بحث و گفتگو در مورد سریه Geforce 9

hessam72

کاربر سایت
Nov 11, 2007
192
نام
حسام
سلام دوستان
این روزها داره اخبار مربوط به سریه 9 زیاد میشه با اجازه اساتید گفتم یه تاپیک جداگانه خالی از لطف نیست تا تمام اخبار و مباحث یکجا باشه
خوب اینم تصاویری از 9800Gx2 که گویا کاراییش 30% بیشتر از 8800ultra است
1GB frame buffer
Two PCBs
Two 65nm GPUs
256 Stream Processors
imageview.php

imageview.php

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
فقط سؤالی دارم...منبعی که شما این خبر رو ازش پیدا کردی نگفته بود Nvidia چطور قبل از نهایی کردن nForce 8XXi حاضر شده بدون انتشار چیپ ست های سری 9 این کارت رو پرده برداری کنه؟
خیلی جالبه که خیلی از سایت ها این کارت رو با همین عکس شما معرفی کردن اما هیچکس نمیدون قضیه چیه...این کارت رو چه nForce ای هست؟بقیه مشخصاتش...
دلیل که میخوام برا اینه که وقتی Nvidia یه چیزو معرفی میکرد از سیر تا پیاز رو میگفت حتی تعداد دوائر سیلیکونی رو هم میگفت...عجیبه که قبل از رونمایی سری 9 باز گیر داده به GX2.

پ.ن:من قبلاً فکر میکردم این کارت که خیلی ها معرفیش کردن 8900GX2 هست!
پ.ن2:جناب LeonSM شما از این عکس چطور فهمیدی که این کارت بزرگ هست و تو کیس جا نمیشه؟در ضمن کیس های بزرگ رو برا چی میسازن پس؟این کارت هم طبق معرفی PCMag در اندازه ی استاندارد ATX مشکلی به وجود نمیاره!!!!

hessam72

کاربر سایت
Nov 11, 2007
192
نام
حسام
فقط سؤالی دارم...منبعی که شما این خبر رو ازش پیدا کردی نگفته بود Nvidia چطور قبل از نهایی کردن nForce 8XXi حاضر شده بدون انتشار چیپ ست های سری 9 این کارت رو پرده برداری کنه؟
خیلی جالبه که خیلی از سایت ها این کارت رو با همین عکس شما معرفی کردن اما هیچکس نمیدون قضیه چیه...این کارت رو چه nForce ای هست؟بقیه مشخصاتش...
دلیل که میخوام برا اینه که وقتی Nvidia یه چیزو معرفی میکرد از سیر تا پیاز رو میگفت حتی تعداد دوائر سیلیکونی رو هم میگفت...عجیبه که قبل از رونمایی سری 9 باز گیر داده به GX2.

پ.ن:من قبلاً فکر میکردم این کارت که خیلی ها معرفیش کردن 8900GX2 هست!
پ.ن2:جناب LeonSM شما از این عکس چطور فهمیدی که این کارت بزرگ هست و تو کیس جا نمیشه؟در ضمن کیس های بزرگ رو برا چی میسازن پس؟این کارت هم طبق معرفی PCMag در اندازه ی استاندارد ATX مشکلی به وجود نمیاره!!!!
بله دوست عزیز البته همونطور که شما هم میدونید در مورد سری8 هم ابتدا تصاویری اومد و اطلاعاتی که البته nvidia هیچ کدام رو به مانند این تصاویر و اطلاعات تکذیب یا تایید نکرد اما بعدا که این کارت اومد(سری8)تقریبا تمامی اطلاعات درست بودن اما چیزی که هست اینه که تمامی سایتهای اطلاع رسانی مطرح اینهارو تایید و نشون ذاذن ولی نهایتا طبق گفته شما نمیشه هنوز قضاوت کرد و مطمن بود

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
دقت کنید دوستان این ها همش یک شایعست اگر کمی به قبل بازگردیم میبینیم که قبل از آمدن سری 8 هم چنین تصاویری رو در سایت ها پخش کرده بودند. مثلا من خودم به شخصه یادم هست کارتی رو گزاشته بودند که از کولر آبی استفاده میکرد و اسمش رو گزاشته بودند سری 8 که بعد ها وقتی این سری آمد اصلا این چنین نبود!(یادم هست در همین انجمن بود)

hessam72

کاربر سایت
Nov 11, 2007
192
نام
حسام
خوب دوستان اونطور که منابع اعلام کردن ساخت 9600 بر پایه G92 قطعیت پیدا کرده و گویا در اواسط ماه دیگه با قیمتی حدود 150$ برای رقابت با Radeon 3850 میاد همچنین 9800Gx2 هم اواسط فبریه با قیمتی حدود 449$ حالا باید دید که آیا واقعا این اطلاعات صحت دارن و ما تا یک ماه دیگه شاهد اولین کارتهای سری 9 خواهیم بود یا اینکه شایعاتی بیش نخواهد بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر