Dead Rising

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
فکر کنم دیگه وقتش شده (اگه دیر نشده باشه) تایپیکی برای این بازی داغ و پر سرو صدا ایجاد بشه. الان تو تایپیک next gen کلی خبر و احوالات و عکس از این بازی هست. من فقط شروع میکنم. اساتید فن خودشون ادامه بدن:cheesygri
چند تا اسکرین شات

کج سلیقگیم تو انتخاب عکسها رو ببخشید. بیشتر خواستم عکسایی رو بذارم که کسی نذاشته.
این طور که مشخصه فن های کشتی کج هم بسیار کارآمد خواهند بود تو این بازی:love:
اگه از دوستان کسی زحمت داستان بازی رو بکشه ممنون میشم
اینم یه پوستر از Frank West(1280*1024

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
سلام
ممنون هادی جون من فقط یه توضیحی درباره بازی بدم
تا اونجا که من میدونم این بازی فقط برای X360 میاد پس فکر کنم جاش درست نباش یعنی تو قسمت معرفی بازهای کامپیوتری;)
اینم یه توضیحاتی درباره بازی
By: Capcom
Genre: Fantasy Shooter
Release Date: Aug 8, 2006
Players: 1 Player
ولی کاشکی برای pc هم میدادن
موفق باشی

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
اینم بازیه کامپیوتریه دیگه.;)
قبول دارم تو بازیهای 360 باید میزدم و بی توجهی کردم. اما خیلی هم بیربط نیست.
من میگم

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
اگر اشتب نکنم
داستانش در مورد یک شهر که مردمانش همه مردند
این خبرنگاره(اسما رو من همیشه یادم میره چرا؟؟؟؟)میخواد با شجاعتی که داره برو و ازاین شهر گزارش بگیره
که میفهمه توی این شهر مردمان عادی هم هستند که از خود در برابر این زامبی ها دفاع میکنند
اون میخواد مردم رو نجات بده که توی یک فروشگاه گیر میفته و باید دست به کار میشه تا این زامبی هارو بکشه و به مردم کمک کنه(بقیه هم که معلومه داره اما همین یک ذره داستان رو هم گند زدم بهش بسته)

فقط یکم هوش مصنوعی بازی بده
مثلا پشت در های فروشگاه پر زامبیه
اما توی فروشگاه
مردم دارن با هم دیگه صحبت میکنن و جک میگن
(اینو توی یک تریلر دیدم)

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
اگه دقت کنیم میبینیم که از لحاظ گرافیک بازی خیلی در سطح یه بازی نسل بعد نیست. یکی از دوستان میگفت این بازی گرافیکش 7 میگیره و از این قبیل.
باید توجه داشته باشیم به شرایط و محیط های بازی.
در نظر بگیرید یه فضای بزرگ (مثلا داخله یک مارکت) با جزئیات زیاد اضافه کنید قابلیت استفاده از تقریبا هر چیزی که دمه دسته و باز هم اضافه کنید تعداد زیادی زامبی که متمایز از همدیگه هستن و قراره رفتارهای هوشمند و متفاوت از همدیگه داشته باشن (تو بعضی از صحنه ها تعداد زامبی ها به بالای 100 میرسه) خوب حالا این صحنه رو اگر با گرافیکی عالی در نظر بگیریم فکر میکنید fps چند میشه؟ قبول که 360 سخت افزار قوی داره ولی دیگه یه حدی داره. توی ساخت بازی سعی شده که fps رو 60 داشته باشن. تا بتونه اون لذت و هیجان رو تکمیل کنه.
شاید یه جور توجیه باشه اما بهانه خوبی هست. شاید به قول سپهر هوشه مصنوعیه پائینه این بازی هم یکی از دلایلش همین باشه.:love:
این رو هم اضافه کنم که تصور 100 تا زامبی که مثه اویل زیگیلن حسابی و با 6 تا تیره کلت هم به زور میمیرن اعصاب آدم رو خورد میکنه. اگه اونطور بود که خیلی سخت و بیخود میشد بازی. به خاطره همینه که هم خنگ تشریف دارن هم زود میمیرن:cheesygri
اینم سایت رسمیه بازی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام.
گرافیکش که خیلی عالیه نمیدونم چرا میگید بده ;)
احتمالا همتون دی وی دی بازی سنتر رو دارید برید دموی گیم پلی بازی رو ببنید بعد میفهمید که گرافیک داره یا نه :)

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
گرافیکش که خیلی عالیه نمیدونم چرا میگید بده ;)
احتمالا همتون دی وی دی بازی سنتر رو دارید برید دموی گیم پلی بازی رو ببنید بعد میفهمید که گرافیک داره یا نه :)
من نگفتم بده. گفتم بیشتر انتظار میره. بابا من که تعریف کردم. استنادم هم به تریلرهایی هست که تو سایته بازی دیدم.(لینکش تو پسته قبلی هست). در ضمن اگه لینکه دانلود تریلر بزاری ممنون میشم. همونایی رو که میگی گیم پلیه.:love:

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
یه فیلم من دیده بودم که چند نفر از دست زامبی ها فرار میکنن و میرن تو یه فروشگاه و همه شهر هم پر زامبی بود و همه جمع شده بودن پشت درای فروشگاه و افراد داخل فروشگاه هم واسه خودشون سرگرم بودن بازی میکردن حتی با هم شرط بندی میکردن واسه هدف گیری رو زامبی ها و کارای دیگه که فیلم خوبی بود فکر کنم بازیرو از رو اون فیلم ساختن ;) متاسفانه اسم فیلمو یادم رفته اگه کسی میدونه بگه
در ضمن هوش مصنوعی بازی به نظر من خوبه بحرهال ما با زامبی ها طرف هستیم نباید توقع داشته باشیم اونا باهوش باشن کلا شما تا حالا فیلمی دیدین که زامبی باهوش باشه :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط Ryo Hazuki:
من نگفتم بده. گفتم بیشتر انتظار میره. بابا من که تعریف کردم. استنادم هم به تریلرهایی هست که تو سایته بازی دیدم.(لینکش تو پسته قبلی هست). در ضمن اگه لینکه دانلود تریلر بزاری ممنون میشم. همونایی رو که میگی گیم پلیه.:love:

سلام.
اگه تریلر گیم پلی رو ببینی میگی که عالی هست :):)

برو اینجا:
http://www.gamespot.com/xbox360/action/deadrising/media.html

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام.
هادی جون الان یک روز گزشته و دیگه نمیتونم ویرایش کنم ولی اون تریلر گیم پلی که دیدم (که تو دی وی دی بازی سنتر هست ) از سایت gametrailers گرفته شده دیشب تنبلیم اومد برم تو سایتش ( خیلی سنگینه اخه :cheesygri )
الان گفتم برم تا لینکس رو بهت بدم:blushing:

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=1781

اونایی که نشوته e3 gameplay رو بگیر راستی کیفیت HD رو بگیری ها :)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,016
نام
آریا
نوشته شده توسط mt3691:
یه فیلم من دیده بودم که چند نفر از دست زامبی ها فرار میکنن و میرن تو یه فروشگاه و همه شهر هم پر زامبی بود و همه جمع شده بودن پشت درای فروشگاه و افراد داخل فروشگاه هم واسه خودشون سرگرم بودن بازی میکردن حتی با هم شرط بندی میکردن واسه هدف گیری رو زامبی ها و کارای دیگه که فیلم خوبی بود فکر کنم بازیرو از رو اون فیلم ساختن ;) متاسفانه اسم فیلمو یادم رفته اگه کسی میدونه بگه
در ضمن هوش مصنوعی بازی به نظر من خوبه بحرهال ما با زامبی ها طرف هستیم نباید توقع داشته باشیم اونا باهوش باشن کلا شما تا حالا فیلمی دیدین که زامبی باهوش باشه :cheesygri
اسمش Down Of Dead هست كه خيلي ازش خوشم اومد.منم اولين عكسهاي بازي رو كه ديدم فكر كردم از روي همين فيلمه ساختن و اين يارو هم خيلي شبيه شخصيت اصلي بازي بود :
21170qd.jpg

-------------------------------------
سپهر جان يه دستي به سر و صورت اين امضات بكش. خيلي دراز شده !

GAme3

کاربر سایت
Jun 22, 2006
240
نام
امیر
نوشته شده توسط Ryo Hazuki:
سلام
اولندش اینجا رو حتما ببینید
دومندش این رو هم داشته باشید.
1200*1600
سومندش یه سوال داشتم. این خانمه کیه و نقشش تو داستان چیه؟
normal_deadrising_1_6.jpg

http://images.google.fr/images?q=tb...bums/userpics/10001/normal_deadrising_1_6.jpg
ای کاش این دختره GF باشه مثل GTA 5 باهاش بریم رستوران درجه دوستیمون زیاد بشه اگه این طوری باشه که خیلی خدا میشه.:love:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,016
نام
آریا
نوشته شده توسط GAme3:
ای کاش این دختره GF باشه مثل GTA 5 باهاش بریم رستوران درجه دوستیمون زیاد بشه اگه این طوری باشه که خیلی خدا میشه.:love:
مرد مومن توی بازی 10000 تا زامبی وجود داره اون وقت میخوای پاشی بری رستوران ؟!
این دختره حتمآ یه جایی گیر افتاده و تا 5 ثانیه دیگه زامبی ها میخورنش و تو باید نجاتش بدی یا برعکس اون تو رو نجات میده که فکر کنم حالت دومی باشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر