Frontlines Fuel of War | X-BOX 360

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
با سلام
آخ جون بالاخره بازیی پیدا شد که فریدون تاپیکشو نزده:biggrin1:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1199393465.jpg

خود من تا قبل از بازی کردن دمو بازی هیچ علاقه ایی بهش نداشتم اما حالا نظرم عوض شده است و روزی 7 -8 بار دمشو بازی می کنم...

گرافیک : فوق العاده کار شده و از عکس ها و trailer ها هیچ چیز جالبی بدست نمی آید اما هنگامی که دمو رو بازی کردید...

فیزیک : در حد معمولی کار شده و قابل مقایسه با بازی هایی مانند Stranglehold و امثال نیست.

داستان : من چیزی از داستان دستیگیرم نشد ( فقط بزن بکش یک محلی رو تسخیر کن ( Capture ) و برو سراغ بعدی...

هوش مصنوعی : یک لشکر همراهتن اما اندازه سوسک هم تاثیر ندارند:biggrin1: هوش مصنوعی دشمن ها هم که دمپایی ( البته هنوز نسخه دمو هست )

تجهیزات : کلاً من از این بازی به خاطر تجهیزات و گرافیکش خوشم اومد... تجهیزات مدرن و Gameplay ای عالی مثلا شما با حالت Easy می توانید 9 بار Deploy ( همون Continue خودمون ) کنید و میدان جنگ هنوز روال خودشو ادامه می دهد و با مردن می توانید کلاس خود را تغییر دهید که در دمو به تخریب چی که بازوکا و C4 و Shotgun و... داره یا Assault که مسلسل ( که قابلیت پرتاب نارنجک را داراست ) و C4 و ... و یا Spec-ops که مسلسلی با دوربین و صدا خفه کن دارد و بقیه تجهیزات Assault و... همچنین همه کلاس ها دارای نارنجک نیز می باشد... شما در دمو اسلحه ایی را پیدا می کنید که مانند ماشین کنترلی است و شما آن را روی زمین انداخنه و با کنترل از را دور آن را کنترل می کنید... ( بعد با فشردن دکمه مورد نظر LT آن را منفجر می کنید .... که خودش یک تانک منفجر می کند! )

وسایل نقلیه : هر چیزی را که می بینید می توانید سوار شوید گر چه کنترل تانک سخت است اما Homing missle هایش واقعاً لذت بخش است...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Screen shots : FL:FoW
Trailers : FL:FoW
Demo : Xbox live market place & Free FL:FoW

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
آخ جون بالاخره بازیی پیدا شد که فریدون تاپیکشو نزده:biggrin1:.
:biggrin1:.
از وسایل جانبی مثل: مینی تانک، هلی کوپتر، مین ها و ... توضیحی ندادی. اصلا تو این Demo از این وسایل بود؟

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
شرمنده تو دمو نبود و من خبر از بودن آن ها نداشتم ( البته از داشتن Emp و Emp gernade که تو دمو نبود خیر داشتم;) )

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اگه کسی Company Of Herosرو بازی کرده باشه(یه بازی استراتژیک هست)میتونه راحت این بازی روبازی کنه چون توی دمو بازی دیدم که باید نقاط استراتژیک مثل نقاط مربوط به مهمات سوخت و ...رواشغال کنیم
وبوسیله این المانها ماشین جنگیمون روبه حرکت دربیاریم درکل فکرنمیکنم بازی داستان جذابی رو داشته باشه
به نظر من فقط میتونه یه عنوان سرگرم کننده باشه ;)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من دموش رو رفتم !
توش تانک بود .......
اما کلا زیاد از مرحلش خوشم نیومد گیم پلی بازی هم معمولی بود اما باید منتظر ماند و دید...............

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر