رفع مشکل اتصال به PlayStation Network (تذکر، پست اول را بخوانید)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
يعني تا كي طول ميكشه اين وضعيت؟ تازه ميخواستيم ps3 بگيريم اون از ban wave ايكس باكس اينم از اين!!

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,818
نام
کیارش
بستگی به ISP داره. من راحت بازی میکنم الان. بعضی ISP ها و مخابرات ها هنوز پرت هاشون مختل هست
.

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
نمیدونم الان وسط این مشکل در psn جاش هست یا نه اما مین میخوام بدونم ایا کسی با دایال اپ هم تا حالا تونسته u2 یا kz2 یا هر بازی دیگه ای رو انلاین بازی کنه
ممنون
راستی من بعد از اون جا که گفتم کانکت نمیشد دباره درست شد اونم یا یه ریست کردن (البته من با دایال اپ کانکت شده بودم اونم با از این همشمندا :cheesygri)

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان اگر isp تون شاتل باشه به راحتی میتونید برید psn و هر کاری که دلتون خواست بکنید.
البته از دیشب درست بود

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
برای من یک ربع یک ربع قطع و وصل میشه

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
من الان 3 4 روز کلن هر کاری می کنم وصل نمیشه در تمام ایران اینترنت رو مختل کردن حتی yahoo و email ها رو هم بستن قضیه سر همین 13 ابان هست که اینترنت رو اینجوری کردن بعد از چند روز دیگه درست میشه حتما!

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
دوستان من ps3 ندارم كه چك كنم ولي رفتم ديدم وارد ايميلم شدم پس isp كه من ازش خدمات ميگيرم پورت https رو مختل نكرده ؟؟؟چون مي خوام ps3 بگيرم ميپرسم و برام مهمه ممنون اگه جواب بديد

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
دوستان من ps3 ندارم كه چك كنم ولي رفتم ديدم وارد ايميلم شدم پس isp كه من ازش خدمات ميگيرم پورت https رو مختل نكرده ؟؟؟چون مي خوام ps3 بگيرم ميپرسم و برام مهمه ممنون اگه جواب بديد
منم میتونم ایمیلم رو چک کنم ولی نمیتونم بازی کنم و وصل شم پی اس ان:cheesygri

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
واقعاً خجالت نمی کشید، تو چهار صفحه نزدیک به 30 پست بیخودی رو پاک کردم...از 16 تا کاربر
هر چیزی که هست تموم میشه بالاخره.... اینقدر کشش ندید

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
اقا چی شد درست شد یا اینم تعطیل شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر