Mass Effect 2 | Xbox360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه

123061_hs.jpg

با وجود اينكه استوديو BioWare توسط EA خريداري شده اما اين استوديو هنوز نظر خودش براي بازي MASS EFFECT عوض نكرده و اين 3 گانه هنوز در انحصار 360 هست.

Matt Atwood يكي از مسوئلان اين استوديو در اين مورد ميگه : ما معتقد هستيم اين بازي هنوز براي 360 انحصاري خواهد بود حداقل براي يك مدت زمان كوتاه
ما هنوز بر روي جزئيات كار ميكنيم اما ما رابطه بسيار عالي با Microsoft داريم .
بعد از اينكه مدت زمان انحصاري براي 360 تمام شد ميتونيم Mass Effect 2 براي PC پيش ببريم
در مورد Mass Effect 2 اطلاعات زيادي نيست اما رئيس BioWare يعني Greg Zeschuk در مورد اين بازي ميگه : Mass Effect 2 يك بازي فوق العادست و ما سعي كرديم تكنولوژي و ابزراي رو كه در اين بازي استفاده كرديم بسيار بهتر از نسخه اول باشه.

Update
مدیر ارشد bio ware در گفتگویی که دیروز با سایت Video Gamer انجام داد این اطلاعات را داد.

123095_hs.jpg

آیا این شماره با شماره ی اولش ارتباط داره؟ خوب جوابهای واقعا مهیجی برای این سوال هست.
من فکر میکنم که مردم مبهوت میشن و البته منظور من ترساندن مردم نیست.
تیم ما داره رو نوشتن داستان بازی به خوبی کار میکنه که یکراست از آغاز ME 2 سرچشمه میگیره.
و مردم وارد ترس میشن.داستان بازی شماره ی دوم این عنوان چطوری هست؟ آقای Atwood تایید کرد که ME2 داستان اصلی رو ادامه میده و به عنوان یک مقدمه یا episode نیست.
در رابطه با داستان هم توضیحاتی هست ولی بهتر اینه که خودتون بازی کنید چون شما یک تجربه ی کامل رو بدست میارید که بیشتر از یه مقدار است . و البته چیزهایی در این بازی است که مردم انتظارش رو ندارند.
در رابطه با کارکنانتون و کاراکترهای بازی ، بازیکنها میخواهند چیزهایی بدونند یعنی میشه گفت که برای اینها باید یکم صبر کنند؟ آقای آتوود به ما اطمینان داد که Bio Ware داره روش کارمیکنه.
و تا اونجا پیشرفت رفت که وقتی این سوالها را پرسیدیم آقای آتوود گفتند که من نمیخوام به شما چیزهای ویژه ای که در این بازی اتفاق می افته رو بگم البته این حرفها را با کمال احترام گفتند.

ولی من یک چیزهایی را به شما میگم آن هم این است که شما از دیدن دوباره ی این بازی خیلی خوشحال میشید چه با کاراکترهای اصلی چه با کاراکترهای دیگر رو برو بشید.
کاراکترهای دیگر نقشهای خیلی مهمی رو ایفا میکنند و همچنین در این بازی اقوام و ملتهای بسیاری وجود دارد که شما آنها را قبلا ندیدید.

باتشکر از دوست عزیزم کسری و رسول جان.

PLATFORMS
29f9lsg.png
20k94ir.png

DEVELOPER
1pijig.png

PUBLISHER
1g6oic.png

GENRE | RPG / Third Person Shooter
OFFICIAL WEBSITE | masseffect.bioware.com
OFFICIAL TWITTER | masseffect.bioware.com/home/twitter/
OFFICIAL FACEBOOK | masseffect.bioware.com/home/facebook/
ORIGINAL NEOGAF HYPE THREAD | http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=372442

RELEASE DATES | US: January 26th, 2010 – EU: January 29th, 2010 – Steam Unlock (PC) : January 28th, 2010

RATINGS
2hf18cy.png
1zyzqy9.jpg

XBOX 360 ACHIEVEMENTS | 50 Achievements with a total of 1000 points*contains spoilers

پیروز و بهروز باشی

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
و باز هم فری با یک تاپیک جدید بر می گردد. دستت درد نکنه:biggrin1: راستی برای Prototype تاپیک نداریم ها. داریم؟ خلاصه دست به کار شو. ممنون

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یه چیزی هم من بگم اطلاعات عمومیتون بره بالا:D توی تیزر اولی که از بازی اومد نشون داده میشد البته روی یه جور مپ که شپرد مرده. ولی خوده سازنده ها به تازگی گفتن زنده است و توی بازی هم حضور داره توی این OXM هم کلی اطلاعات فاش شده و گفتن که رسما شپرد هست توی بازی اطلاعات رو هم تا چند ساعت اینده میزارم توی سایت.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با تشکر از استاد ممد ( Death Proxy )

اطلاعاتی که در شماره اخیر OXM منتشر شده بود در اینترنت درج پیدا کرده است و تعدادی از سایت ها این اطلاعات را پخش کرده اند. به نظر میرسد که قرار است که قبل از عرضه ME2 یک DLC برای نسخه اول عرضه شود و به گفته مسئولان Bioware این DLC اخرین چیزی هست که بین نسخه اول و دوم عرضه میشود. همچنین گفته شده است که احتمال فراوان ME2 در E3 امسال به نمایش در خواهد امد.

masseffecta22.jpg

- شما در نسخه دوم کنترل شپرد را بر عهده دارید ولی گفته نشده است که این کنترل چه مقداری طول خواهد کشید.
- یک کرکتر جدید به نام Thane که Assassin هست احتمال زیاد به گروه شما میپیونده.
- گفته شده است که داستان بازی ادامه شماره اول خواهد بود و اتفاق هایی که بعد از پایان شماره اول روی خواهد را شرح میدهد.
- قرار است یک وسیله نقلیه جدید به بازی اضافه شود و کلا کنترل وسایل نقلیه ارتقا پیدا کند. همچنین این وسیله نقلیه جدید از Mako بهتر است!
- سیستم Inventory بازی دچار تغییراتی شده است.
- دیگر شاهد تاخیر در بارگذاری بافت ها نخواهیم بود.
- نژاد هایی مانند Volus و Elcor در این شماره از عمق بیشتری برخوردار هستند.
- انتخاب ها بیشتر از گذشته در بازی تاثیرگذار هستند و همچنین تعداد انها بیشتر شده است. همچنین گفته شده است که ممکن است انتخاب ها نسبت به قبل تاثیر بیشتری بر روی مرگ کرکتر ها بگذارند.
- پایان بازی جذاب تر و معنا گرا تر از قبل خواهد بود.
- اسلحه های بیشتر، نژاد های بیشتر، افراد جدید و بیشتر برای گروه شما
- همچنین گفته شده است بعضی از افراد گروه، لوکیشن و اسلحه های قبلی نیز در بازی حضور دارند.

تمام اطلاعات برگرفته از منابع اینترنتی هستند و هنوز این جزییات کاملا تایید نشده اند.

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
من این بازی رو انجام ندادم ( یعنی یکش رو ) اگه میشه یکی در مورد سبک بازی یه توضیحی بده .
سلام سیواش
به چقدر خوب چه تفاهمی متالیکا کرک البته من جیمز رو دوست دارم . :evil:
بازیش بد نبود 8 از 10 لیاقتش بود ولی این دوش مثل اینکه قرار بترکونه . :devil:

• Like
Reactions: Hosein M

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,036
نام
محمد امین
بچه ها یکمی دیر به فکر تشکر از فریدون افتادین (این تاپیک رو پار سال زده)

بازی بخش مولتی پلیر داشته باشه بقیش اصلا مهم نیست..

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
قسمت اول این بازی واقعاً زیبا بود و فکر نمی کنم در زمان خودش بازی هم سطح این بازی بوده باشه ! امیدوارم برخی از نواقص موجود در قسمت اول ( که از برخی باگها آنهم در گرافیک بازی فراتر نمی رفت ) رفع بشه و در قسمت دوم شاهد یک داستان ، گرافیک ، گیم پلی و طراحی زیباتر باشیم !

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
شماره یک بازی که به نظر من عالی بود...
تنها مشکل بازی آسونی بیش از حد اون بود که شما تنها میتونستید با دنبال کردن ماموریت های اصلی بازی رو به راحتی به پایان برسونید...
منظورم اینه که نیازی به انجام ماموریت های فرعی برای گرفتن Level نبود و همین مسئله برای یک بازی RPG خوب نیست...

من که بیصبرانه منتظر شماره جدیدم... امیدوارم که شخصیت منفی شماره یک بازی (اسمش الان یادم نیست) برگرده...
خیلی شخصیت جالبی داشت...

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
من که بیصبرانه منتظر شماره جدیدم... امیدوارم که شخصیت منفی شماره یک بازی (اسمش الان یادم نیست) برگرده...
خیلی شخصیت جالبی داشت...
منظورت سارنه؟(اساتيد درست مي گم؟)
جدا از اون اميدوارم برا ps3 نياد و بهترين نقش افريني سال شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر