Mass Effect 2 | Xbox360

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
منظورت سارنه؟(اساتيد درست مي گم؟)
البته من از اساتيد نيستم اما درسته ، اسم ایشون Saren بود . منم خيلی از شخصيتش خوشم ميامد مخصوصا صداش که واقعا عالی و تاثير گزار بود!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
خب اینم از سوپرایز 19 جون : ( این همه تو نت پر شده بود این بود ؟ :laughing::biggrin1: )
دوشنبه ( فردا ) فیگور Shepard بر روی Store شرکت Bioware قرار خواهد گرفت
me2-3.jpg

marine-33

کاربر سایت
May 6, 2009
86
نام
دانیال
بازی اول عالی بود.مخصوصا دیالوگ هاش.چهره ی شخصیت ها بسیار پر کیفیت بود.البته سازندگان یادشون رفته بود برای بعضی ریس ها هم جنس مونث و مذکر قرار بدهند:cheesygri
در دوشم خوبه که شپزد زنده است باید عالی بشه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
یک شخصیت جدید وارد سری شده به اسم Zero جـــون. بسیار خشن، بسیار قوی، بسیار دلیر و احل ـه.... :biggrin1:.
خلاصه فقط باید ببینید.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان من نسخه اول بازی رو تموم نکردم .. میخواستم بدونم اگر بخوام نسخه دوم رو بازی کنم به مشکل برمیخورم یا نه !؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دوستان من نسخه اول بازی رو تموم نکردم .. میخواستم بدونم اگر بخوام نسخه دوم رو بازی کنم به مشکل برمیخورم یا نه !؟
این بستگی به خودت داره که دوست داری وقتی یه بازی رو انجام میدی کاملا از داستانش سر در بیاری یا فقط برای وقت گذرونی بازی کنی!
اگه نظر منو میخوای,حتما me 1رو بازی کن چون اونطور که من شنیدم ارتباط خیلی زیادی بین شماره ی یک و دو وجود داره.طوری که تصمیماتی که تو me1 گرفتی تو me2تاثیر داره.مثلا اگه طوری تصمیم گرفتی که باعث شد یکی از افراد گروهت بمیره,او دیگه تو me2 نیست.ولی اگه زنده بمونه هست.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این بستگی به خودت داره که دوست داری وقتی یه بازی رو انجام میدی کاملا از داستانش سر در بیاری یا فقط برای وقت گذرونی بازی کنی!
نه اصلا چنین چیزی نیست. وقت گذرونی چیه اقا! :biggrin1:. شما با داشتن Save از Mass Effect میتوید ME 2 رو شروع کنید. میشه حدس زد مثلا پول های و XP های که جمع اوری کردید به این شماره منتقل بشه و ... .

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
بعضی شخصیت های بازی بسته به انتخاب های شما طی بازی از بین میرن حتما" از روی save های شما تشخیص داده میشه این شخصیت ها که مردن تو شماره جدید باشن یا نه

پ.ن : نمی دونم تکلیف من که 3 بار بازی رو تموم کردم و هربار یک نوع متفاوت چیه؟ :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
نه اصلا چنین چیزی نیست. وقت گذرونی چیه اقا! :biggrin1:. شما با داشتن Save از Mass Effect میتوید ME 2 رو شروع کنید. میشه حدس زد مثلا پول های و XP های که جمع اوری کردید به این شماره منتقل بشه و ... .
فریدون مطمئنی پست منو کامل خوندی!؟:biggrin1:
من در جواب AmiR2C که گفته بود:

جواب دادم و منظورم این بود که اگه یه بازی رو فقط واسه "وقت گذرونی"انجام میدی,نه به مشکل نمیخوری.ولی اگه میخوای از داستانش کاملا با خبر بشی باید بازی کنی!:biggrin1:
در مورد سیو ها هم که اگه ادامه ی پستمو بخونی یه جورایی بهش اشاره کردم!:smile:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فریدون مطمئنی پست منو کامل خوندی!؟:biggrin1:
من در جواب AmiR2C که گفته بود:

جواب دادم و منظورم این بود که اگه یه بازی رو فقط واسه "وقت گذرونی"انجام میدی,نه به مشکل نمیخوری.ولی اگه میخوای از داستانش کاملا با خبر بشی باید بازی کنی!:biggrin1:
در مورد سیو ها هم که اگه ادامه ی پستمو بخونی یه جورایی بهش اشاره کردم!:smile:

شرمنده شدیم :D!. نخوندم یا خوندم یادم رفت; نیدونم :cheesygri.
اقا ویدئوی این Subject ZERO رو ببینید خواهشا. کرکترش خداست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر