F.E.A.R

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام
خود بازی بعد از نصب میشه:4.58
بای بای

ماله من حجمش 4.59 GB (4,932,666,556 bytes) هست
خب فکر نمی کم اشکال از حجم بازیم باشه چون محجم بازیه من از هر دوی شما بیشتره یعنی 4.60

حالا چی هست این چیزه عجیب غریب بگو ما هم بدونیم
اشکالش اینه که وقتی یکی از دشمنا نارنجک پرتاب میکنه بازیکن من میره میچسبه به سقف و دیگه پایین نمیاد... اول فکر کردم شاید تعدادی از فایل های بازی را ندارم اما بهر حال یجورایی بازیم زده بسرش

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط farzadlion:
اشکالش اینه که وقتی یکی از دشمنا نارنجک پرتاب میکنه بازیکن من میره میچسبه به سقف و دیگه پایین نمیاد... اول فکر کردم شاید تعدادی از فایل های بازی را ندارم اما بهر حال یجورایی بازیم زده بسرش
سلام
نمیدونم
یک بار دیگه نصبش کردی.پاک کن از اول بریز.
به نظرم این الان بهترین فکره.
بعدشم:
خوب یه حالی به وینت بده.البته میدونما که این مشکل از وین نمیتونه باشه.
ولی خب این کارم بکنی بدک نیست.
عجیب اینه که هر کی این بازیش حجمش با اون یکی فرق میکنه.
فکر کنم یکی دیگه هم بیاد بگه حجم من:4.61 هست نباید تعجب کنیم.
4.58
من بودم
4.59
اقا امین
4.60
اقا فرزاد
خیلی جالبه

خداحافظ

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
1 دونه فرق که هیچی نمیشه البته بیشتر مواقع.
من تا اونجایی که بازی کردم مشکلی نداشته(البته بی خیال بازی کردن شدم تا یه سیستم توپ ببندم
++++++++++++

حالا چی هست این چیزه عجیب غریب بگو ما هم بدونیم
آقا راستش این چیزها که شما گفتین منم به شک انداخت که نکنه بازی که من داشتم ناقص بوده
من در بعضی جاهای بازی مثل اونجایی که اون یارو مرده بود که اول بازی خون میخورد یه جای بازی ایستاده بود و من راحت کشتمش بعدش هم 3 تا از دشمن هم مثل سیخ ایستاده بودند من راحت هر 3 تا شون رو کشتم درست مثل مشکلی که تو هافلایف بود میخاستم بدونم مشکل از من بود یا شما هم همین مشکل رو داشتید آقا امین البته یکی از دوستان من هم همین مکل رو داشت من چند جای دیگه بازی هم همین مشکل رو داشتم

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
آقا راستش این چیزها که شما گفتین منم به شک انداخت که نکنه بازی که من داشتم ناقص بوده
من در بعضی جاهای بازی مثل اونجایی که اون یارو مرده بود که اول بازی خون میخورد یه جای بازی ایستاده بود و من راحت کشتمش بعدش هم 3 تا از دشمن هم مثل سیخ ایستاده بودند من راحت هر 3 تا شون رو کشتم درست مثل مشکلی که تو هافلایف بود میخاستم بدونم مشکل از من بود یا شما هم همین مشکل رو داشتید آقا امین البته یکی از دوستان من هم همین مکل رو داشت من چند جای دیگه بازی هم همین مشکل رو داشتم
سلام
خوب من که یارو رو کشتمش.مگه باید نمیکشتمش!!!!!!!!
اتفاقا خیلی برام جالب بود که یارو خیلی راحت مرد.دستم درد نکنه.خودمو برا یه درگیری درستو حسابی حاضر کرده بودم.دقیقا هم درست میگی اقا علی رضا.
من بعد از اینکه اون مرده رو کشتم سه تا ادم بعد از اون دیواره بودن که مثل سیخ واستاده بودن و منم خیلی توپ کشتمشون. :D :D :D
ببینم مگه باید چه جوری باشه اینجاش.
کسی اگه بازی اصل داره یا یه جوری دیگه بوده بگه تا ما هم بدونیم.

خداحافظ

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
خب فکر نمی کم اشکال از حجم بازیم باشه چون محجم بازیه من از هر دوی شما بیشتره یعنی 4.60
این که زیاد مشکلی نداره. امکان داره از اون شرکتی که ازش بازی رو خریدی یه فایلی برای تبلیغ یا چیت یا چیز هایی مثل این اضافه توش گزاشته باشه مثلا ماله من 4 مگابایت یه فایل همراه با بازی نصب میشه که کدهای تقلب بازی توش نوشته شده
البته شاید ماله شما ها هم داشته باشه تو جایی که بازی رو نصب کردی با نامه F_E_A_R_ - Cheat Codes & Secrets هست
با این حساب ماله من حجمش از ماله شما ها هم کمتره.
+++++++++
با این کار شاید درست بشه ولی با عوض کردن وین فکر نمیکنم.
من چند بار هم گفتم الانم میگم من اصلا با این شرکت تیوای رابطه ای ندارم که این قدر تبلیغش رو میکنم ولی خداییش با حاله هم ستاپ داره(ستاپ فارسی و انگلیسی) اوتوران اختصاصی شرکت و برای اجراش هیچ نیازی به دمون و ... نداری اصلا هم احتیاج نداره درایوت ان تی اف اس باشه دقیقا مثل اینکه ستاپ سی دی اورجینال هست.
اینم پیشنهاد من حالا هر کی خواست این شرکت رو یه بار انتحان کنه.
تازه همراه با سی دی یه کاغذ هم هست که راهنمایه صفحه کلید بازی هست
72.gif

www.tygames.ir
++++++++++++

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
خب مشکل من حل شد....از دو مرحله قبلش از اول رفتم مشکلم حل شد....نمیدونم شاید وقتی که بازی سیو میشده یک مشکلی پیش اومده...

این که زیاد مشکلی نداره. امکان داره از اون شرکتی که ازش بازی رو خریدی یه فایلی برای تبلیغ یا چیت یا چیز هایی مثل این اضافه توش گزاشته باشه مثلا ماله من 4 مگابایت یه فایل همراه با بازی نصب میشه که کدهای تقلب بازی توش نوشته شده
البته شاید ماله شما ها هم داشته باشه تو جایی که بازی رو نصب کردی با نامه F_E_A_R_ - Cheat Codes & Secrets هست
با این حساب ماله من حجمش از ماله شما ها هم کمتره.
+++++++++
نه این حجم 4.60 فقط شامل خود بازیه و هیچ فایل و فولدر اضافی توش نیست.....
حدود 32 فایله با حجم 4.60

محمد جان از راهنماییت ممنونم
راستش من همیشه از ویندوزم خیالم راحته و همیشه هر وقت در یک بازی مشکلی داشته باشم مطمعنم که از ویندوزم نیست ..خب بخاطر اینکه همیشه آپدیتش میکنم...

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
رزاد تو کجایی بوده؟؟؟؟
خب مشکل من حل شد....از دو مرحله قبلش از اول رفتم مشکلم حل شد....نمیدونم شاید وقتی که بازی سیو میشده یک مشکلی پیش اومده...
خدا رو شکر...

نه این حجم 4.60 فقط شامل خود بازیه و هیچ فایل و فولدر اضافی توش نیست....
حدود 32 فا.یله با حجم 4.60
یعنی این فایلی که من گفتم توش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
ماله من 34 فایله
+++++
بچه ها ی دیگه هم نگاه کنن ببینن هست؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
یعنی این فایلی که من گفتم توش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟
ماله من 34 فایله
نه 32 تا فایله با حجم 4.60....تازه دو تا فایل هم از تو کمتر داره با این حال حجمش بیشتره...عجیب نیست ؟؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نه 32 تا فایله با حجم 4.60....تازه دو تا فایل هم از تو کمتر داره با این حال حجمش بیشتره...عجیب نیست ؟؟؟
عجیب که نیست. تو ایران هیچی عجیب نیست.
راستی این همه زر زدم ازت نپرسیدم ماله تو ماله چه شرکتیه؟

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
ای رویالی که میگی یعنی چه؟؟؟؟
خوانت اباد شرکت قحطی بود
مگه چشه :mrgreen: :mrgreen:
سی دی هاش سالم نیست که هست
حجم بازی بیشتر نیست که هست
اسم شرکتش قشنگ نیست که هست
قیمت سی دی هاش ارزون تر نیست که هست
حتما باید ماله تکین و یا مدرن باشه تا بشه شرکت حسابی :mrgreen:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
مگه چشه
mrgreen.gif
mrgreen.gif

سی دی هاش سالم نیست که هست
حجم بازی بیشتر نیست که هست
اسم شرکتش قشنگ نیست که هست
قیمت سی دی هاش ارزون تر نیست که هست
حتما باید ماله تکین و یا مدرن باشه تا بشه شرکت حسابی
mrgreen.gif
اولا چش نیست گوشه!!!
دوما و سوا نداره.
تازه یکی نیست به خودم بگه این تیوای چی بود رفتی ازش خریدی.
14.gif

ایول

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
سلام

محمد جان ببين !

وقتي كه بازي فير رو اجرا كردي برو توي option بازي قسمت performance , آخرين گزينه رو كه مشاهده كني نوشته test settings (اين مثل برنامه 3d mark ميمونه) اونو بزن و سيستمت رو تست ميكنه و بعد هم اسكور ميده ! بعد كه تست كرد يه پنجره مياد سه تا گزينه توشه كه امتيازات رو نوشته ! امتياز من اين بود :

minimum : 28 , average : 55 , maximum : 129

محمد جان من هم منظورم از maximum افكت بازي نبود بلكه امتياز بود ! شما فقط اين كارو انجام بده خودت ميفهمي چي به چيه.در ضمن گفتي كه water effect توي default پايين بود ؟!!! مگه ميشه خيلي عجيبه ماله من كه روي max بود مگه كارتت GT6800 نيست ؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

من اين بازي رو ديروز تموم كردم...ولي خيلي علكي تموم شد.....آخر بازي رو اصلا خوب تموم نكردن...حالا انگار اون زن آخري مادر همون دختره بوده؟؟؟ اون با اين گروه چيكارداشته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر