NFL Tour

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid
سلام

سبک بازی:ورزشی
شرکت سازنده:EA SPORTS BIG
تاریخ ریلیز:2008/08/01
فقط هم برای کنسول های PS3,X360 می اید
این هم چندتا عکس

برای بزرگ شدن عکس ها بر روی انها کلیک کنید

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
جون من دیگه با این فونت ننویس...بعدشم ی مقدار در مورد بازی بگو .. بگو اصلا بازی کی میاد !؟!؟ همینجوری تاپیک زدن که فایده نداره..

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid
من یک سوال دارم شما چرا اصلا به تازه وارد ها تشکر نمیدید اگه همین تاپیک را اقای X میزد که مثلا معروفه 20 تا تشکر میگرفت اما چون من تازه واردم نباید تشکر بگیرم من هم بالاخره زحمت کشیدم;)
من نمیگم باید 20 تا تشکر بگیرم اما کمکمش 1 تشکر هم نداشت
همیناست که باعث میشه تا ادم تاپیک نزنه
الان اگه تو Fifa Street 3 هم ببینید که جدید زدم یک نفر تشکر نداره
ببخشید اگه پر روگی کردم:blushing:

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
چشم اما چرا؟؟؟؟؟

به خاطر اینکه کیفیت صفحه رو میاره پایین.

من یک سوال دارم شما چرا اصلا به تازه وارد ها تشکر نمیدید اگه همین تاپیک را اقای X میزد که مثلا معروفه 20 تا تشکر میگرفت اما چون من تازه واردم نباید تشکر بگیرم من هم بالاخره زحمت کشیدم;)
من نمیگم باید 20 تا تشکر بگیرم اما کمکمش 1 تشکر هم نداشت
همیناست که باعث میشه تا ادم تاپیک نزنه
الان اگه تو Fifa Street 3 هم ببینید که جدید زدم یک نفر تشکر نداره
ببخشید اگه پر روگی کردم:blushing:

تشکر کر کردن که الکی نیست :biggrin1: اگر تو ی مطلب مهم و جالب بزاری همه میاد ازت تشکر میکنن (یکیش خودم) ولی وقتی که رفتی 2 تا عکس کپی کردی گزاشتی اینجا . اینکه نیاز به تشکر نداره.. حداقل میزدی این بازی برای چه کنسول هایی میاد و اصلا ناشر و ... بازی کی هست اگر اینارو بزنی + یک توضیح کامل در مورد بازی اونوقت تشکر میگری.. چون این عکس هایی که تو گزاشتی همه میتونن برن توی سایت GS ببینن.;)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من یک سوال دارم شما چرا اصلا به تازه وارد ها تشکر نمیدید اگه همین تاپیک را اقای X میزد که مثلا معروفه 20 تا تشکر میگرفت اما چون من تازه واردم نباید تشکر بگیرم من هم بالاخره زحمت کشیدم
اين که يه چيز کاملاً مشخصی هست !!!
مثلاً اگر مدير سايت يه پست خالی هم بده بازم زيره متنش شما میبينيد که تشکر زده میشه
و خوب اگر يه مقدار فکر کنی خودت به اين نتيجه میرسی و فکر نکنم احتياجی به بيان کردنش باشه
تشکر کر کردن که الکی نیست :biggrin1: اگر تو ی مطلب مهم و جالب بزاری همه میاد ازت تشکر میکنن (یکیش خودم) ولی وقتی که رفتی 2 تا عکس کپی کردی گزاشتی اینجا . اینکه نیاز به تشکر نداره.. حداقل میزدی این بازی برای چه کنسول هایی میاد و اصلا ناشر و ... بازی کی هست اگر اینارو بزنی + یک توضیح کامل در مورد بازی اونوقت تشکر میگری.. چون این عکس هایی که تو گزاشتی همه میتونن برن توی سایت GS ببینن
در اين که کسی مطلبی مفيد و سود مندی بزاره و کاربرا ازش تشکر بکنن هيچ شکی نيست !
ولی آيا به نظر خودت فرض کن يه شخص تازه وارد مياد يه مطلب مفيد و سود مند میزاره
تو سايت و کاربرام ازش تشکر میکنن اين درست ولی آيا اگر همين پست رو يه فرد مشهورتر بزاره
به نظر تو بيشتر ازش تقدير نمیشه؟
خوب 100% تعداد تشکرها از فرد مشهورتر بيشتر از اون کاربر معموليه و درش هيچ شکی نيست
و اين نمیگم فقط مختص اينجاست ، نه ، اين چيزی هست که تو تمام دنيا و تو حيطه و محيط کار همه ادمها صدق میکنه

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
من یک سوال دارم شما چرا اصلا به تازه وارد ها تشکر نمیدید اگه همین تاپیک را اقای X میزد که مثلا معروفه 20 تا تشکر میگرفت اما چون من تازه واردم نباید تشکر بگیرم من هم بالاخره زحمت کشیدم
دوست عزیز اگه شما کابرای مثل Lich King & pandora tomorro یا rezaigi2004 و osos رو میبینی که بالای 2000 تا تشکر دارند برای این نیست که بچه های سایت از اواتار اونا خوششون میاد و تشکر می کنند
برای اینه که این افراد هدفشون اطلاع رسانی به بچه های سایت هست و مثل بعضی از بعضی از بچه ها
دائم اسپرم نمیدند(البته منظورم شما نیستی)
اگه یک نگاهی هم به تاریخ عضویت اونا تو سایت هم یک نگاهی بکنی بد نیست !!!!!!
من چند تا تاپیک که زدی نگاه کردم وجدانن اکثرش هیچی نداشت و فقط با یک تیتر یک خطی شروع شده بود
ولی بازم دستت درد نکنه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر