Bioshock 2 | Xbox360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه

بـــله، رسما تائید شد توسط Take Two. ادامه شاهکاره Bioshock توسط استدیو تاسیس 2K Marin در حال ساخته است که در Q4 سال مالی 2009 منتشر خواهد شد خواهد شد. ( بین August تا October ).
Bioshock 2 برای Xbox360 و PC درنظر گرفته شده ( :biggrin1:).
*-*-*-*-*

نکته جالبش اینجاست که Irrational Games سازنده اصلی ( که الان دیگه اسمش عوض شده و به 2K Boston/2K Australia معروفه ) دارن چی کار میکنن!!. اصلا چرا خودشون ادامه ش ندادن؟.

منتظر خبرهای جدید و بهتر هستیم :love:.

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
فريدون جان مهم اين هست كه KEN LEVINE عزيز هنوز مقام LEAD DESIGNER بازي رو داره و اين خودش يه خبر بسيار خوب هست تا اين كه مطمئن بشيم اين بازي هم بازي بزرگي خواهد بود

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
slipknot_ghost جان چند مورد هست که میشه از همین الان همه رقمه روی Bioshock 2 حساب کرد:

1). جناب KEN LEVINE که LEAD DESIGNER این اثر ـه.
2). سابقه بسیار خوبه T2 که تا الان بازی های متوسط و بد منتشر نکرده.

:biggrin1:.

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
نکته جالبش اینجاست که Irrational Games سازنده اصلی ( که الان دیگه اسمش عوض شده و به 2K Boston/2K Australia معروفه ) دارن چی کار میکنن!!. اصلا چرا خودشون ادامه ش ندادن؟.
بنابر مطالب مختلف (البته در حد شایعه) تیم bioshock دوست نداشتند با لیواین همکاری کنند, حداقل روی پروژه bioshock 2, گفته میشد علت این موضوع عصبانیت کارکنان سر موضوع تصاحب irrational بود.
و البته اینو بگم که در استودیو تازه تاسیس 2k marin هم برخی از کارکنان irrational حضور دارند.
بنابر گفته های غیر رسمی پروژه بعدی آنها نسخه جدید از بازی X-Com خواهد بود.
فريدون جان مهم اين هست كه KEN LEVINE عزيز هنوز مقام LEAD DESIGNER بازي رو داره و اين خودش يه خبر بسيار خوب هست تا اين كه مطمئن بشيم اين بازي هم بازي بزرگي خواهد بود
با تمام احترامی که برای لیواین قائل هستم ولی در نهایت فکر میکنم bioshock حاصل کار تیمی irrational بود, حاصل تمام تجربیاتی بود که این تیم در طول ده سال تاسیسش از بازی هائی مثل System Shock 2 یاد گرفته بود. کاش استودیوهای مستقل مثل این و ILE پول کافی داشتند تا بتونن به کارشون ادامه بدن. البته بهتره اینقدر حق بجانب صحبت نکنم و بگم یه کسانی مثل خودم که به piracy کمک میکنند در تصاحب این استودیوها نقش دارند.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
موافقم مصطفی جون. مستقل نبودن باعث میشه بازیساز مجبور بشن مثل همین Bioshock چند قسمتش رو سانسورکنن که چی، جناب ناشر "خوشش" نیامده. از طرفی اگر LEVINE موافقت نمیکرد، شاید Bioshock عرضه نمیشد و شاید irrational نابود میشد ( در هر حال همون موقع هم نیمه جان بود irrational اگر اشتباه نکنم ).

پ.ن. زنده و فعال بودن با یک یک نام دیگه، خیلی بهتر از محو شدن از صحنه روزگاره :biggrin1:.

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
باید هم نسخه اول این بازی خوب میشد , چند سال روی این بازی کار شده بود و هی تاخیر می خورد! و تنها یک بازی نبود یک اثر هنری بود.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
دروود
سعيد ( OSOS ) چه خبره 500 تا تاپيك زدي هر بازي كه اعلام بشه سريع يه تاپيك باز ميكني:cheesygri

Ken بايد فيلم ساز ميشد . BS واقعآ شاهكار بود .

joey jordison

کاربر سایت
Aug 4, 2007
21
سلام
تشکر می کنم از تاپیکتون
من عاشقانه بازی bioshock رو می پرستم و سوالی دارم از شما موضوع این قسمت در رپچر اتفاق می افته یا جایه دیگه ای هست چون در ارتورکهایی که اخیرا از این بازی منتشر شده هیچ خبری از دنیای زیبای رپچر و زیر اب نبود:(

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام
تشکر می کنم از تاپیکتون
من عاشقانه بازی bioshock رو می پرستم و سوالی دارم از شما موضوع این قسمت در رپچر اتفاق می افته یا جایه دیگه ای هست چون در ارتورکهایی که اخیرا از این بازی منتشر شده هیچ خبری از دنیای زیبای رپچر و زیر اب نبود:(
از BS2 ارتورک امده!!
فرق خاصی نمیکنه کجا باشه، مهم اینکه ایده های سازندگان توسط ناشر سانسور نشه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
توجه: اقایون خونسرد باشید، فعلا خبر خاصی نیست، یه وقت شور حسینی برتون نداره :biggrin1:.

به تازگي يك اگهي شغل يابي توسط سازنده هاي BioShock 2 يعني 2K Marin اعلام شده كه ميتوان گفت با اين اگهي ميتوان انتظار داشت بازي براي PS3 هم عرضه شود .
طبق اين اگهي گفته شده كه نيازمند به كساني هست كه سابقه كار بر روي بازي هاي كنسولي رو داشته باشند (Xbox, Xbox360, PlayStation2 or PlayStation3) . اما قضيه زماني جالب تر ميشه كه گفته ميشه كه فرد مورد نظر بايد تجربه كار بر روي PS3 رو داشته باشه .
نقل قول:
Playstation3 experience is required,
و البته گفته شده كساني كه با Unreal Engine 3 كار كردند ارجع تر هستند. هر چند اين يك اعلام رسمي توسط 2K Marin براي عرضه BioShock 2 براي ps3 نيست اما ميتونه نقشه اونها رو در رابطه با اين بازي باشه.
:biggrin1:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
توجه: اقایون خونسرد باشید، فعلا خبر خاصی نیست، یه وقت شور حسینی برتون نداره :biggrin1:.

به تازگي يك اگهي شغل يابي توسط سازنده هاي BioShock 2 يعني 2K Marin اعلام شده كه ميتوان گفت با اين اگهي ميتوان انتظار داشت بازي براي PS3 هم عرضه شود .
طبق اين اگهي گفته شده كه نيازمند به كساني هست كه سابقه كار بر روي بازي هاي كنسولي رو داشته باشند (Xbox, Xbox360, PlayStation2 or PlayStation3) . اما قضيه زماني جالب تر ميشه كه گفته ميشه كه فرد مورد نظر بايد تجربه كار بر روي PS3 رو داشته باشه .
نقل قول:

و البته گفته شده كساني كه با Unreal Engine 3 كار كردند ارجع تر هستند. هر چند اين يك اعلام رسمي توسط 2K Marin براي عرضه BioShock 2 براي ps3 نيست اما ميتونه نقشه اونها رو در رابطه با اين بازي باشه.
:biggrin1:
دعا كنيد براي ps3 نياد.:baby::baby::baby:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,105
درود ب همه

بـــله، رسما تائید شد توسط Take Two. ادامه شاهکاره Bioshock توسط استدیو تاسیس 2K Marin در حال ساخته است که در Q4 سال مالی 2009 منتشر خواهد شد خواهد شد. ( بین August تا October ).
Bioshock 2 برای Xbox360 و PC درنظر گرفته شده ( :biggrin1:).
*-*-*-*-*

منتظر خبرهای جدید و بهتر هستیم :love:.

بایوشاک2 ؟!!!:biggrin1: یکش که واقعا محشر بود.:love: یکی از بهترین بازیهایی که تا حالا بازی کردم.

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
من که مطمئنم که برای ps3 نمی اید مگر ماکروسافت مغز خر خورده این بازی را انحصاری نکند مطمئن باشید اگر این برای ps3 یاید پس حتما تا 3 الی 4 ماه دیگه بازی mgs4 برای xobx360 هم می اید اگر نیاید بایوشاک2 هم نمی اید ولی عجب شایعهای پخش شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر