تبادل و فروش بازیهای کپی (نو و دست دوم) در شیراز

M.B

کاربر سایت
Feb 15, 2008
144
;)سلام به عزیزان شیرازی.من این تاپیک رو زدم تا بچه های شیرازی هم بتونند بازیهای نو یا دست دوم خودشون رو اینجا برای فروش یا تبادل بذارن;)

من خودم بازی Frontlines Fuel of war رو میخوام.اگه کسی برای فروش یا تبادل داره بگه.................:love:

آخرین ویرایش:

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
فروش گیم

;)سلام به عزیزان شیرازی.من این تاپیک رو زدم تا بچه های شیرازی هم بتونند بازیهای نو یا دست دوم خودشون رو اینجا برای فروش یا تبادل بذارن;)

من خودم بازی Frontlines Fuel of war رو میخوام.اگه کسی برای فروش یا تبادل داره بگه.................:love:

من گیم های دسته دو 360 رو 3000 تومان میفروشم خریداری؟ /:)

bahramsony2006

کاربر سایت
Dec 24, 2006
215
نام
بهرام فرخی زاده

تا چند هفته ی دیگه 360 خریدم
مشتریت میشیم!!
راستی بازی های قدیمی 360 داری؟؟:biggrin1:

M.B

کاربر سایت
Feb 15, 2008
144
DVD مالزی با چاپ واضح رنگی من خودم 15000 تومان خریدم
Gears os war
Rinbow six
call of duty3
,...
غیر مالزی هم دارم با قاب
اونارو میدم 2000 تومان شما مشتری باش کمتر هم حساب میکنیم;)
یه قرار بذار بیام Gears of war ات رو ببینم.;)
بازی دیگه چی داری؟لیست بازیهاتو برام بفرست...............

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,785
کلا همه بازیهای جدید که میاد رو میخوام البته از تهران میشه سفارش داد ولی بانک رفتن و کارهای دیگش حوصله میخواد که من ندارم.کسی نیست اینترنت پر سرعت داشته باشه بهش سفارش بدم برام بر داره؟ اینطوری راحتتره
شرمنده شما فامیلتون گودرزی نیست؟

M.B

کاربر سایت
Feb 15, 2008
144
کلا همه بازیهای جدید که میاد رو میخوام البته از تهران میشه سفارش داد ولی بانک رفتن و کارهای دیگش حوصله میخواد که من ندارم.کسی نیست اینترنت پر سرعت داشته باشه بهش سفارش بدم برام بر داره؟ اینطوری راحتتره
شرمنده شما فامیلتون گودرزی نیست؟
کسی که همچین کاری رو نمیکنه.(چون برای دانلود 1روز طول میکشه)
نه فامیل من گودرزی نیست.

ALIZAMANSANI

کاربر سایت
Sep 2, 2008
1
خريدار بازي اكس باكس 360

سلام
من بازي هاي اكس باكس 360 شما رو خريدارم هر چند تا كه باشه هركي در شيراز قصد فروش داره با شماره 09354350551 با من تماس بگيره .علي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر