VGA Cable یا VGA Box برای 360

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
با سلام
من این تاپیک رو زدم که نطر دوستان رو بدونم و ببینم کاری که می خوام بکنم درسته یا نه :
من الان یه 360 دارم با یه مانیتور Samsung 2232GW
خوب همانطور که میدونید 360 با کابل VGA کیفیت زیاد خوبی نداره و تصویر مات میشه در صورتی که مانیتور من فکر کنم جز بهترین ها باشه .
ولی نکته ای که هست اینه که خروجی Componnent 360 خیلی قوی هستش ، یعنی تا 1080i رو ساپورت میکنه .
حالا اگه من بیام یه VGA BoX بخرم و خروجی Componnent 360 رو بهش وصل کنم و به مانیتور وصل کنم ، ممکنه تصویر بهتر یشه و به HD نزدیک بشه یا همیطوری مات میمونه ؟
از دوستانی که تجربه کردن خواهش دارم کمک کنن .
من که با این کیفیت تصویر الان نمی تونم کنار بیام .

اینم عکس VGA BOX :
fr-vid-xuvb-big.jpg

jahadigit

کاربر سایت
Jun 19, 2007
98
کی میگه با VGA تصویر ماته من یه دونه از پایتخت گرفتم کیفیت تصویرخیلی بالاست و از اوون چیزی که فکر کی کردم بهتر بود مانیتورم هم 226BW هستش.اونی که شما شنیدی تصویر رو مات میکنه تبدیلی است که کابل VGA را به مانیتور های قدیمی وصل می کند که تو مانیتور های جدید نیاز به اون تبدیل نیست.

آخرین ویرایش:

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
من هم کابل vga رو مانیتور هم vga رو tv و هم component
من چون مانیتورم 17 lgهست یه کم قدیمی برای همین پاسخگویی خوبی نداشت و فریم رو پایین نشون میداد بعضی هارو مثله فایت نایت تاریک بد!! ضمنا بازی هارو بعضی هارو چون واید نیست نصفه میکرد!!
اما همون کابل رو بعد از خرید یه hdtv زدم به تلویزیون که انصافا شفافیت خوبی و معرکه ای داشت ولی بعضی بازی ها تاریک و بعضی همراه با کمی نویز!
حالا 2 ماهه که گفتم کامپوننت بگیرم که زدم که تا 1080i میاره اما 720p بازی میکنم چون 1080i
اصلا جالب نیست چون progresive scan support نمیکنه و interlace هست یعنی تصویر رو میکشه و رزولیشن 1920در 1080 نشون میده اما کیفیت رنگ بازی و فریم ریت رو پایین میاره که تو بعضی بازی ها واقعا ملموسه!
در آخر به نظرم کامپوننت از بقیه بهتره اما شفافیت vga خیلی عالیه مخصوصا تو منو ها و بعضی بازی ها مثله pes2009 و topspin اما بیشتریه بازی ها رو کامپوننت بهتر دیدم بهتر کار همانا خرید یه hdtv ;هست که از شانس بد من و شانس خوب شما ارزون هم شده عجیب.
زیر 1 تومن tv های خوبه hd میتونید بخرید.فکر 1080p رو نکنید چون بیشتر بازی هارو 720p ست میشه وبعد تبدیل به 480 یا 1080 و... میشه.نمیصرفه چون حدودا قیمت 2 برابر میشه برای فول.

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
منم با کابل VGA رو مانیتور 1923BF دارم بازی می کنم خیلی هم عالی جواب گرفتم از تازه کابلم از این شرکتی هاست نه اصل هولوگرام دار

Mahib_021

کاربر سایت
Oct 2, 2008
45
نام
Hooman
سلام
من يه مانيتور مدل F ‎700P‏ دارم ، ميخواستم ببينم با جه وسيله اي ميشه ازش براي بازي با 360 با كيفيت در حد اين TV ‎‏ معمولياي 21 inch استفاده كرد؟ لطفا قيمتش رو هم بكيد.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
بچه ها من می خوام 360مو ببرم شهرستان یه مانیتورم از قذیم دارم که استفاده نمیکردم lg17 crtالان می خوام ببرم به نظرتون vga جواب میده؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
بچه ها من می خوام 360مو ببرم شهرستان یه مانیتورم از قذیم دارم که استفاده نمیکردم lg17 crtالان می خوام ببرم به نظرتون vga جواب میده؟

بله باید جواب بده، بخصوص با اون چیزی که درست پست بالا لینک کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر