Street Fighter IV - Xbox360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
جنگجویان CAPCOM حمله میکنند

با درود
همان طور که میدانید چندی پیش CAPCOM با یک teaser بشدت هنری از پروژه جدید خود پرده برداری کرد.
عنوان محبوب و کلاسیک SF به ندای نسل جدید پاسخ داد و پا به دوره جدید از زندگی خود خواهد گذاشت. SF IV فرزند و عضو جدید این خانواده ست که طرفدارن مجموعه و دیگر بازیبازان و عاشقانه بازی های مبارزه ای را در انتظار گذاشته است.

CAPCOM در احیا و انتقال این بازی به نسل حاضر بسیار هوشیار و دقیق جلو امده تا علاوه بر راضی نگاه داشتن طرفدارن قدیمی، بتواند گیمرهای جوان و امروزی را به سمت خود جلب کند.
گرافیک بازی بسیار هنرمندانه کار شده و برای این مهم از تکنیک Cel-shade استفاده شده است. محیط و پشت صحنه میدان نبرد پرجزئیات هستند و به راحتی میتوان نو یا کهنه بودن انها را حس کرد.
رنگ بندی بازی به راستی شاد و نشاط آور است و تقریبا با انیمیشن های ژاپنی ( انیم و مانگا ) برابری میکند.
اما نقطه تابناک بخش گرافیک بازی همانا جلوهای تصویری خیره کننده و کم نظیر ان است. وقتی که Ryu از Ninpoـی خود استفاده میکند، گرد و غبار زمین به سمت دست او بلند میشود، صحنه بسیار پر نور و سفید شده و شلیک ان موجب شکاف هوا و تاریکی نسبی محیط برای لحظه ای میشود. Ninpoـی ken طوفانی از آتش میسازد و ضربه معروف خود چیزی از حریف باقی نمیگذارد!! حتی اگر وی در حالت دفاعی باشد.
رنگ و حالتی که برای انرژی ( الکتریسیته ) و آتش استفاده کردند کم نظیر است.
اما یک دوربین استاندارد و پرحرکت که با گیم پلی هماهنگی خاصی دارد و با نوع فنونی که شما اجرا میکنید جای خود را تغییر و تنظیم میکند، میتواند جنبه های مثبت تصویری بازی را هیجان انگیز تر از پیش بکند.

از دیگر نکات اضافه شده به این بازی که CAPCOM قول انها را داده است میتوان به این موارد اشاره کرد:

*محیط های پویا که 2D/3D ساخته شده اند.
*وجود شخصیتهای کلاسیک که تولد دوباره انها با یک بازنگری و طراحی مجدد همرا بوده است.
* فنهای مخصوص جدید وحشیانه که همه طرفداران کهنه کار SF را هیجان زده خواد کرد.
*محیط های زیبا و متحیر کننده که قبلا در هیچ SF مشاهده نکردید.
*عناصر و المانهای جدید، گیم پلی نو، چالنج ( challenge ) های جدید برای تمام کارکترها که برای گیمرهای قدیمی و حرفه ای راضی کننده و برای طرفدارن جدید جذاب خواهد بود.

تهیه کننده FS IV اقای Yoshinori Ono است و طراحی شخصیتها را جناب Daigo Ikeno انجام میدهد.

Street Fighter IV
Developer: CAPCOM
Publisher: CAPCOM
Released: TBA 2008
Genre: 2D/3D Fighting
Platform: Xbox360, ps3

شاتهای جدید

:boxing: خود را آماده کنید، انها می آیند :weightlif​

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من نفهميدم چرا اول arcade بيرون ميدن بعدش نسخه هاي كنسوليشو بازيش به نظر من عالي از اون vf5 مسخره خيلي بهتره

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
من دموش را دیدم خیلی قشنگ هست حتی از تیکن هم قشنگ تر هست این یک چیزه دیگه هست من که از بازی های مبارزه ای بدم می امد با دیدنه این دموش خیلی حال کردم فقط CapCom

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
من نفهميدم چرا اول arcade بيرون ميدن بعدش نسخه هاي كنسوليشو بازيش به نظر من عالي از اون vf5 مسخره خيلي بهتره

اول روی Arcade میاد که اشکالات بازی را بگیرن و تغییراتی که باید روی انجام بگیره و بازی را Update میکنن 1چی کم میشه و 1چی اضافه...همچنین میبینن نظره طرفتارها نسبت بهش چیه راضی هستن یا که نیستن و باید یک تغییر کلی بدن توش یا نه بعد از مدتی که اشکال ها گرفته شد نسخه ی نهایی را برای کنسول میدن بیرون.
باید بگم Platform این بازی تا الان ps3 و Xbox360 و Arcade هست اما احتمالش که روی کنسول دیگه هم بیاد هست.

Vf5 خیلی قشنگه که مخصوصا گرافیکش که خیلی خفنه فقط خیلی بازی کند شده.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
گرافيك Vf5 معلوم عالي اما همونطور كه گفتي خيلي كند هيجان يه بازي فايتينگ به سرعتشه مثل Tekken اما Vf5
هيچ لذتي نداره

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
بابا یکی بیاد جواب منو بده

Vega تو این بازی هست یا نه؟

مگه میشه Vega نباشه یکی از کاراکترهای کلیدی و پرطرفتار هستش اگه نزارن خیلی ضایع هستش... از همون نسخه ی دوم که اومد و فکر کنم یکی از Boss ها هم بود اما نمیشد برش داریم و توی Champion Edition اومد جزوه Playable ها و خیلی ها باهاش حال کردن استیل قشنگی داره.

گرافيك Vf5 معلوم عالي اما همونطور كه گفتي خيلي كند هيجان يه بازي فايتينگ به سرعتشه مثل Tekken اما Vf5
هيچ لذتي نداره

کاملا با شما موافقم...VF البته مشکل زیاد داره اما من خیلی قبولش دارم;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Vega تو این بازی هست یا نه؟
متن رو خوب نخوندی دوست من. گفتم که تمام شخصیتهای کلاسیک + چندتا تازه وارد. یعنی جم شون جمه :biggrin1:.

پ.ن. یه نیمچه مقاله دیگه دارم که در حال تایپ ـه فردا میگذارم براتون، اگر خدا خواست :-".

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر