مشكلات و سوالات شما در مورد Wii

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
سلام.
بازهم سوال.

سوال 1 : این Wii Shop Channel چیه ؟ من هروقت میرم توش میگه Update بعد میزنم Update کنه میگه There is no new update

سوال 2 :
بازی Wii Sport Resort رو که میزارم تو دستگاه این Error رو میده:

Code:
Error #002
An error has occurred.
Press the Eject button, remove the game disc, and turn of the power to the console
.

با نرم افزار Softchip و Backup Luncher هم اجراش کردم نمیشه...

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
این Wii Shop Channel چیه ؟ من هروقت میرم توش میگه Update بعد میزنم Update کنه میگه There is no new update
این Channel برای خرید کردنه دیگه چیزایی مثل بازی های Wiiware یا VC و اینجورچیزا
یعنی نمیتونی وارد Channel بشی؟ خوب بزن آپدیت نکنه...
بازی Wii Sport Resort رو که میزارم تو دستگاه این Error رو میده:
با نرم افزار Softchip و Backup Luncher هم اجراش کردم نمیشه...
تنظیمات SoftChip رو درست میزاری ؟ باید [FONT=&quot] [/FONT]patch country string و Remove 002 Protection و Fake IOS رو Enable کنی ها! [FONT=&quot] [/FONT]

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
Wii Sport Resort رو بايد اينطوري اجرا كني:
اول از همه بايد بگم كه اگه Wii Motion Plus نداري بيخيال شو چون بازي به محض اجرا ميگه Motion Plus رو وصل كن وگرنه نميره تو بازي.
اگه از ديسك اجرا مي كني بايد ارور 002 رو برداري اگه اومد كه اومد اگه نيومد اين كارو كن:
ايميج بازي رو با Trucha signer باز كن تو پارتيشن دوم فايل Main.dol يا Game.dol رو Extract كن بعد تو SD ت كپي كن.نرم افزاره NeoGamma R4 RC4 رو اجرا كن و تو تنظيماتش Alternate dol‌رو روشن كن.بعد كه بازي رو اجرا مي كني ميگه مثلا فايل RZHXX.dol پيدا نشد اسم فايل dol ي كه تو SD كپي كرده بودي بزار هموني كه نرم افزار گفت پيدا نميشه.بعد اجرا كن.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
با Trucha که باز میکنم میگه Error Decrypting Data
key.bin ندارين.(مگه موشن پلاس داري كه مي خواي اجراش كني؟؟)
سلام.
الان من بخوام update کنم به 3.3 یا 3.2 باید با بازی خاصی update کنم یا از net !؟
الان فريمورت چنده؟؟
هم از طريق نت مي توني هم از طريق بازي و هم از روش دستي :biggrin1:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
الان 3.0J !
از روش دستی چجوریه !؟ از طریق نت من wireless router دارم wii هم میشناستش ولی هر کاری میکنم connect نمیشه !
بايد بري تو تنظيمات بعد صفحه دوم گزينه يكي مونده به آخري رو بزن اونجا بايد كانكشن رو تنظيم كني.

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
برنامه يا شبيه سازي يا چيزي هست كه بشه بازي هاى كنسول هاى ديگه مثل PSP رو تو wii اجرا كرد؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
دسته ى گيم كيوب برا وي چنده؟

آخرین ویرایش:

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
key.bin ندارين.(مگه موشن پلاس داري كه مي خواي اجراش كني؟؟)

نه فعلا ندارم! ولی بازی رو دانلود کردم 2بار هم تاحالا رایتش کردم! میخوام بدونم چیکارش باید بکنم که اجرا بشه تا درست رایتش کنم و از روی هارد پاکش کنم!

راستی این Red Steel هم کاری که گفتی کردم اجرا شد! مرسی.
خیلی بازی باحالیه

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ببین برو تو تاپیک تروچا همین فروم آموزشش رو ببین بعد که اجراش کردی بگو تا هم بگم red steel چطوری اجرا کنی هم wii sport resort رو.هر جفتشون از طریق dol trick اجرا میشن.

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
باشه مرسی...
فقط من گفتم با این کار:

use the waninkoko ios patcher and change the ios to ios30 or ios249

If you use Gamma it's always IOS249 in the IOS Version Patcher you need if you need it at all. Red Steel is surely one of the games which need this patching

RED STEEL اجرا شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر