اهنگ ساز Metal Gear Solid 4 به تیم Halo پیوست !!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
256px-Halo-Logo.png

طبق اعلام Microsoft و استودیو 343 Industries ( سازنده جدید سری Halo ) یکی از بزرگترین اهنگسازان صنعت بازی جهان یعنی Sotaro Tojima به این استودیو پیوسته است.

Sotaro Tojima پیش از این در Kojima Productions فعالیت می کرد و به عنوان اهنگ ساز Metal Gear Solid 4 ان را می شناسیم به 343 Industries پیوسته است. وی بعد از Ryan Payton دستیار تهیه کننده MGS4 دومین فردی است که از Kojima Productions به مایکروسافت پیوسته است.

وی بعد از Akira Yamaoka ( اهنگ ساز سری Silent Hill ) دومین اهنگ ساز بزرگی است که از Konami جدا می شود.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
بَه بَه ! :biggrin1: خبر بَس خوشحال كننده اي بود . آهنگسار HALO كم شاخ بود اينم اومد ديگه چه شود :biggrin1:

ممنون كسري جان .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
خود Martin O Donnel مخ آهنگسازی بود.. اینم اضافه بشه فکر کنم دیگه از نظر موسیقی هیچ شرکتی توانایی رقابت با این استودیو رو نداشته باشه. راستی مارتین هم تو این استودیو جدید هست؟

مرسی کسری. کف کردیم.:biggrin1:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
البته این بابا اهنگ ساز هست اما توی MGS4 مدیر صداگذاری کلی بازی بوده. توی بقیه MGS ها هم نقش داشته. اینم عکسش. خیلی خز هم هست :D

Sotaro-Tojima.jpg

خود Martin O Donnel مخ آهنگسازی بود
مارتی توی Bungie هست اگه بود این نمی اوردند اینجا :D

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
کاشکی هانس زیمر هم میرفت.ولی ظاهرا نابودی صنعت بازی سازی ژاپن داره تخت گاز میره
هانس زیمیر از کجا به کجا بره !! این بابا یکی از بهترین اهنگ ساز های فیلمه تو عمرش برای یه بازی هم اهنگ ساخته اونم MW2 بوده.

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
آهنگهای متالگیر بینهایت زیبا و فراموش نشدنی بود
ممنون از خبر
امیدوارم که تو سرس haloکارهای جالبیرو ازش ببینیم

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خبر جالبی بود ! ممنون !

مشخصه که مایکروسافت بیش از پیش به اهمیت هیلو پی برده و با تاسیس این استدیو و مجهز کردنش به افراد تخبه و آشنا با دنیای هیلو دست بانجی برای ساخت IP های جدید رو هم باز گذاشته ! :biggrin1:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
مثل این که مایکروسافت خیلی رو هیلو داره سرمایه گذاری میکنه!:biggrin1:
آهنگ های MGS4 بهترین آهنگ هایی بود که توی یه بازی شندیم...

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
گل بودو به سبزه اراسته شد اون از Yamaoka که رفت اینم از این konami گمونم برای بازیهاش باید اهنگ ویگن بزاره
Ghelyon.gif

choir.gif

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,028
نام
آریا
آهنگ های هیچ کدومشون مثل آهنگ های Harry Gregson williams نمیشن
موافقم !
Theme اصلی سری MGS رو هم Harry Gregson Williams ساخته. بهترین قطعه های آهنگ سری MGS به نظر من هم برای استاد Williams هست !

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
موافقم !
Theme اصلی سری MGS رو هم Harry Gregson Williams ساخته. بهترین قطعه های آهنگ سری MGS به نظر من هم برای استاد Williams هست !
البته تو بازی های من کاره Harry Gregson williams رو گوش ندادم ولی اهنگ های Narnia I . واقعا عالیه بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر