان بازی جناب اسکات میچل(در بازی گوست ریکن) هست........:love::love:
پ.ن: با توجه به موضوع بالا میتونیم بگیم که اسکات تو گوست ریکن قسمت دوم نمرده........:smile::smile:

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
جالبه که اگه ابتدا بخواین بازی رو حالت داستانیش برین حتما حتما باید یه تست گفتاری بدین در غیر اینصورت نمیتونید وارد بازی بشین
با همون هدست-میکروفون که با دستگاست میشه تست داد یا میکروفون جدا میخواد؟؟؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,016
نام
آریا
در ضمن یه نکته جالبم بگم و اون اینه که تو یه دونه از مراحل که با ارتش امریکا رفتم یکی از همکاران و فرماندهان بازی جناب اسکات میچل(در بازی گوست ریکن) هست........:love::love:
در این صورت شاید بشه یه جاسوسی مثل Sam Fisher یا حتی گروه Rainbow Six رو هم توی بازی دید ! چون همه اینها برای Tom Clancy هست و خیلی راحت میتونه از امتیاز اونها استفاده کرده باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر