Guitar Hero III : Legends of Rock

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
939093_86663_front.jpg

تعداد اچيومنت ها : 59
اچيومنت هاي آنلاين : 6
درجه ي سختي : بسيار سخت
كل امتيازات : 1000
تعداد باري كه بايد بازي براي آزاد شدن كل اچيومنت ها باز بشه : 7 الي 11 بار

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

+Mm0KA==.jpg
Enlightened Guitarist
30
gp-g.jpg

20 تا از آهنگ هاي درجه سختي يه Expert را 100% كنيد.
اين يكي از سخت تريت اچيومنت هاي بازيه ... شما بايد اول يه آهنگ رو بتونيد رو 3 درجه ي ديگه 100% كنيد بعد بريد سراغ Expert. (در پست بعد ليستي از ساده ترين آهنگ ها روي درجه ي Expert قرار دادم)
+SlMuw==.jpg
Hendrix Reborn
10
gp-g.jpg

حالت داستاني بازي رو با يك گروه ، هم به صورت معمولي و هم به صورت آينه به پايان برسانيد.
براي اين اچيومنت بهتره بازي رو تموم كرده باشيد تا روند بازي دستتون باشه. بعدش بازي رو از ترك اول دوباره شروع كنيد (حتي اگر استاديد در GH ... بازي رو رو Easy شروع كنيد). از داخل منوي Options گزينه ي Left Handy را On كنيد (براي راحتي كار مي تونيد ي هآينهي قدي جلوي تلويزيون قرار بديد و پشت به تلويزيون بازي كنيد تا هم عادتتون عوض نشه و هم راحت اچيومنت را بگيريد :cheesygri)
-Wtf0Q==.jpg
Who Needs the Power
15
gp-g.jpg

آهنگ
Cult of Personality را بدون استفاده از Star Power با امتياز 200.000 به پايان برسانيد.
اين امتياز بدون استفاده از Star Power فقط مي تونه با زدن اين آهنگ روي درجه هاي Hard يا Expert باز بشه ... در Hard بايد مقدار زيادي از Note ها رو بزنيد ولي در Expert مي تونيد با زدن 60-70 درصد اين اچيومنت رو باز كنيد.
-IunQg==.jpg
Whammy Mania
15
gp-g.jpg

تمام نت هاي كشدار آهنگ
Number of the Beast را whammy كنيد.
Whammy همان تكنيكي هست كه با بالا و پايين بردن آنالوگ دست چپ بر روي نت هاي كشدار صداي آن ها عوض مي شود.
براي گرفتن اين اچيومنت يك تكه چسب نواري برداريد و آنالوگ دست چپ رو به بالا يا پايين دسته بچسبونيد تا هرنت كشداري كه زديد Whammy بشه.
-qqu9w==.jpg
Star Mania
15
gp-g.jpg

Star Power رو در آهنگ
Fire and Flames در درجه ي Expert سه بار فعال كنيد.
از توضيح اوليه معلومه كه بايد چيكار كنيد ولي اضافه كنم كه اگر در Expert استاد نيستيد مي تونيد تنظيم كنيد كه فقط Star Power نت هارو بزنيد و Fail هم نشيد.
-G1Cag==.jpg
Life of the Party
10
gp-g.jpg

15 Ranked Match را خودتان به راه بيندازيد و ببريد.
اولش به نظر سخت مياد ولي وقتي بريد لايو و بازي را با Host شدن شروع كنيد حتي در شب اول هم ميشه بازش كرد.(بازي با Dial-Up هم با سرعت خوب آنلاين ميشه)
-Y26+Q==.jpg
Search and Destroy
10
gp-g.jpg

15 بار به Ranked Match ديگران بريد و برنده شويد.
مثل اچيومنت بالايي با تفائت اينكه شما تو اين يكي بايد Join بشيد.
-jNXOA==.jpg
Too Many to Count
25
gp-g.jpg

250.000 نت در بخش داستاني بازي بزنيد.
براي گرفتن اين اچيومنت اصلا تلاش نكنيد. فقط بازي خودتان را بكنيد تا به طور خودكار به نت هايتان اضافه شود. يائتون باشه كه حتما تو بخش داستاني بايد 250.000 نت زده بشه نه جاي ديگه و يادتون باشه كه فقط و فقط با يك گروه. اگر خواستيد كمي كار خودتون رو راحت تر بكنيد هر بار قبل از خاموش كردن كنسول 2 بار آهنگ One متاليكا (آخرين آهنگ بازي) رو رو درجه ي متوسط بريد تا هر بار يه 1000 نت بهتون اضافه شه.
-BJejQ==.jpg
Never Gonna Spend It All
10
gp-g.jpg

در كل بازي هاتون در بخش داستاني 350.000 دلار پول بگيريد.
به همين سادگي كه گفتم. براي اين درآمد بالا بايد تو همه ي درجه هاي سختي بازي رو به پايان برسونيد و تو همه ي آهنگ ها 5 ستاره بگيريد تا پول بيشتري بده. به هر حال حالا حالا ها منتظر اين اچيومنت نباشيد.
-fKmHg==.jpg
That's What Friends Are For
25
gp-g.jpg

يك Co-Op Career راه بيندازيد و با دوستتون تمومش كنيد.
به همين سادگي بالا.
+FBN5w==.jpg
Back Up Hero
10
gp-g.jpg

يك Co-Op Career رو تموم كنيد و در همه ي آهنگ ها هيچوقت نقش Lead Guitar (گيتار اصلي) رو به عهده نگيريد.

+bC1dA==.jpg
Guitar Wizard
10
gp-g.jpg

دقيقا برعكس اچيومنت بالايي.
در همه ي آهنگ ها در Co-Op Career نقش Lead Guitar رو به عهده بگيريد.
+5G8wQ==.jpg
100 Million!?! Gulp!?!
30
gp-g.jpg

براي گرفتن اين اچيومنت هم نبايد زياد سعي كنيد. آهنگي كه دوست داريد رو چند بار بزنيد و چندين بار هم بازي رو تكرار كنيد . به خاطر بسپاريد كه فقط با يك گروه.

UPgauaI=.jpg
Streaker
10
gp-g.jpg

150 نت را پشت سر هم در يك Battle در Ranked Match بزنيد.
براي گرفتن اين اچيومنت بايد سعي كنيد Host شويد تا آهنگي كه توش حرفه اي هستيد رو براي خودتون بزاريد. در حين بازي بايد دعا كنيد كه حريف شما به قول معروف هالو باشه تا از Weapone هاش استفاده نكنه.
UPn6QTE=.jpg
Tone Deaf
5
gp-g.jpg

يك آهنگ را در درجه ي Expert طوري به اتمام برسانيد كه صداي بازي صفر باشد.
اول بايد بريد تو Options و از قسمت Audio تمام صدا هارو از 11 ببريد روي صفر. بعدش اولين آهنگ بازي (ساده ترين) يا هركدام از آهنگ هايي كه روي Expert مي تونيد بزنيدرو انتخاب كنيد و تمومش كنيد و Faild نشيد.

UPo7sBc=.jpg
Easy Rider
5
gp-g.jpg

بخش داستاني بازي را با درجه ي سختي Easy به پايان برسانيد.

UP+ZW+4=.jpg
Medium Rare
10
gp-g.jpg

مانند بالا
UP55o30=.jpg
Always Hard
15
gp-g.jpg

مانند بالا
UP24Uls=.jpg
Solo Career
25
gp-g.jpg

بخش داستاني بازي را با يك گروه روي تمام درجه سختي ها به پايان برسانيد.

UP9-vsY=.jpg
Button Masher
5
gp-g.jpg

15 Ranked Match را ببريد.
فرقي نمي كنه كه Host باشيد يا نه.
UPzBUwc=.jpg
Buy a Guitar Already
15
gp-g.jpg

بازي را با كنترل معمولي روي درجه سختي Hard يا Expert به پايان برسونيد.
بازي را روي درجه ي سختي هارد به پايان برسانيد، كنسول رو در حين Credit بازي خاموش كنيد و با دسته ي معمولي كنسول رو دوباره روشن كنيد. بازي رو بياريد و بخش داستاني رو روي هارد (هموني كه همان موقع تموم كرديد) باز كنيد. اچيومنت در SetList باز مي شود.
UP7gWrI=.jpg
Big 'Ol Pile of Wins
20
gp-g.jpg

500 Ranked Match را ببريد.
براي گرفتن اين اچيومنت بايد اصلا بهش فكر نكنيد و فقط بازي آنلاين را تا ابد ادامه بدبد بلكه شايد در آخرت اين اچيومنت باز شود :laughing::cheesygri.
UP8AoiE=.jpg
The Long Road Ahead
100
gp-g.jpg

سخت ترين اچيومنت بازي : 1. بازي رو روي تمام درجه سختي ها به پايان برسونيد.
2. صد مسابقه ي Ranked Match رو پيروز شيد. 3. تمام وسايل رو از Shop بازي خريداري كنيد. فراموش نكنيد كه فقط با يك گروه.
UPvbSIQ=.jpg
Meet Your Maker
20
gp-g.jpg

يكي از سازندگان بازي رو توي Room خودش شكست بدبد.
سازنده ها گيمرتگ هاي خاصي ندارن و بايد اينقدر آنلاين بازي كنيد تا يكي از اونا به پستتون بخوره. معمولا كسايي كه از پيروزي يا جلو افتادن شما حرص مي خورن سازندن :cheesygri:cheesygri
UPxYqsg=.jpg
Right Hand of God
20
gp-g.jpg

بخش داستاني بازي را روي درجه ي Expert به پايان برسونيد.
براي اين كار فثط تمرين كنيد ... تمرين و تمرين.
UPvocZg=.jpg
Bronze Streaker
5
gp-g.jpg

100 نت را پشت سر هم بزنيد.
UP6mefw=.jpg
Silver Streaker
10
gp-g.jpg

250 نت را پشت سر هم بزنيد
.
UPxrk9Q=.jpg
Gold Streaker
15
gp-g.jpg

500 نت را پشت سر هم بزنيد.
اين اچيومنت فقط در درجه سختي هاي معمولي به بالا باز ميشه و بهتريت آهنگ ها هم براش Story of My Live روي درجه سختي معموليه كه 704 نت داره. بعدش هم One متاليكا كه 1020 تا نت داره.
UPsEkgU=.jpg
Streak Master
20
gp-g.jpg

1000 نت را پشت سرهم بزنيد.
اين اچيومنت كمي سخته ولي ممكنه. بازي رو Easy بزاريد و آهنگ Through the Fire and Flames را 100% بزنيد. يا آهنگ معروف : One :cheesygri
First Big Score
UPhcmuw=.jpg

5
gp-g.jpg

250.000 امتياز در يك آهنگ بگيريد.
براي اين كار آهنگ
Story of my Life را روي درجه سختي متوسط 98 به بالا بزنيد يا از از آهنگ One استفاده كنيد (در درجه ي معمولي)
UPyNdvw=.jpg
Half a Mill'
10
gp-g.jpg

500.000 امتياز در يك آهنگ بگيريد.
گرفتنش سخته ولي بايد يكي از آهنگ هاي Holiday in Cambodia, Cherub Rock, Before I Forget, Stricken, Knights of Cydonia, Number of the Beast, One, Take This Life, The Way it Ends, Through the Fire and Flames رو روي Expert بالاي 97 بزنيد. تمرين يادتون نره.

UP2La0c=.jpg
Now That's Impressive
20
gp-g.jpg

750.000 امتياز در يك آهنگ بگيريد.
اين از بالايي هم سخت تره و فقط و فقط بايد آهنگ
Through the Fire and Flames رو روي Expert صد درصد بزنيد كه وجدانن كار بسيار سختيه و خيلي استرس داره.

Axe Grinder
UPljuP4=.jpg

1
0
gp-g.jpg

در تمام آهنگ هاي Easy درجه ي پنج ستاره بگيريد.
از اين اچيومنت آسونتر تو GHIII نيست.
UP1niNo=.jpg
Rock Guru
20
gp-g.jpg

مانند بالايي ولي در درجه ي معمولي.
بعد از Tier 6 آهنگ ها شروع به سخت شدن مي كنن كه ممكنه تو درجه ي معمولي بعضي هارو 3ستاره يا 4ستاره بزنيد. اينقدر تمرين كنيد تا بشه. زياد از Star Power در آهنگ ها استفاده كنيد.
UP9GgW8=.jpg
Shredder
30
gp-g.jpg

مانند بالايي ولي در درجه ي Hard.
براي بعضي ها مشكله ولي به زور هم كه شده مي شه ولي كار سختيه. تمرين فراموش نشه.
UP5KmmE=.jpg
Guitar Hero
75
gp-g.jpg

مثل بالايي ولي در درجه ي Expert.
من كه تو سايت Score Hero ديدم تا حالا از بين 110.000 عضو اين سايت فقط 60 نفر تونستن اين اچيومنت رو بگيرن. واقعا جزو سخت ترين هاست. تـــــــــــــــــمــريـــن كنيد.
UPtxiFc=.jpg
Perfectionist
10
gp-g.jpg

يك آهنگ را 100% كنيد.
جزو آسون ترين ها : يكي از آنگ هايي كه خوب مي زنيد رو روي Easy اجرا كنيد و يك نت هم از دست نديد.
UPyHcEk=.jpg
Ready to Rock
5
gp-g.jpg

بخش Tutorial بازي رو تموم كنيد.
خيلي سادس. كافيه 4 Stage قسمت Tutorial بازي رو تموم كنيد (پشتش اسكلت قرمز بياد).
UPtCsUs=.jpg
Axe Collector
5
gp-g.jpg

همه ي گيتار ها را خريداري كنيد.
جزو نامردي ترين و سخت ترين اچيومنت هاي كل تاريخ:evil:. براي اين كار بايد اول همه ي گيتار ها را باز كنيد. پس بايد بازي را روي همه ي درجه سختي و Co-Op روي تمام درجه سختي ها تموم كنيد و همه ي آهنگ هارو روي تمام درجه سختي ها و Co-Op تموم كنيد. بعد از باز شدن همه ي گيتار ها تازه بايد پول جم كنيد. همه ي اين آرتيست بازي ها فقط براي 5GS ؟:eek::evil:
UPjFYyM=.jpg
Track Master
5
gp-g.jpg

تمام آهنگ هارو از Shop خريداري كنيد.
براي اين كار 13.000 دلار پول نياز داريد (هربار كه بازي را روي Medium تموم كنيد 45.000 دلار ميده)
UP+qYvI=.jpg
Got 'em All
5
gp-g.jpg

تمام شخصيت هارو از Shop خريداري كنيد.
اينم سخت و نامرديه. براي اين كار بتيد يك بار بخش داستاني را تموم كنيد تا 3 شخصيت Boss هم براي خريد آزاد شه. پول لازم براي اين كار 65.000 دلاره.
UPp9k1k=.jpg
A Couple of Streakers
5
gp-g.jpg

200 نت را پشت سر هم در يك Co-Op بزنيد.
خيلي سادست. بازي را با يكي از دوستانتان در Co-Op شروع كنيد بعد متوجه حرفم مي شيد.
UPoCj74=.jpg
Two Timer
10
gp-g.jpg

500 نت را پشت سر هم در يك آهنگ Co-Op بزنيد.
در همه ي آهنگ ها روي درجه ي Easy هم ميشه. فقط يك آهنگ خيلي ساده برداريد تا هم خودتون و هم دوستتون بتونيد 250 نت بزنيد.
UPnJeC0=.jpg
Dynamic Duo
15
gp-g.jpg

1000 نت را در Co-Op پشت سرهم بزنيد.
براي اين كار Medium برداريد براي هر دونفر و آهنگ مورد علاقه ي من : One رو انتخاب كنيد و هر كدومتون 500 نت را پشت سر هم بزنيد. بعد از چند بار امتحان باز مي شود.
UPrkapY=.jpg
Streak Masters
20
gp-g.jpg

2000 نت را پشت سر هم در يك آهنگ Co-Op بزنيد.
آهنگ Through the Fire and Flames را روي Easy انتخاب كنيد يادتون باشه هر دونفر بايد آهنگ را 100% بزنند.

UPlQgeI=.jpg
Millionaire Club
20
gp-g.jpg

1.000.000 امتياز در يك آهنگ به صورت Co-Op بگيريد.
جزو سخت ترين اچيومنت هاي Co-Op. براي اين كار هر دونفر بايد Expert بردارند و يكي از آهنگ هاي Through the Fire and Flames, One يا Number of the Beast را طوري بزنند تا فقط 10-12 تا نت از دست بدند. تمرين كنيد دوستان.
UP7TY64=.jpg
Higher Than Most
20
gp-g.jpg

700.000 امتياز در يك آهنگ در Co-Op بگيريد.
همان آهنگ هاي بالا را مي تونيد بزنيد(آسون تر از همن) ولي مي تونيد درجه رو Medium كنيد.

UPgpgL4=.jpg
Easy Duo
10
gp-g.jpg

در تمام آهنگ هاي Co-Op در Easy پنج ستاره بگيريد.
UPiweXE=.jpg
Medium Duo
20
gp-g.jpg

مثل بالايي ولي در Medium.
Hard Duo
UP1tjm8=.jpg

30
gp-g.jpg

مثل بالايي ولي در Hard.
Living Legends
UP0Skog=.jpg

75
gp-g.jpg

مثل بالايي ولي در Expert.
Leaders of the Pack
UPzyahs=.jpg

10
gp-g.jpg

در يك آهنگ هر دونفر در بخش Co-Op صد درصد نت ها را بزنند.
يكي از آسونترين آهنگ ها رو برداريد و شروع به زدن كنيد. براي استرس كمتر از درجه ي Easy استفاده كنيد.
UPklm7A=.jpg
Two by Four
5
gp-g.jpg

در Co-Op در يك آهنگ هر دونفر همزمان 8X شوند.
براي اين كار هر دونفر بايد 4X بشن و همزمان هم دكمه ي Back رو بزنن تا همزمان 8X شن. بعد از چند با امتحان حتما باز ميشه.
UPyNdvw=.jpg
Half Mill' Club
10
gp-g.jpg

در يك آهنگ Co-Op 500.000 امتياز بگيريد.
براي اين كار One رو برداريد روي Medium (هر دوبايد بالاي 97 درصد بزنن) بعد از 4-5 بار امتحان باز ميشه.
-0pWZA==.jpg
Burnin' a Hole in Your Pocket
10
gp-g.jpg

تمام وسايل Shop را خريداري كنيد.
خيلي سخت و خيلي خيلي نامردي. براي اين كار بايد همه چيز را بخريد كه نيازي به توضيح نيست. فقط بدونيد كه اگه كسي اين اچيومت رو بگيره خودم بهش پول دستي مي دم به عنوان جايزه :cheesygri:cheesygri (خدايي راس گفتم چون تا حالا كسي تو دنيا نتونسته بگيره). هميه اين كارها به خاطر 10GS ؟:eek::eek::evil::evil:
UP6fRlU=.jpg
The Inhuman Achievement
15
gp-g.jpg

آهنگ
Through the Fire and Flames را روي Expert به پايان برسانيد.
آهنگ سختيه ولي با تمرين مي شه درستش كرد.

اچيومنت هاي مخفي
s01.jpg
Tail Between Your Legs
0
gp-g.jpg
ا
ز مسابقه اي با Boss فرار كنيد.
يك Boss Battle راه بندازيد و در صفحه ي معرفي (آموزش) دكمه ي B رو بزنيد تا Boss Battle را قبول نكنيد و اچيومت باز بشه.
s02.jpg
Blowin' It
5
gp-g.jpg

يك آهنگ را 10 بار ببازيد.
10 بار يك آهنگ را بازي كنيد و از قصد Fail شيد.
s03.jpg
Almost Got It
5
gp-g.jpg

يك آهنگ رو در حالي كه 90% رفتيد Fail شويد.
يك آهنگي رو كه مي دونيد آخرش چي ميشه شروع كنيد و تا نزديكاي آخرش بزنيد بعد بازي رو از قصد Fail شيد.

آخرین ویرایش:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
مربوط به اچيومنت اول :
ساده ترين آهنگ هاي Expert براي 100% :

بخش اول
Slow Ride
Talk Dirty to Me
Hit Me With Your Best Shot
Story of My Life
Co-op: Sabotage
بخش دوم
Mississippi Queen
School's Out
Sunshine of My Love
Bulls on Parade
Co-op: Reptilia

بخش سوم
When You Were Young
Miss Murder
Lay Down
Paint it Black

بخش چهارم
Anarchy in the U.K.
My Name is Jonas
Evenflow

آهنگ هاي اضافي
Can't be Saved
Closer
Generation Rock
Metal Heavy Lady
Radio Song
She Bangs the Drums
Ruby

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,017
نام
آریا
یعنی سازنده بازی تا چه حد میتونه خسیس باشه که همچین Achievement هایی بذاره !! نه به بعضی بازیا که با تموم کردنش 1000 تا Achievement دو دستی تقدیم میکنه نه به اینکه با تموم کردنش رو Easy , Medium , Hard و انجام دادن 100 تا کار دیگه 400 تا هم نمیده !
راستی یکی در رد کردن Queens of the stone age توی Tier هفت روی Hard کمک کنه !! فجیعه این آهنگ !

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
-0pWZA==.jpg
Burnin' a Hole in Your Pocket
10
gp-g.jpg

تمام وسايل Shop را خريداري كنيد.
خيلي سخت و خيلي خيلي نامردي. براي اين كار بايد همه چيز را بخريد كه نيازي به توضيح نيست. فقط بدونيد كه اگه كسي اين اچيومت رو بگيره خودم بهش پول دستي مي دم به عنوان جايزه :cheesygri:cheesygri (خدايي راس گفتم چون تا حالا كسي تو دنيا نتونسته بگيره). هميه اين كارها به خاطر 10GS ؟:eek::eek::evil:
خوب پس پول دستی هاتو حاضر کن چون یکی از بچه های که می شناسمش ولی توی این سایت نیست اچیومنت رو گرفته.:)
البته این اچیومنت با glitch یعنی با نوعی تقلب هم باز می شه که البته من هنوز خودم تستش نکردم و این دوستی که می گم از همین روش استفاده کرده!

در کل تعداد کسایی که 1000 اچیومنت این بازی رو دارن تو جهان انگشت شمار هستن.
ولی سخت ترینشون همون oneه فکر نمیکنم تو کل سایت کسی تونسته باشه رو expert ***** بره /:):biggrin1::cheesygri
سخت ترین آهنگ در این بازی Through the Fire and Flames هست که واقعا روی Expert مهارت بالایی می خواد. این ویدئو هم دیدنش برای GH بازا خالی از لطف نیست:
http://www.youtube.com/watch?v=-9ao_vOsZkg

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
اشکان جان این یارو دیوانس همین .........

راستی من روی PC بازی میکنم نمیتونم Online بازی کنم نه؟؟؟

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
آچیومنت های rock band هم انقدر سخت هست؟
بعد میخواستم بپرسم چند نفر تو دنیا آچیومنت های forza2 رو کامل گرفتن؟
اچیومنت های rock band به این سختی نیست ولی اونم خوب ساده نیست.

در این مورد که چند نفر اچیومنت های کامل یک بازی رو دارن که به طور کامل نمی شه گفت ولی شما می تونی به سایت زیر بری و از طریق leaderboard ی که داره بازی مربوطه را انتخاب کنی و بزنی برات به ترتیب کسایی که بیشتری اچیومنت رو از اون بازی دارن نمایش بده:
http://www.mygamercard.net/leaderboard.php

تو این سایت فقط NIK فکر کنم اچیومنت های کامل Forza2 رو داره.
راستی من روی PC بازی میکنم نمیتونم Online بازی کنم نه؟؟؟
نه باید نسخه اورجینال داشته باشی حتما.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
اچیومنت ضایع کردنی هم داره ! :D
من 4-5 بار بیشتر از تام مورلو شکست خوردم یک اچیومنت 0gs باز شد ، در شرحش تیکه انداخته بود.:)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
خوب پس پول دستی هاتو حاضر کن چون یکی از بچه های که می شناسمش ولی توی این سایت نیست اچیومنت رو گرفته.:)
از وقتي اين پست رو خوندم اشكان جان بدجوري رفتم دنبال Guide هاي glitch ... بالاخره پيدا كردم :love:
حالا مي فهمم چرا اينقدر GS كم ميده ... چون اچيومنت هاش باگ هاي زيادي داره ...
دارم ترجمشون مي كنم و يكم زمان مي بره ... آقا اشكان شما مجوز رو صادر كنيد مي زارم تو همين تاپيك تا همه از اين بازي بالاي 300 تا داشته باشن ... بزارم ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
از وقتي اين پست رو خوندم اشكان جان بدجوري رفتم دنبال Guide هاي glitch ... بالاخره پيدا كردم :love:
حالا مي فهمم چرا اينقدر GS كم ميده ... چون اچيومنت هاش باگ هاي زيادي داره ...
دارم ترجمشون مي كنم و يكم زمان مي بره ... آقا اشكان شما مجوز رو صادر كنيد مي زارم تو همين تاپيك تا همه از اين بازي بالاي 300 تا داشته باشن ... بزارم ؟
این تاپیک رو شما خودت زدی پس به طبع اختیارشم دست خودته.
البته 300 تا اچیومنت هم هنر به حساب نمیاد.:)

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
این تاپیک رو شما خودت زدی پس به طبع اختیارشم دست خودته.
البته 300 تا اچیومنت هم هنر به حساب نمیاد.:)
300 اچيومنت گرفتن تو اين بازي واسه شما سخت نيست من 50 تا از اين بازي گرفتم:blushing:
خداييش ادم وقتي گيمر تگو اچيومنت شما رو ميبينه به فكر خداحافظي از دنياي گيم ميفته:cheesygri;)من مردم رسيدم به 10025 كه بن شدم نتونستم ثبتش كنم:((:(
الان تو لايو 4050 اينا هستم:cheesygri:)

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
همونطور كه گفتم در حال ترجمه ي Glitch هاي بازي بودم ولي يهو PC پريد و تو ريكاور هاي Word هم پيداش نكردم ...
انگليسي رو مي زارم ...
من خودم با اين Glitch ها 215 GS از بازي گرفتم ...:love:
http://www.cheatcc.com/xbox360/guitarhero3legendsofrockcheatscodes.html

بابا جون بچت ترجمه كن ما هم استفاده كنيم تا الان خودم رو كشتم 110 تا بيشتر نتونستم بگيرم
راستي من اهنگ Number of the Beast رو پيدا نميكنم كجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر