Dark Messiah

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام
جالبه که کسی واسه این بازی تاپیک نزده
به هر حال این بازی هم ظاهرا واسه ما ها اومده
والان که من زدنگ زدم iranxbox گفت موجود داریم
این بازی فقط واسه X360 اومده البته 1 ساله چند ماه پیش واسه
PC هم اومد ;)
938088_84425.jpg

Platform: Xbox 360, PS3
Developer: Ubisoft
Publisher: Ubisoft
Genre: Fantasy First-Person Shooter
Release Date: Feb 12, 2008

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
بابت بازی ممنون ولی یک کم توضیح بده ...وگر نه تاپیک بیهوده می شه...

در ضمن یک کم درباره iranxbox توضیح دهید و لطفا شماره آن را بدهید و طریقه ارسالش را بگویید( لطفا با pm ، چون اینجا جاش نیست )...

موفق و پیروز باشید...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منتظرم West بیاره !
من نسخه PC یه مقدار بازی کردم اما به جز نبرداش چیز باحال دیگه نداشت .......
حالا منتظرم این Elements بازی کنم ببینم فرقی داره یا نه ؟
راستی کسی از چیزهایی که نسبت به نسخه PC به 360 اضافه شده میدونه ؟
عکساش رو که تو Gamespot دیدم به نظرم گرافیکش بهتر شده بود با توجه به اینکه با Source طراحی میشه !
فیزیکشم که خوب باید خوب باشه !

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
پیش نمایش Dark Messiah Of Might And Magic Elements

بازی بر پایه سبک RPG و ACTION میباشد و داستان بازی مربوط به روایات جادوگری در سرزمینی به نام Ashan رخ میدهد.شما در نقش یک غیبگو ماهر در بازی ظاهر خواهید شد نصف وجود شما انسان و نصف دیگر شیطان خواهد بود که با حالت شیطانی خود در تاریکی شب در های بسته هر زندانی را میتوانید با فرمان سحر و صدا بگشایید و صبح با حالت ساده انسانی خود در بین مردم ظاهر شوید.
Arkane Studio هم اکنون بعد از ساخت نسخه PC روی بر Xbox 360 آورده و فیزیک بازی را بر پایه control pad اعمال نمونده است همچنین Arkane افزوده بازی در نسخه کنسول بازی به مراتب از gameplay قوی تری برخوردار خواهد بود.
در مورد مشکلات اجرای بازی بر روی PC گفته شد Dark Messiah برای PC از گرافیک نسبتا خوبی برخوردار بود و به دلیل برخی باگ ها و افکت های گرافیکی با افت فریم و مشکلات روبه رو میشد برای نسخه 360 بازی Arkane تاکید کرد بازی به هیچ وجه به آن صورت نخواهد بود و با توجه به سخت افزار قدرتمند 360 و موتور قوی Half-Life 2 بازی دارای فیزیک و گرافیک کاملا بالا و حساب شده بر اساس یک بازی نسل سوم و ارزشمند را میدهد سخنان این استدیو به وضوع در اولین تصاویر منتشر شده بازی دیده میشود.
در بازی امکان گلاویز شدن با انواع حیوانات وحشی وجود دارد که باید خود را برای اعمال مبارزه و جادو آماده کنید! برای شما در بازی 30 وسیله مبارزه مختلف و ابزار های گوناگون سحر و جادو و همچنین وسیله ای برای پیشگویی در بازی وجود دارد.
همچنین Ubisoft قول بخش کارآمد و جذاب را در برای بخش multiplayer بازی داده و به عنوان مثال از بازی Splinter Cell: Double Agent نام برده است.
Arkane Studios وجود مردمان مختلف با چهره های متفاوت را در بازی تایید کرده و اعلام نموده هر کارکتر بازی نمایشی قدرت فیزیک بازی خواهد بود.

تصاویر :

http://i27.tinypic.com/ip5wuv.jpg

http://i31.tinypic.com/mab0jb.jpg

http://i29.tinypic.com/8wgmqo.jpg

امتیازات :

IGN : 5.7/10
Game Spy : 1.5/5
Euro Gamer : 6/10

من که میخرمش ;)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به نظرم بازی بدی نباشه با اینکه امتیازاتش کمه - امتیازات نسخه Pc کم بود - اما برای ارشیو بازی ها خوبه چون کمتر بازی Fps تو سبک شمشیر بازی عرضه میشه . فکر میکنم عرضش یک بار بازی کردن رو داشته باشه.

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
راستش رو بخواین من خیلی منتظر این بازی بودم اما امتیازهاش یه جورایی نا امید کننده بود هر چند که این روزها من به امتیاز هیچ سایتی دیگه نمیتونم مطمئن باشم. نه اینکه امتیازاشون غیرواقعی باشه بلکه یه جورایی اصلا معیاراشون با مال ما نمیخونه. به هر حال همونطور که دوستمون هم گفتن بازی نیست که بشه از خیرش گذشت.

gamerman

کاربر سایت
May 31, 2006
234
بازی اومده پیکسل آورده http://www.pixel385.com/x360list.html
من گرفتم ولی فکر کنم با PC فرق داشته باشه چو یادمه برای PC یه جور دیگه شروع میشد . ولی واقعا بازی قشنگیه و اکشن بازی خیلی از Oblivion بهتره و سریع تره . حتما توصیه میکنم بگیرین.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من نسخه پی سی رو بازی کردم بازی انقدر حسن داره که اشکالاتش رو فراموش کنید که بزرگترین حسنش گیم پلیش هست.مبارزات واقعا عالی کار شده برای ایجاد تنوع هم بگیرید بد نیست;)

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
دوستانی که نسخه Pc رو بازی کردند- و نسخه 360 رو هم بازی میکنند لطف کنن بگن فرقی داره یا نه؟ چه فرقی؟
با سلام
در dark messiah با اینکه از عناصر نقش آفرینی استفاده شده ولی بیشتر یه اول شخص تیراندازی (FPS) شباهت دارد.در نسخه اول (pc) شما گزینه ای در انتخاب شخصیت نداشتید اما در ابتدای elements شما قادرید شخصیت خود را از میان چهار کلاس Warrior, Mage, Archer و یا Assassin انتخاب نمائید و البته در عوض نمیتوان از skill point استفاده کرد و شما طبق کلاستان level up میشوید.
یکی از مشکلات اساسی که موجب شد dark messaih در 2006 نمره خوبی از سایت های مختلف نگیره لودینگ طولانی و باگ های گرافیکی بود. البته چون بازی از موتوربهینه شده VALVE استفاده میکرد از گرافیک خوبی برخوردار بود اما مشکل Stuttering در موتور پایه موجب لودینگ های طولانی میشد. به هر حال مقایسه بازی روی کنسول و pc کار اشتباهی است اما در این نسخه مشکلاتی مثل فریم ریت و قفل شدن بازی دیدم که امیدوارم جدی نباشه و البته لودینگ هم همچنان افتضاح بود.
نکته دیگر این بود که بازی بر خلاف نسخه قبلی Auto-save نداره که اگه مشکل بالا اتفاق بیفته یکم آزار دهندست.
شنیدم نسبت به نسخه قبلی چهار مرحله بیشتر داره, و دیگه اینکه مراحل زیاد وسیع نیستند و بازی تقریبا خطیه و همچنین گفته بودند در این بازی تاکید زیادی بر بخش چند نفره شده که اگه کسی تجربه کرده لطفا اینجا توضیح بده.
و در آخرم بگم که من عاشق سیستم مبارزاتی این بازیم.

پ.ن: راستش مشکلی که من موقع بازی دارم, مشکل تمام pc بازهاست: من موس وکیبورد رو به دسته 360 ترجیح میدم, خصوصا در FPS :biggrin1:

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
481
نام
پوریا
دوست عزیز بیشتری گیمرها fps رو با موس و کیبرد به دسته ترجیح می دن چون هدف گیری خیلی راحت تره
من این بازی رو با pc بازی کردم واقعا برام جالب بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر