تبادل بازي بين اعضاي سايت بازي سنتر !

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستان
نمي توانم حدس بزنم كه از چه سني بازي با PC , PS2 , Xbox يا كنسولهاي ديگر را شروع كرديد ، اما من اگر دروغ نگفته باشم از 7 سالگي شروع به بازي كردم.يادش بخير...اون موقع خونه ي يكي از فاميل ها آتاري 2600 و ميكرو ( NES ) ديدم و مي دانيد كه بچه هر چيزي چشمش را گرفت هر چقدر هم كه نصيحتش كني آخرش با زور مجبورت مي كنه اون چيز رو برايش بخري.خلاصه با شروع تابستان آن سال و گرفتن كارنامه ؛ براي پدرم در يك تكه كاغذ نوشتم كه لطفا" برايم يك ميكروب بخر ! :) آخه فكر مي كردم اون ميكروب كه در علوم تجربي خواندم و اين ميكرو يكي هستند.
به هر حال من با نوارهاي ( الان بهش ميگن كارتريج ) ميكرو مانند Super Mario Bros ، Ninja Turtles ، فوتباليست ها ، Donkey Kong ، Tetris و هزار تا بازي ديگر كه در حافظه ي NES ام بود بزرگ شدم تا اينكه پس از سال دوم دبيرستان يك كامپيوتر خريدم كه زمينه را فراهم كرده تا در جمع بهترين گيمرهاي ايران حضور پيدا كنم و افتخار مي كنم كه مي توانم همصحبت نه چندان بدي براشون باشم.
البته من بين اين وقفه زماني 10 ساله از كنسولهاي ديگر غافل نبودم و اكثرا در كلوپ ها يا منزل فك و فاميل با آتاري 2600 ، Genesis ، PSone توانستم شاهكارهايي مانند River Raid ، الون 3 ، شورش در شهر 1 و 2 ، ورلد ساكر را تجربه كنم.شايان ذكر است من اوايل سال تحصيلي پيش دانشگاهي يك PS2 هم خريدم ولي متاسفانه حدود دو هفته پيش بر اثر ضعيف و قوي شدت ولتاژ برق ، ظاهرا" سوخت و ديگر كار نمي كند.
اميدوارم خسته نشده باشيد ولي من همه ي اين حرفها را براي اين زدم كه يك پيش درآمد باشد بر دليل وجود اين توپيك . ماحصل حرفم هم اينست كه شما هر چقدر هم تجربه تان در زمينه ي بازيخوري زياد باشد ، شايد باز هم بعضي بازيهاي شاهكار وجود داشته باشند كه تابحال به دلايل متفاوتي نظير ناشناخته بودن اين بازي در ايران ، دسترسي سخت به بازيهاي كامپيوتري در سالهاي پيش بخاطر كم بودن عرضه كننده هاي ايراني و دلايل ديگر ؛ موفق نشده ايد آنها را امتحان كنيد و به هر آرشيوي هم كه سر زديد نتوانستيد آن بازي را پيدا كنيد.براي مثال باز هم خودم را انتخاب مي كنم.من [ احمق ] تا چند وقت پيش فرصت نكرده بودم اين چند بازي را انجام بدهم :
Tomb Raider 1 & 2 - Monkey Island 1 - Escape From Monkey Island - Broken Sword 3 - MGS 1 - Devil May Cry 1 - Viewtiful Joe 1 & 2 - Dark Cloud 2 و ...
آرزو مي كنم مديران با دلايل من موافق باشند. كار اين توپيك مانند كار توپيك تبادل DvD بين اعضاي بازي سنتر باشد و براي همين نام آن هم تاحدودي وامدار آن توپيك مي باشد.
اگر مديران عزيز مخالفتي نداشتند ، دوستاني كه مايل به تبادل بازي ( چه قديمي و چه جديد ) هستند آرشيو Game خود در زمينه هاي PC ، PS2 ، PSone ، Xbox و كنسولهاي ديگر بصورت يك Text Documents ذكر كنند.چون آرشيو من كاملا" در ذهنم نيست ، آنرا در ارسال بعدي ام ذكر مي كنم.
در پايان به 3 اصل اساسي اين توپيك اشاره مي كنم :
1- اين توپيك صرفا" براي تبادل بازي بين اعضاي سايت بازي سنتر شكل گرفته است.پس در مورد فروش بازي به همديگر فقط و فقط از طريق ارسال پيام خصوصي اقدام كنيد.
2- مديران سايت بازي سنتر هيچ مسئوليتي در زمينه ي بازيهاي مبادله شده ندارند.
3- بازیهایی که مورد مبادله قرار می گیرند باید توسط تحویل دهنده تست شوند و مشخصات سیستم اجرایی مورد نیاز بازی قبلا از سوی تحویل دهنده به شخص تحویل گیرنده اعلام شده باشد.
موفق باشید ;)

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
Rating - 100%
35   0   0
سلام ...
من يكسري از بازي هاي PSone را ميخوام هركي داشت خبرشو بده ...

Metal Gear Solid 1 ... 2CD
Ace Combat 3 ... 2CD
Final Fantasy 7
Final Fantasy 8
Chrono Cross
Vagrant Story
Odd World 1 , 2

ممنون.

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
Rating - 0%
0   0   0
بچه ها من این بازی ها رو دارم.همه رو J میاد.:

1.call of duty 3(PAL
2.Moto GP 06
3.condemned(PAl
4.deadrising
5.wining eleven 9(UC
6.NBA 2k7(UC
7.Forza 2
8.Dead Or Alive 4
9.Saints Row
10.ICON
اگر کسی بازی lostplanet و Fight Night Round 3 یاBurnout Revenge یا FEAR رو داره با هم عوض کنیم

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Rating - 0%
0   0   0
سلام حامد
بیشتر این بازی ها را مسعود جان دارند.البته من هم دو-سه تایی را همینجا میتونم برایت جور کنم ولی اگر مسعود کامل لیست رو داشت دیگه از اون بگیر.فضولی نباشد...میخوای روی PSP بازی کنی دیگه ؟

-----------

Capitan Rayan ! اگر می خواهید پست بدهید اول فکر کنید بعد پست خودتون رو بفرستید.شما اول گفتی اون بازی ها رو داری.چند دقیقه بعد اومدی میگی اینا هم اضافه شد.چند ساعت بعد اومدی میگی اینا رو میخوام...این چه وضع پست دادن است ؟

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
Rating - 0%
0   0   0
سلام ...
من يكسري از بازي هاي PSone را ميخوام هركي داشت خبرشو بده ...

Metal Gear Solid 1 ... 2CD
Ace Combat 3 ... 2CD
Final Fantasy 7
Final Fantasy 8
Chrono Cross
Vagrant Story
Odd World 1 , 2

ممنون.
من اینا رو دارم :
Final Fantasy 7
Final Fantasy 8
Chrono Cross
Odd World ... 2cd
مگه فقط یه دونه Odd World واسه PS1 نیومده ؟

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
Rating - 0%
0   0   0
حامد این سام و مکس من چی شد؟
------------لیست من----------------------------
FPS:HALO2(DVD)-Doom3-HALO-PAINKILLER-PARIAH_MEDAL OF Honor Allied assault-Call of duty2-Brothers in Arms Road to hill30-Earned in Blood-Far cry-SWAt4-Battlefield2-Oblivion
-Quake4-King kong-Serious Sam2-project snowblind-Rainbowsix Vegas-GRAW2

Strategy:Civilization4-Age of Empires3-Command and conquer generals-command and conquer red alert2-command and Conquer3 Tiberium Wars-Company of Heroes-Warhammer4000 Dawn of war-

Third person shooter And Survival horror and RPG:Resident Evil4(DVD)-Resident evil3-Resident Evil2-Resident Evil1-Dino Crisis2-Onimusha3-Metal gear2(DVD)-FABLE-Devil may Cry3-/**-Hitman Blood money-Hitman Silent Assasin-Dungeon Siege2
Prince of persia 2&3-Silent Hill4-Lost Planet:Extreme Condition

platform:only Rayman raving rabbids and TMNT

Racing:NFS carbon-DiRT

Football:Fifa07-06-05-PES5-6 \ Uefa Champions league 06-07-World Cup germany

Adventutre:Syberia2-Penumbra Overture-SaM & Max:Culture Shock]]

آخرین ویرایش:

s115rz

کاربر سایت
Aug 31, 2007
6
Rating - 0%
0   0   0
سلام به رفقا
من بازي BLACK MIROR رو فارسي شده مي خوام . ممنون مي شم اگه كسي داره به اين آدرس ميل بزنه يا همينجا بنويسه كه من خبر دار بشم.
آدرس اي ميل من: s115rz@gmail.com
ضمناً من متاسفانه فقط چن تا بازي بيشتر ندارم.(PC)
NEVERHOOD
SYBERIA2
SILENT HILL4
NIBIRU
ECHO
THE SECRET OF DA VINCI
THE DAVINCI CODE
البته من يه سري تقريباً كامل از خيلي از بازيهاي AMIGA(آميگا) دارم كه قديميا مي دونن چه لعبتي بود.اين بازيها تماماً قابل اجرا روي پي سي هستن. در مورد اونا در خدمتم.

آخرین ویرایش:

hesamps3

کاربر سایت
Feb 7, 2007
110
نام
sas
Rating - 0%
0   0   0
سلام
من يه تعداد بازي برام اوردن با چاپ روي ديسک و نميدونم چه نوع ديويديه
absolute blazing infinity
tenchuz
pirates of the caribbean 3
shrek 3
armored core4
vampire rain
bioshock
crackdown
jade empire
spiderman 3
transformers
war tech
saints row
hour of victory
panzer dragoon
rumble roses
tomb raider legend
over g fighters
rainbow six vegas
n3
ضمنا قاب نداره و مثل ps2 جلد داره
ضمنا کاملا نو هستند
ريجنشون يا فري يا جي
با هم 50 تومن جدا دونه ای 3 تومن
تعويض هم مي کنم با:
sc double agent
virtua tennis 3
dead or alive 4
call of duty 3
viva pinata
WWE Smack Down VS. Raw 2007
FIFA 07
Battlefield 2: Modern Combat
Perfect Dark Zero
Far Cry : Instincts Predator
Kameo Elements Of Power
BattleStations Midway
Guitar Hero 2
Command & Conquer 3 Tiberium Wars
Flatout Total Carnage
NASCAR 08
Stuntman
Medal Of Honor : Airborne
MotoGP 07

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
Rating - 0%
0   0   0
سلام
من يه تعداد بازي برام اوردن با چاپ روي ديسک و نميدونم چه نوع ديويديه
absolute blazing infinity
tenchuz
pirates of the caribbean 3
shrek 3
armored core4
vampire rain
bioshock
crackdown
jade empire
spiderman 3
transformers
war tech
saints row
hour of victory
panzer dragoon
rumble roses
tomb raider legend
over g fighters
rainbow six vegas
n3
ضمنا قاب نداره و مثل ps2 جلد داره
ضمنا کاملا نو هستند
ريجنشون يا فري يا جي
با هم 50 تومن جدا دونه ای 3 تومن
تعويض هم مي کنم با:
sc double agent
virtua tennis 3
dead or alive 4
call of duty 3
viva pinata
WWE Smack Down VS. Raw 2007
FIFA 07
Battlefield 2: Modern Combat
Perfect Dark Zero
Far Cry : Instincts Predator
Kameo Elements Of Power
BattleStations Midway
Guitar Hero 2
Command & Conquer 3 Tiberium Wars
Flatout Total Carnage
NASCAR 08
Stuntman
Medal Of Honor : Airborne
MotoGP 07

قضیه اون jade empire چیه ؟اگه j هست و روی dvd9 الانه که همه بریزن رو سرت

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Rating - 0%
0   0   0
حسام ، من Jade Empire , Vampire Rain , Tomb Raider Legend , Over G Fighter رو میخوام.بازیهای خودم کم هستند و همشون جز MoH : Airborne رو لازم دارم.میتونی دو هفته ای صبر کنی تا اینایی که میخوام و NGB پولشون رو واریز کنم حسابت ؟

راستی میگم از بازیهای خوبی مثلِ Jade Empire , Ninja Gaiden Black ایمیجی چیزی بگیر یا دیسک سورس را نگه دار و از رویش رایت بزن.این بازی ها اصلا" گیر نمیایند و هر کس این دیسک مالزی هات رو بگیرد ممکنه بیاد همینجا 2 برابر قیمتی که بهش دادی رایتی اش رو بفروشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر