Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
Create2DTexture( diorama_training, 4096, 1024, 0, 827611204 ) failed : 8007000e = Ran out of memory
منم این مشکل سره مرحله ابشار داشتم , رفتم تو setting و antialiasing , sync everyframe رو off کردم و اون مرحله رد شد
ولی در کل این نسخه که دسته بعضیها هست ایراد داره;)
آخ قربون دستت ، خدا آخر عاقبتت رو بخیر کنه ، یک ملتی رو از سردرگمی در آوردی :D

آخرین ویرایش:

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
خوب منم به مرحله 4 ACTII رسیدمه و نظرم رو تا به اینجا میگم:

شروع بازی اصلا برای من هیجان انگیز نبود و کاملا عادی بود و بر خلاف COD4 اصلا ذوق نکردم، نمیدنم چرا اینجوریه بازی دیگه هیجان قبل رو نداره و یجورایی انگار IW ایده ای برای روکردن نداره و تقریبا کم آورده، البته مرحله فرودگاه کاملا یه ایده جدید و ایده آل بود ولی خودمونیم خیلی بدم اومد از این همه خشونت و خونریزی، البته اوایل احساس کردم L4D دارم بازی میکنم :cheesygri با این تفاوت که مردم سالمن :cheesygri، همچنین تنوع سلاح ها خیلی زیاد و خوب شده و ظاهر سلاح ها زیباتر از قبله و همچنین صداگذاریه بعضی از سلاح ها کاملا اصلاح شده که خیلی حال میده، همچنین توضیحات اول هر ماموریت که در هنگام لودینگ نشون داده میشن اصلا باحال نیستن و مثل قبل دیگه آدمو به وجد نمیارن، کلا باید بگم که انتظاراتم خیلی خیلی بیشتر از این بود، تازه این رو هم اضافه کنم که مراحل بسیار بسیار کوتاهتر از قبلن...........البته این مرحله ای که رسیدمه خیلی جالبه باید شنا کنیم و یه عملیات نفوذی انجام بدیم..........این رو هم بگم که منظورم این نیست که بازی بده، نه ، اتفاقا خیلی هم عالیه ولی هیجان قبل رو نداره.

آخرین ویرایش:

yeki

کاربر سایت
Nov 13, 2007
85
این صحبت هایی که شما می کنید اصلا ضدحال نیست ضدحال این که نسخه های کنسولی lan دارند ولی نسخه pc اصلا lan نداره.

آخرین ویرایش:

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
من دارم روی آخرین درجه سختی میرم. خیلی مشکله. اصلا نمیشه دشمن رو دید فقط آتش هست که رو سرت میباره. باید چشم بسته رگبار ببندی رو سرشون

1234566789

کاربر سایت
Sep 9, 2009
19
با سلام
اقايونی که در مرحله پايانی بعد از سقوط ابشار مشکل دارن و با اين ارور مواجه ميشن
Create2DTexture( diorama_training, 4096, 1024, 0, 827611204 ) failed : 8007000e = Ran out of memory

توی تنظيمات گرافيک در قسمت Texture resolation گزينه را از extra روی high يا normal قرار بدن تا مشکل حل بشه
در ضمن اينم بگم که اين مشکل هيچ ربطی به نسخه بازی يا ويندوز يا چيز های ديگه نداره:p:p;)

آخرین ویرایش:

reza_snake

کاربر سایت
Aug 13, 2008
52
نام
Reza
کسی نیست به داد ما برسه ؟! من مشکلم با این پچ بویز تیم حل نشد! چیکار کنم ؟ مشکل از کرکه بازیه ؟ اگه آره با کرک razor حل میشه ؟

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
خوب یه چیزو باید بگم، بازی از دو مرحله آخر ACTII بهتر میشه و هیجانش بالاتر میره مخصوصا مرحله اول ACTIII که خیلی باهاش حال کردم اونم فقط به خاطر کاپیتان پرایس :love: اما خودمونیم ها، این پرایس انگار واقعا نمیخواد هیچوقت تو COD بمیره؟!!!!!
راستی یه چیزه دیگه که برام سواله: هیچ جای بازی ندیدم بنویسه COD:MW2، فقط مینویسه MW2؟ در حالی که گفته شده بود عنوان COD رو به اسمش اضافه کردن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر