Bully: Scholarship Edition

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
سلام اين بازي يكي از بهترين بازي هايي بود كه براي پي اس 2 اومده بود .حالا تا كمتر از 2 ماه ديگه براي 360 و WII مياد.راستي اين تاريخي كه گفتم براي رجيون يو سي بود بقيه رجيون ها فعلا مشخص نيست البته تو ريليزش براي رجيون جي نيست بره همين اونايي كه اين بازي رو دوست دارن بايد رجيونشونو عوض كنن.:-" سازندگان اين بازي گفتن كه نسخه جديد ويژگي هاي جديدي اضافه شده;)

942199_93473.jpg

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
.راستي اين تاريخي كه گفتم براي رجيون يو سي بود بقيه رجيون ها فعلا مشخص نيست البته تو ريليزش براي رجيون جي نيست بره همين اونايي كه اين بازي رو دوست دارن بايد رجيونشونو عوض كنن
942199_93473.jpg

اصلا ربطی نداره... شاید رجیون UC به صورت Free باشه یا به یکی از بقیه رجیون ها بخوره مثل Pal & J ...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممکنه بازی Free هم باشه............................................................
در کل من با PS2 حال کردم.
اینم میگیرم.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
البته تو ريليزش براي رجيون جي نيست بره همين اونايي كه اين بازي رو دوست دارن بايد رجيونشونو عوض كنن.:-" سازندگان اين بازي گفتن كه نسخه جديد ويژگي هاي جديدي اضافه شده

FanBoy PS3 کم بود FanBoy360-UC هم افزوده شد:-":biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
البته توهین به این بازی و نظر و اعتقاد دوستان نمیکنم، شما چی تو این بازی دیدید که اینقدر خوشتون امده.
نکته هنری داشته، گیم پلی خوب، داستان گیرا، گرافیک بالا و .... خلاصه با چیش حال کردید :).

alimn

کاربر سایت
Oct 29, 2007
34
نام
علی
^دو تا از دوست های‌من كه نسخه Ps2 شو من خودم به اونها گفتم بگيرن گرفتن (آخه ميخواستم چند بازی‌ كه آزاد گردی‌داره بهشون معرفی كنم)
و اونا ميگن حال كرديم.

يكيشون كه مدت زيادی نبود كه Ps2 داشت و راحت گفت حال كردم.
اون يكی‌كه مثل بسياری از ما از گيمر های قديمیه گفت داستانش متفاوت بود.(خيلی خوشش اومده بود ميگفت ايده داستانش تا حالا به صورت مشابه هم بازی نشده)

^اين شايد يك كوچولو نشون می ده كه با انواع گيمر قدرت بر قراری رابطه داره...

راستی اگه گرافيك 360تش رو مثل همون Ps2ش بدن چی؟؟؟(از اينا بعيد نيست!)
با توجه به اينكه ميخوان زود بدن بيرون فكر نكنم از قدرت كامل كه سهله، نصف قدرت 360 هم استفاده كنن
اميدوارم اينجور نشه چون من مايلم 360 تش رو با توجه به اينكه Ps2 شو نشد تموم كنم اينبار با گرافيك 360 تمومش كنم.

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
5 فوريه 2008 مياد اين بازي چون ناشرش rockstar north america اول ورژن يو سي ميده اصلا هم اين بازي فيري رجيون نيست حالا اومد ميبينين.
نسخه قبلي رو پي اس 2 خيلي هم جالب بود جي تي اي كه تو مدرسه بود البته تو شهرم ميرفت خالكوبي و خريد لباس اينا هم كه براه بود.
من كه رو پي اس 2 تمومش كردم 360 كه خوراكمه با اينكه 2 ماه ديگه ريليز ميشه عجيبه كه هيچ عكسي ازش بيرون نيومده!
راستي من اصلا فن بوي يو سي نيستم من خودم شاكي هم هستم به خاطر PES 2008 كه بايد تا ماهه سوم 2008 صبر كنم تا بياد ولي انصافا بازي هاي راك استار اول يو سي ميده بيرون كه خودش يه مزييتيه!:cheesygri
البته مطمئنا منتظر يه گرافيك خيلي شاخ نباشين ولي احتمالا يه محيط بزرگتر با مدل سازي هاي 100% با كيفيت تر نسبت به پي اس 2 .فكر نكنم بتونه 50 % 360 رو استفاده كنه!
جي تي اي ولي 50 60- % نهايتا براي نسخه اولش استفاده ميكنه.

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
راستي براي كسايي كه نميدونن اين بازي چيه يا تا حالا بازي نكردن بگم كه جريان اين بازي توي مدرسه شبانه روزي است كه بايد درس هاي مختلف رو پاس كرده و در عين حال ماموريت هايي رو هم انجام بدبن مثلا براي بدست آووردن دل يه دختر با يه پسر بزرگتر رو قلدر تر دعوا كني
در رفتن ها شم جالبه از دسته ناظم هاي مدرسه البته اگه بگيرنت بايد چمن بزني جريمش!
اول كه بازي ميكني همه مسخرت ميكنن ولي يكم كه ميگذره همه حساب ميبرن ازت.
شخصيت اين بازي هم يه پسري هست كه مامان و باباش از هم جدا شدن مامانش با يه مرد ديگه ازدواج كرده براي دك كردن اين گذاشتنش اين مدرسه!بره همين شخصيت بازي آدم شريه !:cheesygri
ولي اگه ميشد خودت چهرشو بسازي مثل Saint Row بيشتر حال ميداد وگرنه قيافش شبيه وين روني بود!البته تو اين جديده بزرگتر شده!(عكسش رو نگاه كنيد)

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
ولي اگه ميشد خودت چهرشو بسازي مثل Saint Row بيشتر حال ميداد وگرنه قيافش شبيه وين روني بود!البته تو اين جديده بزرگتر شده!(عكسش رو نگاه كنيد)

این بازی همون نسخه ps2 هست با اندکی تغییرات .این طوری نیست که کل داستان تغییر کرده باشه و یه بازی جدید شده باشه و پسره بزرگتر شده باشه، در کل تقریبا همون بازی قبله

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
بی اقراق يکش بهترين بازيهps2 بود البته من این تور فکر میکنم
من يکش رو کمه کم 10 بار تموم کردم خالی هم نمیبندم و برايه همين يه بازی هم که شده بايد يه x360بخرم:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:..................

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
Ps2ش كه خيلي عالي بود...اميدوارم اينم خوب از آب در بياد...(گرچه بازسازي همونه ديگه تقريبآ...)
البته توهین به این بازی و نظر و اعتقاد دوستان نمیکنم، شما چی تو این بازی دیدید که اینقدر خوشتون امده.
نکته هنری داشته، گیم پلی خوب، داستان گیرا، گرافیک بالا و .... خلاصه با چیش حال کردید :).
كلآ تموم مواردي رو كه گفتي داشت به همراه اون "و ..."

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من واقعا لذت می برم بحث بچه ها رو در مورد ریجن بازی ها می بینم. میم.الف :biggrin1:

------
فریدون جان همیشه نسبت به این بازی لطف داشتند.در مقابل حسام و من همیشه از این بازی حمایت می کردیم.

قبول دارم در زمینه گرافیک دموها مشکلاتی دارد ولی دیگه آبجکت ها و شخصیت ها 3/2D به نظر نمی رسند ! :D
داستانش هم فوق العاده جالب و گیرا است ، حداقل من یکی رو مجبور کرد تا آخرش بروم.گیم پلی هم کاملا در خدمت داستان بود و ماموریتهای فرعی بی نظیر بودند.
البته یک چیزهای دیگری هم داشت که نمی توانم بگویم ولی خیلی ها بخاطر اونا رفتند پی این بازی ولی به نظرم چیز زیادی نصیبشون نشد.:D

در مورد این نسخه جدید که برای Wii هم خواهد آمد بگویم که یک پانسیون جدید و ماموریتهای مخصوص به اون منطقه که New England ( بخشی از همون ایالت داخل بازی ) نامیده می شود به بازی اضافه شده وگرنه بازی همون نسخه قبلی است.

پ.ن. قول میدم تموم G هاش رو بگیرم.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر