دیدن فایل داخلی دی وی دی های Xbox360 در کامپیوتر

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این پست زدم که اگه کسی می تونه فایل های مخفی داخل دی وی دی های xbov360 رو ببینه ما رو راهنمایی کنه تا ما هم استفاده کنیم.بی نهایت تشکر.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
با تشکر از همه بچه های انجمن خودم پیدا کردم.الان می تونم تمامی فایلاها مخصوصا فیلمها رو ببینم.اگه کسی چیزی خواست بهم Pm بده.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برنامه XDVDMulleter رو دانلود کن. بعد از اجرای برنامه قسمت Extract/Browse files in ISO رو بزن بعد image یا DVD رو لود کن. فایل های داخل دیسک نشون داده می شه که می تونی اونارو استخراج کنی. در اکثر بازی ها یسری از فیلم هاشونو می تونی در بیاری.

----------------------------------------

در ادامه به فردین جان هم بگم که شما اینجا اسم فایل های فیلم و موزیک رو اوردی من تازه فهمیدم شما منظورت چی بود و اون موقع اصلا حواسم نبود وگرنه همون موقع می گفتم.

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
برنامه XDVDMulleter رو دانلود کن. بعد از اجرای برنامه قسمت Extract/Browse files in ISO رو بزن بعد image یا DVD رو لود کن. فایل های داخل دیسک نشون داده می شه که می تونی اونارو استخراج کنی. در اکثر بازی ها یسری از فیلم هاشونو می تونی در بیاری.

----------------------------------------

در ادامه به فردین جان هم بگم که شما اینجا اسم فایل های فیلم و موزیک رو اوردی من تازه فهمیدم شما منظورت چی بود و اون موقع اصلا حواسم نبود وگرنه همون موقع می گفتم.
دانلود نمیشه!

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
با استفاده از برنامه ی

Xbox360 Backup Creator v2.8 Build 275
داره میگه دیسکهای اصلی یعنی اورجینال با این از دیسکهای کپی میشه ایمیج گرفت:-":laughing:

از دیسکهای اصلی یا با خود درایو 360 کپی میشه گرفت یا با یه مدل خاص سامسونگ که عمراَ دیگه گیر نمیاد :biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اگه نتونستین از اون سایت دانلود کنین می تونین از اینم استفاده کنین.wx360 v1.6 تو google سرچ کنین میاد.در ضمن میتونین از دی وی دی ها با استفاده از برنامه Power Iso ایمیج بگیرید.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببخشيد شايد ربطي به موضوع اصلي تاپيك نداشته باشه ولي فكر ميكنم براش يك تاپيك زدن زياد به درد نميخوره.
كسي راحي براي استخراج فايل ها در دي وي دي PS2 سراغ نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر