Gears of War 2

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خیلی خوب میشه..

فقط نگفته این امتیازها و رنکهای که تا حالا گرفتیم چی به سرش میاد..؟
رنک ها ریست میشن ولی لیدربورد میمونه
اگر میتونستند کاری انجام بدن که چند نفر با هم هاست باشن خیلی خوب میشد..
:eek:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
ما دوستان اچیومنت بگیر 250 GS در قالب 5 اچیومنت که تمامی مربوط به گرفتن رنک های 1-100 بازی هستن تعبیه شده که حال میکنم خوره های اچیومنت برای اینم شده بلند میشن میان گیرز(حداقل دلیلی برای خودم پیدا شد که بیام برگردم دوباره بازی کنم:biggrin1:
حسام این مورد رو مطمئنی؟ علاوه بر اینکه تو x360a.org و achieve360points.com هیچ خبری در این مورد اعلام نشده باید به این نکته هم توجه کرد همین الان مجموع GS های این بازی 1175ــتاس چجوری میشه 250 تا دیگه هم اضافه بشه؟
به استثنای Halo3 که شده 1750 تا ، تا اون جایی که من میدونم بیشتر از 1250 تا نمیتونه باشه یه بازی.
پ.ن: خیلی Online ــه این GEOW2 به درد بخوره با این اچیومنتها هم میخوان زورکی بکشوننمون سمتش! GEOW1 بود باز یه چیزی.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سام این مورد رو مطمئنی؟ علاوه بر اینکه تو x360a.org و achieve360points.com هیچ خبری در این مورد اعلام نشده باید به این نکته هم توجه کرد همین الان مجموع GS های این بازی 1175ــتاس چجوری میشه 250 تا دیگه هم اضافه بشه؟
به استثنای Halo3 که شده 1750 تا ، تا اون جایی که من میدونم بیشتر از 1250 تا نمیتونه باشه یه بازی.
پ.ن: خیلی Online ــه این GEOW2 به درد بخوره با این اچیومنتها هم میخوان زورکی بکشوننمون سمتش! GEOW1 بود باز یه چیزی.
ببین این رسمی اعلام نشده اما Rod Fergussen تو فروم گیرز گفته یعنی هست.اینم متنش
We're allowed to add up to 250 points, and we're taking full advantage
smile.gif

Thanks,

Rod.

You will see achievements tied to the new leveling system (5 in fact) and it would make a lot of sense to release some new content soon after the title update is released...
smile.gif

Thanks,

Rod.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,550
نام
امیر
smile.gif

Thanks,

Rod.

You will see achievements tied to the new leveling system (5 in fact) and it would make a lot of sense to release some new content soon after the title update is released...
smile.gif

Thanks,

Rod.

خیلی آپدیت جالبی می شه. رنک ها به چه شکلی هستش؟ یعنی شکلش عوض شده ؟

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خیلی آپدیت جالبی می شه
کجاش جالبه؟ میخوان سیستم تغییر بدن ، بدن دیگه واسه چی اچیومنت اضافه میکنن؟
همین جوریش نمیشه آنلاینه Geow2 رو تحمل کرد(یا حداقل من و کسایی که geow1 رو قبول دارن) ، حالا تصور کن فرضا برای گرفتن اچیومنته "رسیدن به رنک 100" داری بازی میکنی. عذاب آوره واقعا.
به نظر من منظورش این بوده که ما میتونیم مجموع GS های بازی رو به 250 برسونیم نه اینکه 250 تای دیگه اضافه کنیم.
از نظر من دلیل اینکه هم سری اول GS ها رو به 1175 افزایش دادن بخاطر این بوده که سری بعدی 1175 رو بکنن 1250.
به هر حال امیدوارم چنین اچیومنت هایی اضافه نشه( یا اگه اضافه میشه اچیومنت های مذخرفی نباشه):biggrin1:

آخرین ویرایش:

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام من يازي رو تازه گرفتم ميدونم يراتون عجيب اما اين درسا نميزاش به هر حال بازي رو گرفتم الان زبان بازي انگليش اما تمامي زير نويسا و منوها زبانشون فرق ميكنه ايا جايي داره زبان رو عوض كنم؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اپدیت جدید 24 مارس میاد .4 مپ جدید که یکشون Fuel Depot شماره اوله با قیمت 800 پوینت عرضه میشه که اچیومنت هایی داره هم مپ ها هم رنک ها که کلن 250 تا اسکور دارن

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,028
نام
محمد امین
سلام من يازي رو تازه گرفتم ميدونم يراتون عجيب اما اين درسا نميزاش به هر حال بازي رو گرفتم الان زبان بازي انگليش اما تمامي زير نويسا و منوها زبانشون فرق ميكنه ايا جايي داره زبان رو عوض كنم؟

مگه میشه.. برای من منو ها انگلیسی هست .. شاید نسخه های j اینطوری باشن..

اپدیت جدید 24 مارس میاد .4 مپ جدید که یکشون Fuel Depot شماره اوله با قیمت 800 پوینت عرضه میشه که اچیومنت هایی داره هم مپ ها هم رنک ها که کلن 250 تا اسکور دارن

ایول..

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
سلام دوستان
من این هفته این بازی رو شروع کردم ولی همون اوایل بازی گیر کردم همون جایی که سوار یک وسیله میشی و میری زیر زمین بعد که اون ها رو میکشم اون روبات میره یکی از این دستگا ها رو روشن میکنه بعد من میرم طرفش و میگه دکمه X رو بزن من هر چی این دکمه رو میزنم کار نمیکنه؟؟
و هیچ جایی هم نیست که برم و همه رو هم کشتم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام دوستان
من این هفته این بازی رو شروع کردم ولی همون اوایل بازی گیر کردم همون جایی که سوار یک وسیله میشی و میری زیر زمین بعد که اون ها رو میکشم اون روبات میره یکی از این دستگا ها رو روشن میکنه بعد من میرم طرفش و میگه دکمه X رو بزن من هر چی این دکمه رو میزنم کار نمیکنه؟؟
و هیچ جایی هم نیست که برم و همه رو هم کشتم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
وقتی شما اون دکمه رو میزنی باید اون دستگاه شروع به کار کنه و دیوار رو سوراخ کنه.یک بار دیگه امتحان کن درست میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر