فروش GDC 2008 Trailers

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
Rating - 0%
0   0   0
gdc08.jpg

با سلام خدمت تمامي دوستان عزیز

پس از علاقه مندی و پیگیری تعداد زیادی از دوستان مبنی بر در اختیار داشتن تریلرهای منتشر شده از GDC 2008 در يك پكيج مشخص , تصمیم گرفتیم که محصولی رو در قالب تريلرهاي GDC 2008 برای فروش در سایت قرار دهیم .

این محصول در یک پکیج و 3 عدد DVD کامل عرضه میگردد که شامل تریلرهاي بازیها , مصاحبه ها و کنفرانس های نمایشگاه GDC 2008 که اکثرا دارای کیفیت HD نيز هستند میباشد .
( نکته : متاسفانه چون ویدویی از کنفرانس سونی و نینتندو منتشر نشد این دو کنفرانس در این پکیج وجود نخواهد داشت اما با این حال توانستیم با جستجوی فراوان قسمت هایی از این کنفرانس ها را تهیه و به این محصول بیافزایم . لازم به ذکر است که کنفرانس مایکروسافت با مدت زمان کامل و با کیفیت HD در اين پكيج قرار دارد )

نکاتی در مورد این محصول هست که لازم دانستیم خدمت شما عزیزان ذکر كنيم :

1 تمامی DVD هایی كه براي شما فرستاده خواهد شد کاملا سالم و بدون مشکل هستند و بعد از رایت شدن به طور دقیق تست خواهند شد . همچنین سرعت رایت این تریلر ها بر روی DVD نيز استاندارد میباشد تا از مشکلاتی که ممکن است در اینده به وجود اید جلوگیری شود .
2 – این محصول دارای پک مخصوص DVD نیز هست كه عكس اين پک رو تا ساعاتی دیگر در همین تاپیک قرار خواهم داد .
3 – سعی شده است که تریلرها به صورت دسته بندی مشخصی در DVD ها جاي داده شود که همین موضوع مطمئنا کیفیت محصول را افزایش خواهد داد .
4 - قيمت اين محصول 5000 تومان خواهد بود و به صورت رایگان از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد .

دوستاني که علاقمند هستند این محصول را خریداری نمایند ميتوانند مبلغ ذکر شده را به شماره حساب 0310084167009 بانک صادرات ( سپهر ) به نام مهدی طالبی واريز و شماره فیش پرداختی ( کد قرمز رنگ روی فیش ) , آدرس دقيق محل سكونت خود با ذکر پلاک منزل , كدپستى ( ضروری ) , نام و نام خانوادگى و در صورت تمايل شماره تماس خود را از طریق پیغام خصوصی به بنده PM كنيد تا محصول براى شما ارسال شود.

* فروش این محصول رسما از فردا ( سه شنبه ) اغاز خواهد شد .
* با توجه به نوع ارسال ( پیشتاز ) , مدت زمانی که طول میکشد این پکیج به دست شما برسد حداکثر دو تا سه روز خواهد بود .

با تشکر از سایت بازیسنتر و شما دوستان عزیز

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
Rating - 100%
35   0   0
سلام ...
من از این کارها همیشه استقبال میکنم. امیدوارم موفق باشید و ادامه بدید.

اگر امکان پرداخت کارت به کارت و شماره کارت را بدی راحت تر میشه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Rating - 100%
2   0   0
میشه لیست چند تا بازی معروفی که تریلرهاشون تو این پکیج هست بگی؟
با اجازه مهدی جون
تا اونجای که بنده اطلاع دارم هر تریلر و تیزر و ... که تو GDC 08 نمایش داده شده تو این محصول هست بجز کنفرانس سونی و نینتندو که چندان اهمیت نداره :biggrin1:.

( :biggrin1:شاکی نشید که شوخی بود :biggrin1:).

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
Rating - 0%
0   0   0
مهدی جان فقط خواهشا شماره 16 رقمی کارت رو هم اعلام کن تا بتونیم کارت به کارت انتقال بدیم. چون این آخر سالی بانکا خیلی شلوغن. من چند روز پیش تو همین صادرات 5 ساعت الاف یه واریز شدم .
ممنون .

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
Rating - 0%
0   0   0
سلام ...
من از این کارها همیشه استقبال میکنم. امیدوارم موفق باشید و ادامه بدید.
اگر امکان پرداخت کارت به کارت و شماره کارت را بدی راحت تر میشه.

ممنون حامد جان . این روش هم خوبه . این شماره 16 رقمی کارت هست : 6037691053049649

میشه لیست چند تا بازی معروفی که تریلرهاشون تو این پکیج هست بگی؟

همانطور که فریدون جان هم گفتند سعی شده در این پکیج تمامی تریلرها باشه . فقط کنفرانس نینتندو و سونی به دلیل منتشر نشدن ویدیو تو این محصول وجود نداره اما با این حال خوشبختانه توانستیم گوشه هایی از این کنفرانس ها رو تقدیم شما کنیم .
باز هم ذکر میکنم که کنفرانس مایکروسافت با مدت زمان کامل و با کیفیت HD در این پکیج قرار دارد .

مهدی جان فقط خواهشا شماره 16 رقمی کارت رو هم اعلام کن تا بتونیم کارت به کارت انتقال بدیم. چون این آخر سالی بانکا خیلی شلوغن. من چند روز پیش تو همین صادرات 5 ساعت الاف یه واریز شدم .
ممنون .

امین جان شماره کارت رو در بالا گفتم .

فقط در پایان یک نکته رو هم یاداور میشم :
دوستانی که پول رو واریز میکنند سریعا از طریق پیغام خصوصی به بنده اعلام کنند تا محصول هر چه سریعتر برای انها فرستاده شود .

این هم عکس پک محصول هست :

ممنون .

آخرین ویرایش:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
Rating - 0%
0   0   0
اسم یه تعداد بازی که تریلرهاشون تو این پکیج قرار داره :

Age OF Conan - APB - Bionic Commando - Cry Engine 2 - Fable 2 - Farcry 2 - Gears OF War 2 - GT Prologue - C&C 3 Kane s Wrath - Ninja Gaiden 2 - Rainbow Six Vegas 2 - Resistance 2
Too Human و ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Rating - 100%
2   0   0
درود ب همه
فکر نکنید دارم بازار گرمی میکنم، امروز اکثر فروشگاه ها رو رفتم و محصول CDG 08 شون یک عدد DVD بیشتر نبود :biggrin1:. و این نشون میده محصول مهدی جون چقدر کامل و جامعه ست :p.

پ.ن. مهدی جون یه مصاحبه خصوصیو کنفرانس مانند با کیلفی جون در مورد Gears of War 2 انجام داده با حجم حدود 200 مگ. اگر این رو داری یه خبری و اگر نداری بگیرش و تو محصول بگذار که سخنان :biggrin1: وگرنه هم که هیچی دیگه، دستت درد نکنه :cheesygri.

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
Rating - 0%
0   0   0
درود ب همه
فکر نکنید دارم بازار گرمی میکنم، امروز اکثر فروشگاه ها رو رفتم و محصول CDG 08 شون یک عدد DVD بیشتر نبود :biggrin1:. و این نشون میده محصول مهدی جون چقدر کامل و جامعه ست :p.

پ.ن. مهدی جون یه مصاحبه خصوصیو کنفرانس مانند با کیلفی جون در مورد Gears of War 2 انجام داده با حجم حدود 200 مگ. اگر این رو داری یه خبری و اگر نداری بگیرش و تو محصول بگذار که سخنان :biggrin1: وگرنه هم که هیچی دیگه، دستت درد نکنه :cheesygri.

ممنون فریدون جان . شما لطف داری .
این مصاحبه هم در این پکیج هست . علاوه بر مصاحبه کلیفی ( :D ) مصاحبه با سازندگان بازی Resistance 2
و همچنین مصاحبه با اقای Kenkutaragi که دیروز منتشر شدن در این پکیج با کیفیت HD قرار داره .
آقا منم میخوام !!

منم حساب کنین.

فردا پول رو به حسابتون میریزم.

چشم حتما .

با تشکر از دوستان .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر