FIFA Street 3

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
16lkc4l.jpg
تعداد اچيومنت:27
تعداد اچيومنت آفلاين:21
تعداد اچيومنت آنلاين:6
درجه ي سختي: آسان

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
UPgQIHE=.jpg

Gamebreaker Possession
امتياز:25G
براي گرفتن اين اچيومنت بايد شما در يك دوره خط GameBraker خود را پر كنيد. منظور اينه كه وقفه بين پر شدن اين خط نيفته! براي اين كار شروع كنيد با يكي از بازيكن ها خود حركات نمايشي(Y) انجام دهيد هنگامي كه اين خط پر شد يك شوت بزنيد تا تثبيت بشه.
UPvR0Vc=.jpg

Hat Trick Hero
امتياز:50G
با Peter Crouch بازيكن تيم انگلستان Hat Rik(زدن سه گل توسط يك بازيكن در يك بازي) كنيد. براي اين كار كه خيلي راحته كافيه وارد يك مسابقه شده و سه بار با وي گل بزنيد.نيازي به توضيح نمي بينم.
UPxSMxs=.jpg

Gamebreaker
ابتدا با انجام حركات نمايشي(Y) خط GameBraker خود را پر كنيد. وقتي اين خط پر شد دكمه ي RB را فشار داده و يك گل در حالي كه در GameBraker هستيد بزنيد. معمولا 90 درصد ضربات در اين حالت گل مي شود.
UPj2xVk=.jpg

Triple Gamebreaker
براي گرفتن اين اچيومنت بايد سه گل در يك GameBraker بزنيد.
ابتدا خط GameBraker خودتون رو پر كنيد و وقتي آماده ي استفاده شد آن را فعال كرده‌،سعي كنيد وقتي در موقعيت گل هستيد آن را فعال كنيد تا سريع اولين گل را بزنيد. وقتي گل را زديد و دروازه بان بازي رو شروع كرد سريع توپ را از حريف گرفته و حركات نمايشي انجام دهيد تا GameBraker از دست رفته دوباره پر شود و سپس همين توپ را گل كنيد. اين كار را براي بار سوم هم تكرار كنيد.
توجه كنيد كه با انجام حركات نمايشي مانع از تمام شدن GameBraker خود مي شود. البته بايد اين حركات به يك شوت ختم شود.
*براي گرفتن اين اچيومنت بايد در يك مسابقه Time Match باشيد.
UPnw2OI=.jpg

Golden Gamebreaker
امتياز:75G
يك Time Match ايجاد كرده و وارد آن شويد. GameBraker خود را آماده كنيد. بايد بازي را با نتيجه مساوي دنبال كنيد تا زماني كه وقت بازي تمام شود و عبارت Next Goal Win ظاهر شود. حالا GameBraker خود را فعال كرده و در حالي كه در آن Mode هستيد يك گل بزنيد.(گل طلايي)
UP2yy4g=.jpg

Gamebreaker Spoiler
اجازه دهيد حريفتان وارد حالت GameBraker شده حالا با زدن دكمه ي X سعي كنيد توپ را از حريف بدزديد و توپ دزديده شده را به گل ختم كنيد.
UP5zOq4=.jpg

Tourist
امتياز:10G
در تمام زمين هاي موجود در بازي يك گل بزنيد. اگر بخش FIFA Street Challenge را دنبال كنيد نهايتا اين اچيومنت باز خواهد شد. زيرا شما در تمامي زمين ها بازي خواهيد كرد.
UPsEDWM=.jpg

Five-A-Side Match
امتياز:15G
"راهنماي Time Match را نگاه كنيد"
UP+g+yE=.jpg

Headers and Volleys Match
-fp8ug==.jpg

Gamebreaker Match
UPqb6Rc=.jpg

Score Difference Match
UP85Au4=.jpg

Score Match
UP+Twj0=.jpg

Timed Match
براي گرفتن اچيومنت هاي XXX Mathc كافي است يك بازي در Mode خواسته شده را به پايان برسانيد.
UP5AA7I=.jpg

Head to Head Series
*اچيومنت هايي كه مربوط به حالت Head To Head است نياز به داشتن يك دسته ي ديگر دارد.
از منوي اصلي بازي حالت Head To Head را انتخاب كنيد. آن را در حالت Best of 3 قرار داده و در هر يك از حالت هايي كه دوست داريد(يكي از انواع مسابقات بازي) آن را به پايان بسانيد.
UP2B8pQ=.jpg

Head to Head Headache
در حالت Head To Head يك مسابقه ي Header & Volleys با تنظيمات:
-Best of 5
-7 گل مورد نياز براي پيروزي.
ايجاد كنيد. حالت اين مسابقه ي ايجاد شده را به پايان برسانيد. براي پيروزي در اين مسابقات بايد با حركات نمايشي گل به ثمر برسانيد.
UP2B8pQ=.jpg

در حالت Head To Head يك مسابقه ي Game Brakerبا تنظيمات:
-Best of 7
-3 گل مورد نيازي براي پيروزي
ايجاد كنيد. حال اين مسابقه را ببريد. براي پيروزي در اين مسابقات بايد در حالت GameBraker سه گل به ثمر برسانيد.
UPkWPco=.jpg

Shooting Gallery
امتياز:10G
به طور كلي 50 گل در بازي به ثمر برسانيد. اگر بازي را دنبال كنيد اين اچيومنت ناخودآگاه باز خواهد شد.
UPtIKJg=.jpg

Wally
امتياز:35G
براي گرفتن اين اچيومنت بايد در بازي بيش از 50 بار بر روي ديوارها حركت كنيد. كافي است در حالي كه RT(دكمه ي سرعت) را نگه داشته ايد نزديك ديوار ها شده تا بازيكن شما روي ديوارها حركت كند.
UPnD4f4=.jpg

Challenge Lightweight
امتياز:35G
راهنماي Challenge Heavywitght را ببينيد.
UPgjGW0=.jpg

Challenge Middleweight
امتياز:75G
راهنماي Challenge Heavywitght را ببينيد.
UPvi6Es=.jpg

Challenge Heavyweight
امتياز:100G
براي گرفتن اين اچيومنت ها بايد بخش FIFA Street ‍Challenge را تا جايي پيش بگريد كه تيم هاي:
F50(اولين Challenge از 9 Challenge)
Champions(هشتمين Challenge از 9 Challenge)
All Star(هفتمين Challenge از 9 Challenge)
آزاد شوند. سپس در بخش Play Now يك مسابقه( در حالتي) با اين تيم ها انجام دهيد تا اين اچيومنت ها باز شوند.

Online Achievement:
+FiXQw==.jpg

Get Online
يك مسابقه(فرقي ندارد چه حالتي) را در XBL به پايان برسانيد تا اين اچيومنت باز شود/

UPt7EYQ=.jpg

Ranked Goal
50 گل را در مسابقات Ranked Matech در Xbox Live به ثمر برسانيد.

UPrk9fA=.jpg

Ranked Champ
امتياز:100G
25 مسابقه ي Ranked Match را با پيروزي در بخش Xbox Live به پايان برسانيد تا اين اچيومنت باز شود.

UPoCENg=.jpg

Host Picks
يك مسابقه در حالت PlayGround Picks در حالي كه ميزبان هستيد را با پيروزي در بخش Xbox Live پشت سر بگذاريد.

+5lmZQ==.jpg

Guest Picks
يك مسابقه در حالت PlayGround Pickes در حالي كه ميهمان هستيد را با پيروزي در بخش Xbox Live پشت سر بگذاريد.
UPz488g=.jpg

Street Fever
امتياز:45
در بخش Xbox Live فرد ديگر را پيدا كرده كه اين اچيومنت را دارد. سپس با وي بازي كرده و او را شكست دهيد تا اين اچيومنت باز شود.

آخرین ویرایش:

csbbs

کاربر سایت
Nov 18, 2007
27
BlackcatS عزیز واقعا از تو ممنونم به خاطر این تایپیک و دلم می خواهد و از شما خواهش می کنم تمام بازی های جدید را خودت اچیومنت هاش رو بزار چون در این کار حرفه ای هستی . باز هم از تو ممنونم.:love::)

csbbs

کاربر سایت
Nov 18, 2007
27
سلام - BlakcatS Aziz Mishe Az Shoma Khavahesh Konam Ke Bazi Haye : ARMY OF TWO - LOST Via Doums - Frontline رو در برنامه هات داسته باشی ؟ ممنون می شم:love::confused:عزیز.

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
ممنون Black cats جان. واقعاً که کارت درسته.
من Challenge 9 رو هم تموم کردم. حالا بگو برای گرفتن اون 100 تا باید چی کار کنم. درست متوجه نشدم.
باز هم ممنون.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
بعد اينكه تيم World Star رو در Challenge8 باز كردي يه بازي دوستانه بين اين تيم و يك تيم ديگه برگذار كن و بازي رو ببر تا اچيومنتش باز شه.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
سلام !

من تموم Challenge های بازی رو تموم کردم و همه ی تیمها هم باز شد الا تیم Euro Stars !

کسی میدونه این تیمو چه جوری باید باز کرد ؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
سلام !

من تموم Challenge های بازی رو تموم کردم و همه ی تیمها هم باز شد الا تیم Euro Stars !

کسی میدونه این تیمو چه جوری باید باز کرد ؟

بابا دمت گرم..تمومش کردی!!! من حال نداشتم وگر نه می رفتم...

ممنون از کمک دوستان ........ !
خودم این تیم رو باز کردم .

مرسی . خیلی اسونه . شمام بشین تمومش کن . (حال ندارم چیه ؟؟!)

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
من Challenge Heavyweight
رو اصلا نمی دونم باید چی کار کنم؟
من با هر Challenge یکی بازی کردم دقیقا باید چی کار کنم نامفهوم بود

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من Challenge Heavyweight
رو اصلا نمی دونم باید چی کار کنم؟
من با هر Challenge یکی بازی کردم دقیقا باید چی کار کنم نامفهوم بود
شما Challenge Mode رو که هی میری جلوتر برات تیم های جدید باز میکنه. حالا بعد اینکه تیم های مذکور رو باز کردی باید یه مسابقه باهاشون برگذار کنی. یعنی تیمت رو این تیم ها انتخاب کنی و مسابقه بدی. بعد تموم شدن مسابقه اچیومنت باز میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر