Tales Of Vesperia

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه

tales-of-vesperiatn_.JPG

چندی پیش Bandai Namco عنوان جدید Tales Of Vesperia که در سبک RPG ست را برای Xbox360 معرفی و تائید کرد.
00711224.jpg
Tales Of Vesperia که از گرافیک زیبا و خوش ابُ رنگ بهرمنده، توسط Namco Tales Studio در حال ساخت است. سازندگان بازی در مورد گیم پلی گفته اند از سیستم EFR-LMBS استفاده خواهد شد که کوچک شده Evolved Flex-Range Linear Motion Battle System میباشد.
Tales Of Vesperia ماجرای دو سلحشور جوان به نامهای Yuri و Flynn است که هر یک به دنبال اهداف خود در سفر پرماجرائی قرار میگیرند.

طراحی شخصیتها بر عهده Kōsuke Fujishima میباشد که عناوینی مثل Tales of the Abyss و Tales of Symphonia اشاره کرد. نویسنده داستان جناب Motoi Sakuraba است.
جناب Yoshito Higuchi کارگردان اصلی و تهیه کننده این اثر هستند.

اگر مثل ES انحصار زمانی بود و بعد برای کنسولهای دیگه هم عرضه شد تعجب نکنید.
رابطه خیلی خوبی بین Bandai Namco و MGS بجود امده :biggrin1:.

پیروز و بهروز باشید

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من یه دویل می کرای بازی کردم عمرا دیگه بازیهایی رو که بازیسازهای ژاپنی بسازن بازی نمیکنم البته به
سن و سال منم نمیخوره:biggrin1:(فکر نکنی 70سالمه ها 23سالمه همش:biggrin1:)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من یه دویل می کرای بازی کردم عمرا دیگه بازیهایی رو که بازیسازهای ژاپنی بسازن بازی نمیکنم البته به
سن و سال منم نمیخوره:biggrin1:(فکر نکنی 70سالمه ها 23سالمه همش:biggrin1:)
معراج جون این بازی با DMC 4 خیلی فرق داره. اول اینکه Action-RPG یه، دوم اینکه احتمالا برای سنین پائین ( E ) در نظر گرفته شده :biggrin1:.
خلاصه دارن برای هم سن و سالهای من و شما میسازن :cheesygri.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اين سيستم كه گفتي فريدون چيه؟
سبك بازيش كه از اين يكي من بزنم يكي تو بزن؟ نوبتي نيست؟
در هر صورت من اين بازي رو ميگيرم خيلي قشنگه :love:

پ.ن : قرار گذشته بوديم با كليف يك بازي تو اين سبك بسازيم ولي حالا كه نامكو قبول كرد كشيديم كنار برسيم به همون بازي هاي M ...

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
معراج جون این بازی با DMC 4 خیلی فرق داره. اول اینکه Action-RPG یه، دوم اینکه احتمالا برای سنین پائین ( E ) در نظر گرفته شده :biggrin1:.
خلاصه دارن برای هم سن و سالهای من و شما میسازن :cheesygri.

اولا این بازی هنوز نیومده که بخوان درجه بدن . ثانیا اگرم باشه TEEN هست نه Everyone .
درسته به سن منو شما نمیخوره ولی J-RPG چیز دیگس :love:
مثل Eternal Sonata که خدا بود :love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اولا این بازی هنوز نیومده که بخوان درجه بدن . ثانیا اگرم باشه TEEN هست نه Everyone .
درسته به سن منو شما نمیخوره ولی J-RPG چیز دیگس :love:
مثل Eternal Sonata که خدا بود :love:
استاد اگر بازی نیومده که درجه نداره، پس چرا شما میگی TEEN.
در کل موافقم. :biggrin1:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
باز میگن این ژاپنی ها چرا پیشرفته هستند
a03cbf1e_2.gif

همینه دیگه :love:

این انحصاری برای 360 هست یا برای ps3 هم میاد ؟
AddEmoticons12628.gif

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
خب ... نمردیم و یه Dragon Quest Clone هم روی X360 دیدیم ! از روی تصاویر و سیستم مبارزات که میشهToV رو با DQ مقایسه کرد ولی عنوان نامکو بندای بجای اسکوایر انیکس یه جورایی آدم رو میترسونه ولی وقتی سابقه نامکو در این سبک رو با Eternal Sonata بررسی می کنیم ، امیدوار می شویم که شاهد یک بازی فوق العاده زیبا همراه با کارگردانی هنری بی نظیر خواهیم بود.
راستش رو بخواهید من هنوز هم باور نمیکنم که بشود یک داستان واقعی و سرگذشت یک آهنگساز مشهور فرانسوی را در یک J-RPG به این خوبی ادغام کرد ... کاری که نامکو بندای به زیبایی هر چه تمام تر در مورد زندگینامه ی چارلز فرانکویس چاپین انجام داد و با استقبال هم روبرو شد.
حقیقتش اینکه من هنوز هم از اون مونولوگ هایی که بعد از 4 ساعت بازی کردن اترنال سوناتا دیدم شوکه هستم.

استاد اگر بازی نیومده که درجه نداره، پس چرا شما میگی TEEN.
درود ...
فریدون جان ، اینگونه بازیها بعلت خشونت فانتزی شون ، ذاتا" عنوان Teen می خورند ! یه جورایی میشه گفت این درجه خوراک J-RPG های کلاسیک و فانتزی است !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
درود ...
فریدون جان ، اینگونه بازیها بعلت خشونت فانتزی شون ، ذاتا" عنوان Teen می خورند ! یه جورایی میشه گفت این درجه خوراک J-RPG های کلاسیک و فانتزی است !
اول باید بخاطر صحبتهای بالا اذت تُشکُر کنم :biggrin1:. دوم اینکه فهمیدم اشتباه کردم، و برای ماس مالی کردنش با Black Rose عزیز شوخی کردم :blushing:.
این انحصاری برای 360 هست یا برای ps3 هم میاد ؟
END_BOY جان فعلا که انحصاری ست وای شاید بعدا چرا!! :biggrin1:.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تاریخ انتشار Tales of Vesperia
در Microsoft's Xbox 360 RPG Premiere 2008 press conference در Tokyo شرکت Namco Bandai اعلام کرد که بازی Tales of Vesperia به صورت انحصاری برای 360 در تاریخ August 7, 2008 در ژاپن عرضه میشود.
همچنین این بازی در اروپا در سال 2009 منتشر میشود.
Yoshito Higuchi تهیه کننده این بازی اعلام کرد که playable demo این بازی در نهایت در این ماه در XBL قرار میگیرد.

ممنون از محمدجون :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر