استعفاي Phil Harrison از Sony !!!!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

Tokyo, February 25, 2008 : شركت Sony Computer Entertainment Inc امروز تاييد كرد كه Phil Harrison رئيس بخش جهاني سرگرمي هاي سوني 29 فبريه استعفا ميدهد

وي در سال 1992 به بخش اروپا سرگرمي هاي سوني منتقل شد و از همون اول نقش بسيار مهمي رو در سوني ايفا كرد . و برتمام پلتفرم هاي كه سوني بيرون داد نقش بسيار حياتي رو ايفا كرد

وي رابطه بسيار قوي با developers و publishers در سراسر دنيا داشت . همچنين وي از تمام علم و قدرتي كه داشت در راه موفقيت سوني گام برداشت

Kazuo Hirai در مورد وي ميگه : يكي مهمترين اعضاي سوني بود و نقش بسيار مهمي رو در پخش و رشد PlayStation داشت و من براي وي ارزوي موفقيت ميكنم

خود Phil Harrison در اين بازه ميگه كه : 15 سال در كنار Sony Computer Entertainment همانند يك سفر طولاني ميمونه . خيلي خوشحالم كه جز خانواده سوني بودم . PlayStation به موفقيت هاي زيادي رسيده و من در اينده هم از اونها تا اونجايي كه ميتونم حمايت ميكنم

2vb0it1.jpg

موفق باشيد !!

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
ای بابا :(
مور که از اون طرف رفت هریسون هم از این طرف به نظر من این دوتا نماد های این دو تا شرکت تو این نسل کنسول ها بودند

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
ميثم جان دليل خاصي نداشته فكر كنم بعد از 15 سال وقت استعفاشه اما يه لحظه

الان يه خبري پخش شده كه گفته شده توش فيل هريسون به ATARI ميپيونده به زودي

اينم متنش :arrowd:

PHILL HARRISON در ATARI ؟

یعنی اتاری هم میخواد مثل EA کنسول بزن

خيلي بعيده كوروش ATARI وعضش خيلي خراب اگه فيل هريسون توش بره براي اينه كه يه سر وساماني بهش بده

آخرین ویرایش:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
کسری جان بابت خبر خیلی ممنون:love:
میگم ماجرا داره جالب میشه ها
یعنی اتاری هم میخواد مثل EA کنسول بزنه ؟
ااا فک کن
اها یه چیز دیگه توجه کردین مور دقیقا بعد از E3 استعفا داد هریسونم الان دقیقا تو این موقعیت

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
دلیل فکر کنم این باشه http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=33412 گفته از این که سونی در بکار گیری افکار عمومی دیر عمل میکنه ناراحت بوده منظور مثلا بازیهایی وجود دارند که مخصوص فقط گیمرهای حرفه ای نیستند که سونی قبلا چنتاشو داشته مثل EyeToy, SingStar and Buzz . حالا گفته که سونی ادامه بده ولی شرکت هم اهمیت نداده وگفته کسی تو ژاپن از این بازی ها خ.شش نمیاد .

به هر بدون دو مسئول سونی وا مایکروسافت ببینیم که تو E3 2008 چه اتفاقی میوفته !!!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
فكر كنم ديگه كم كم بايد با جذابيت هاي صنعت Game خداحافظي كرد! اول كه پيتر مور رفت حالا هم هريسون ديگه كسي نميتونه بگه اگر اين دوتا نبودن الان ماكروسافت و سوني داشتن غاز ميپروندن!
اون هم كه از EA رسما شمشير از پشت به روي صنعت Game بسته.
مطمئن باشيد نسل بعد بدترين نسل توي كل اين نسل هاي بازي خواهد بود:((
E3 بدون پيتر مور و هريسون مثل X360 بدون Halo ميمونه يا PS3 بدون MGS :((

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
مثلا زرنگ بازی در اورد و قبل از شکست خوردن استعفا داد ؟
من فکر میکنم که خود ken kutaragi فقط میتونه دوباره ps3 رو برگردونه به دوران اوج سونی و ارزوم اینه که یه موقع قبل از خراب شدن ps برگرده دوباره

آخرین ویرایش:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
واقعا انسان فعالی بود همونطور که میدونید رئیس wws بود همیشه با لحجه ی حرف زدنش و نقل قولش که great بو صفا میکردم تو تمام بازی های فیرست پارتی نقش بسازیی داشت رسانای گفتارش در کنفرانسها..

sh_lair

کاربر سایت
Aug 25, 2007
362
نام
shayan
Phil Harrison به Atari میپیوندد

سلام.

طی اخباری که اعلام شد مبنی بر اینکه آقای Phil Harrison از سونی جدا خواهد شد حالا از
طریق خود ایشون اعلام شده که قصد دارد به آتاری برود و در انجا با جان و دل همچون در زمانی که در سونی بوده کار کند . آقای Harrison میگه هیچگونه اختلافی بین من و سونی پیش نیامده بوده است. و در اخر هم اعلام کرد من در Atari سعی دارم تلاشم رو تا اخرین حد انجام دهم و وی گفت که به خصوص در قسمت game در شرکت عظیم آتاری تا آخرین حد ممکن تلاش میکنم
با امید اینکه Phil Harrison در آتاری هم مانند گذشته موفق باشد

atariwood.jpg

2vb0it1.jpg

منبع=
http://www.gamesindustry.biz/content_page.php?aid=33463
موفق باشید....

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
منبع لطفا ؟

راستی یادم رفت بگم این خبر رو خود harrison در ارسال نامه ای به gamesindustry اعلام کرده...
If Harrison does make the move to Atari it would be a massive shot in the arm for the publisher, and a sure sign to investors that the board is very serious indeed about the prospects for recovery.
Harrison, who has not yet confirmed his possible move to Atari

تيتر

join Atari?

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر