Battlefield: Bad Company - X360 version

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
کلا از بازی خوشم نیومد.
نمی دونم چطور منظورمو برسونم ولی به نظرم کارایی که باید تو یه بازی انجام داد تا بازی لذت بخش باشه توش نیست.
فیزیکش هم گرچه خوبه اما خردشدن در و دیوار رو نشون نمی ده.همه جا گرد و خاک می شه بعد یهو می بینی یه سوراخ به وجود اومده.ولی بازم خیلی خوبه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
کلا از بازی خوشم نیومد.
نمی دونم چطور منظورمو برسونم ولی به نظرم کارایی که باید تو یه بازی انجام داد تا بازی لذت بخش باشه توش نیست.
فیزیکش هم گرچه خوبه اما خردشدن در و دیوار رو نشون نمی ده.همه جا گرد و خاک می شه بعد یهو می بینی یه سوراخ به وجود اومده.ولی بازم خیلی خوبه.
سلام
کیاوش منم دقیقا همین نظر تو رو داشتم ولی پیشنهاد میکنم بازی رو تا اخر بری هر چه قدر میری جلو باحال تر میشه طوری که من خیلی خوشم اومد از بازی و نظرم بلکل عوض شد!:)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
کلا بازی بدی نیست ولی یکی ازدلایل دلچسب نبودنش اینه که 4نفری جنگ روبه پیش میبریم وبیشترشبیه
به پلیس ضدترور هستیم تا ارتش حالاداستانش تخیلی هست واونم خیلی باحال نیست بماند
ولی درکل بدکارنکردن وبرای این استودیوی سوئدی که برای اولین بارهست پروژه اینشکلی اجرامیکنه موفقیت
بزرگی هست

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
سلام
کیاوش منم دقیقا همین نظر تو رو داشتم ولی پیشنهاد میکنم بازی رو تا اخر بری هر چه قدر میری جلو باحال تر میشه طوری که من خیلی خوشم اومد از بازی و نظرم بلکل عوض شد!:)
آره کم کم بهتر شد به نظرم.اون بی سیمه که باش به توپخانه میگی یه جایی رو بمباران کنه بهترین عنصر بازیه.هوش مصنوعی دوستان خیلی بده ولی وویس اکتینگشون فوقالعاذهس.

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
هوش مصنوعی یاران خودی خیلی خیلی پایینه . تو مرحله ی دو که اون هلیکوپتر دیوونه بهمون حمله می کنه من اینقدر دستم ویبره داد حالم دیگه داشت به هم می خورد !:biggrin1: . بالاخره تونستم یه پناهگاه امن برای خودم پیدا کنم و از شر این هلیکوپتر راحت شم . داشتم یارای خودم رو نگاه می کردم که به طرز مضحکی از دست این هلیکوپتره فرار می کردن و مورد اصابت موشکهاش قرار می گرفتن . ولی فقط می افتادن رو زمین و نمی مردن !!!
اصلا هیچ کمکی در بازی نمی کنن .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اوضاع به این خرابی هم که شمامیگی نیست همین اسگلها تاحالا 2تاهلیکوپترانداختن برای من:biggrin1:
البته یه نمه اسگل نباتن ولی خیلی هم بدنیستن

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
مگه کاراشون رو نمیبینید
دائم یا دارن چت میزنن و شوخی میکنن و سر به سره هم میذارن یا اینکه دیونه بازی در میارن
فکر کنم رونده کلی همینه که اینا اسکل بزنن
در کل بدم نیستن ولی به غیر از فرمانده اون دو تا خیلی گاگولن;)

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
مگه کاراشون رو نمیبینید
دائم یا دارن چت میزنن و شوخی میکنن و سر به سره هم میذارن یا اینکه دیونه بازی در میارن
فکر کنم رونده کلی همینه که اینا اسکل بزنن
در کل بدم نیستن ولی به غیر از فرمانده اون دو تا خیلی گاگولن
بابا خیلی خیلی تعطیلن ! وسط جنگ سنگ کاغذ قیچی کسی بازی کنه دیگه خیلی داغونه.
سلام
کیاوش منم دقیقا همین نظر تو رو داشتم ولی پیشنهاد میکنم بازی رو تا اخر بری هر چه قدر میری جلو باحال تر میشه طوری که من خیلی خوشم اومد از بازی و نظرم بلکل عوض شد!
آره کم کم بهتر شد به نظرم.اون بی سیمه که باش به توپخانه میگی یه جایی رو بمباران کنه بهترین عنصر بازیه.هوش مصنوعی دوستان خیلی بده ولی وویس اکتینگشون فوقالعاذهس
جدی جدی هر چقدر ک میریم جلوتر قشنگ تر هم میشه . اگر بازی رو رو veterlen(فکر کنم این جوری مینوشتن) برید که دیگه آخرای بازی خیلی خدا میشه !
البته هیچی به پایان خفن بازی نمیرسه . همه چیز (گرافیک ُ تخریب پذیریو.........) یه طرف دموی پایانیه بازی یک طرف . پایان بازی رو از دست ندید ک خیلی ردیفه

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
در كل از لحاظ گرافيك و تخريب پذيري خيلي خوبه... ولي واقعاً در بعضي مواقع ديگه تقريباً يارها چيزي به اسم AI ندارند... يارو دشمنه جلوش نشسته داره نيگاش ميكنه!!!... تقريباً ترتيب تمام دشمنا رو خودت بايد بدي :) ...
راستي اون تانكاي دشمنا چجورين كه 5-6 تا توپ پشت سر هم شليك مي كنن؟ :-"

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
راستي اون تانكاي دشمنا چجورين كه 5-6 تا توپ پشت سر هم شليك مي كنن؟ :-"

همین طور که شما یه تانکی داری تو بازی که 5-6 تا شلیک پشت سر هم میتونه انجام بده:)

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
صفحه قبل جواب سوال شما داده شده.
------------------------
تا حالا برای شما اتفاق افتاده که هر چی یه تاکو بزنید منفجر نشه؟
من تو مرحله crossing over اونجا که باید دفاع کنیم:cheesygri یه تانک اومد نزدیکم بالغ بر 20 بار با RPG زدمش تانکای خودی هم زدنش. اینقد زدیم ولی نپُکید یارو فرمانده گفت آقا دمت گرم بریم سراغ آبجکت بعدی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر