Lost : Via Domus

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
الان كه داشتم Next Genرو ميديدم ديدم
Lost : Via Domus
رو آورده يك جستجو زدم توي بخش Xbox360 از طريق سرچ ديدم ميگه همچين تاپيكي موجود نيست براي همين تصميم گرفتم يك تاپيك براش ايجاد كنم.
به نظرتون ارزش خريدن داره؟:confused:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من که از سریال Lost خیلی خوشم اومد !
بازیشم میخرم چون خوشم اومد- یه دلیل دیگش اینه که بازی های با محیط جنگلی خیلی دوست دارم !

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
من صبح بازی رو خریدم از nextgen. دو episode هم بازی کردم تا اینجا داستانش به نظرم جالب بود گرافیکشم خوبه. ولی گیم پلیش یه ذره نا مفهومه, شبیه بازیهای adventure ولی تو این دو episode اول که هیچ معمای پیچیده و جالبی نداشته.
یه نظرم بازیش بیشتر شبیه فیلمه.
اگه سریال رو دنبال میکنین حنما بخرین. اگرم سریال رو دنبال نمیکنین حتما سریال رو بخرین و شروع کنین به دنبال کردنش بعدم بازیو بخرین. :cheesygri

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اگه سريال Lost رو ميبينی 100%
سريالش كه نديدم
من که از سریال Lost خیلی خوشم اومد !
بازیشم میخرم چون خوشم اومد- یه دلیل دیگش اینه که بازی های با محیط جنگلی خیلی دوست دارم !
اره خب منم خوشم مياد! ولي بازي تو جنگل داريم ...
من صبح بازی رو خریدم از nextgen. دو episode هم بازی کردم تا اینجا داستانش به نظرم جالب بود گرافیکشم خوبه. ولی گیم پلیش یه ذره نا مفهومه, شبیه بازیهای adventure ولی تو این دو episode اول که هیچ معمای پیچیده و جالبی نداشته.
یه نظرم بازیش بیشتر شبیه فیلمه.
اگه سریال رو دنبال میکنین حنما بخرین. اگرم سریال رو دنبال نمیکنین حتما سریال رو بخرین و شروع کنین به دنبال کردنش بعدم بازیو بخرین. :cheesygri
درباره سبكش ميشه بيشتر توضيح بدي؟ يعني نوع هدف گيري اينها؟ واقعا ارزش 6 تومان رو به نظرت داشت؟
فيلمش از كجا بگيريم! كي حال داره فيلم نگاه كنه
براي اولين بار يك بازي فريدون تاپيكش نزده جالب ها ...:eek:

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
این بازی رو WESTGAME پخش کرده
سریال Lost که واقعا عالیه یعنی هر چی بگم کم گفتم تازه من فقط سیزن یکشو دیدم
راستی دوستان Season دوم این سریال زیرنویس شده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اره خب منم خوشم مياد! ولي بازي تو جنگل داريم ...

بازی تو جنگل که زیاده اره ! ولی جنگلهای اینطوری - جزایر مثل Far Cry-Crysis
من بیشتر به خاطر اینکه سریالش رو خیلی زیاد خوشم اومد میخرم

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
ببین تو این دو episode که من بازی کردم اصلا تیر اندازی نبود که بخوام هدف گیری کنم...
ولی کنترلهاش خوبه. سبک بازی هم از هرچیزی بیشتر به adventure نزدیکه ولی نمیشه گفت adventure هست. یه تجربهای یه که بیشتر شبیه فیلم دیدنه تا بازی کردن و واقعا جالب به نظر میاد. بقیشو که بازی کردم بیشتر توضیح میدم. (فکر نکنم امروز وقت کنم بیشتر بازی کنم, شاید فردا انشالله)
کاملا ارزش 5 تومنی که دادم رو داشت.
و lost با فیلمای دیگه فرق داره یک episode ببینی عاشقش میشی. من شخصا هیچ کسو نمشناسم که از سریال lost خوشش نیومده باشه. اگه خواستی میتونی از این اقای serialcenter بخری. :cheesygri

EDIT: ببین فرض کن resident evil 2 تو یه جزیره اتفاق بی افته بدون zombie و اصلحه بعد یه ذره oblivion قاطیش کن با یه عالمه سریال lost (یه گروه ادم که هواپیماشون تو یه جزیره نا شناخته سقوط کرده) بعد یه ذره هم جزیره اسرار آمیز بعد همه اینارو با یه بازی adventure (مثلا runaway) بریز تو یه ظرف. چیزی که به دست میاری تقریبا میشه شبیه این بازی.
راستی gamespot نوشته بود تو flashback ها تیر اندازی هم داره.

آخرین ویرایش:

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
Published by: Ubisoft
Developed by: Ubisoft Montreal
Genre: Adventure
Release Date:
US: February 26, 2008
Region Limit : FREE

lost-via-domus-20080123005817715_thumb_ign.jpg

lost-via-domus-20080123005807746_thumb_ign.jpg

lost-via-domus-20080123005826027.html

lost-via-domus-20080123005804090_thumb_ign.jpg

عکس های بزرگ : اینجا

لیست اچیومنت ها : اینجا

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بازی تو جنگل که زیاده اره ! ولی جنگلهای اینطوری - جزایر مثل Far Cry-Crysis
من بیشتر به خاطر اینکه سریالش رو خیلی زیاد خوشم اومد میخرم
منظورم از بازي تو جنگل! اين بود كه بازي تو جنگل داريم تا بازي توي جنگل من خودم به شخصه با Crysis خيلي حال كردم ولي بعضي از بازي ها واقعا اعصاب براي آدم نميزاره مثلا جنگل توي DMC4 روي اعصاب آدم قدم زنان ميدوه :biggrin1:
ببین تو این دو episode که من بازی کردم اصلا تیر اندازی نبود که بخوام هدف گیری کنم...
ولی کنترلهاش خوبه. سبک بازی هم از هرچیزی بیشتر به adventure نزدیکه ولی نمیشه گفت adventure هست. یه تجربهای یه که بیشتر شبیه فیلم دیدنه تا بازی کردن و واقعا جالب به نظر میاد. بقیشو که بازی کردم بیشتر توضیح میدم. (فکر نکنم امروز وقت کنم بیشتر بازی کنم, شاید فردا انشالله)
کاملا ارزش 5 تومنی که دادم رو داشت.
و lost با فیلمای دیگه فرق داره یک episode ببینی عاشقش میشی. من شخصا هیچ کسو نمشناسم که از سریال lost خوشش نیومده باشه. اگه خواستی میتونی از این اقای serialcenter بخری. :cheesygri

EDIT: ببین فرض کن resident evil 2 تو یه جزیره اتفاق بی افته بدون zombie و اصلحه بعد یه ذره oblivion قاطیش کن با یه عالمه سریال lost (یه گروه ادم که هواپیماشون تو یه جزیره نا شناخته سقوط کرده) بعد یه ذره هم جزیره اسرار آمیز بعد همه اینارو با یه بازی adventure (مثلا runaway) بریز تو یه ظرف. چیزی که به دست میاری تقریبا میشه شبیه این بازی.
راستی gamespot نوشته بود تو flashback ها تیر اندازی هم داره.
شانس ميبيني!اگر فقط 4 ساعت زودتر رفته بودم تو سايت نكس جن! الان بازيش ميكردم.
يك باركي بگو Open Game ديگه :biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
باتشکر از AghaReza بابت توضیحاتشون. چند تا دمو ازش دارم، یکم کُنده :cheesygri. یه نوع adventure خاصی ست. adventure سبک TR بود باز میشد تحملش کرد.
براي اولين بار يك بازي فريدون تاپيكش نزده جالب ها ...:eek:
Miesam جان تاریخ بازی ها به خورشیدی از دستم در رفته وگرنه همین یکی هم بهت نمیرسید :biggrin1:.
يك باركي بگو Open Game ديگه:biggrin1:
البته open World میثم جان :biggrin1:.

پ.ن. کلا از بازی های که از روی فیلم و سریال و برعکس ساخته بشن خوشمان نمیاید :biggrin1:.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
اگه این عکس های که کامبیز جان گزاشتن in game باشه که فوق العادست راستی چرا این بازی این قدر بی سرو صدا اومد

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
حميد رضا جان شاعر اينجا ميگه
گشتم نبود***نگرد نيست
ولي اگه بتونم ميخوام تو عيد بخرم بشينم پاش تا ته عيد
كلا عيد بشه فيلم ،بازي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر